Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 955x, což odpovídá cca 49.831-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

VIDEO Migrační večerníček? Šíří se hněv na ČT a Miroslava Donutila. Věc graduje
Migrační večerníček, který navrhoval úředník Úřadu vlády Jan Král, již má dokonce svou stránku na Facebooku. Králův e-mail s návrhem byl zveřejněn v rámci uniklé korespondence lidí kolem premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) minulý týden. Adresoval jej poradci premiéra Otovi Novotnému a státnímu tajemníkovi pro evropské záležitosti Tomáši Prouzovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Temné sdělení: Napadání žen ve velkém davu? U Arabů známá věc, říká se tomu...
Taharruš gamea. Tak je podle německého nedělníku Welt am Sonntag nazýváno sexuální napadání žen v davu v arabském světě. Podle jeho tvrzení je takový jev u Arabů dobře znám. V souvislosti se silvestrovskými událostmi v Kolíně nad Rýnem, kdy bylo znásilněno několik desítek žen, o tom informoval Spolkový kriminální úřad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Miroslav Donutil setřel ty, kteří mu nadávají za „migrační večerníček“. Padla slova o Hitlerovi, zkrachovalcích a hysterických slepicích
Dobře známý herec a bavič Miroslav Donutil se důrazně vyjádřil ke kauze večerníčku, který má uprchlíky představit v lepším světle. Donutil konstatuje, že na jednom pochybném zpravodajském serveru vznikl k tématu dokonce článek. Nevidí přitom důvod k tomu večerníček démonizovat, neb je o lásce. Pokud si někdo myslí, že je povolená láska jen mezi bílými lidmi na planetě, kráčí ve stopách Adolfa Hitlera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Náměstek "Žít Brno" Hollan se vyjádřil k nabouranému Sobotkovi. Po svém
Svérázným způsobem se ke kauze uniklých mailů premiéra Bohuslava Sobotky, jemuž se do soukromé pošty nabourali lidé z neonacistické iniciativy White Media, vyjádřil brněnský zastupitel a aktivista z Žít Brno Matěj Hollan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Dienstbiere, já nehnědnu. Vyjadřuji se jasně, ať si „vítači“ v kavárnách, ČT či poradce Sobotky říkají, co chtějí. To je vzkaz Michala Haška
Po vzoru slavného filmu Star Wars vrátil úder hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) svému spolustraníkovi a ministrovi pro lidská práva Jiřímu Dienstbierovi, podle něhož předseda Asociace krajů ČR stejně jako mnozí ostatní politici svými názory na uprchlickou krizi zvláště po silvestrovských událostech v Německu poněkud „hnědne“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Konvičkovu hnutí prý zablokovali Facebook. Dobře vám tak, píči, jásá protistrana
Uskupení Islám v ČR nechceme Martina Konvičky se bouří. Facebook zablokoval stránku zmíněného hnutí a jeho budovatelé si kladou otázku, zda nejde o nepřijatelnou cenzuru pravdy o uprchlické krizi. Vždyť hnutí mělo přes 160 tisíc příznivců na sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Marková (KSČM): Jedna zdravotní pojišťovna je lékem na plýtvání s veřejnými finančními prostředky
Podle nejvyššího kontrolního úřadu se Zdravotní pojišťovna MV – druhá největší pojišťovna v zemi - neřídila v 82 % případů úhradovou vyhláškou a uzavřela dodatky, které umožňují hradit poskytovatelům zdravotní péče rozdílné ceny za stejné služby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Fico je chlap a Sobotka slaboch a zbabělec, který nás prodá Berlínu. A pomatenec Dienstbier… Ptali jsme se na slovenské odmítnutí uprchlíků a toto nám řekli Babiš, Bělobrádek, Filip či Okamura
Premiér Slovenska Robert Fico podle ČTK řekl, že Slovensko odmítne kvóty a nebude přijímat uprchlíky ani dobrovolně. Neudělá prý nic, co by vedlo k vytvoření ucelené muslimské komunity v zemi. Nechce totiž, aby byly ženy sexuálně napadány jako v Německu. Imigranty s odlišnými tradicemi a náboženstvím podle něj nelze lehce integrovat. Řekl, že jeho povinností je chránit Slovensko. První vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš ParlamentnímListům.cz sdělil, že s Ficem absolutně souhlasí a ČR by se měla zachovat stejně. A co další čeští politici?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Pětiletý rozjezd Mezinárodního centra klinického výzkumu byl úspěšně završen
Pětiletou rozjezdovou fázi, financovanou z Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI), završilo na konci loňského roku Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC). Výzkumnému centru se úspěšně podařilo naplnit prakticky všechny milníky a indikátory projektu a vznikl kromě jiného například dlouhodobý projekt sledování zdraví Brňanů Kardiovize 2030.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Ve strakonické nemocnici zajistí hlídání dětí během vyšetření rodičů
Nemocnice Strakonice, a. s., je už druhou krajskou nemocnicí, která zprovoznila dětský koutek. Ten slouží především rodičům, kteří jdou na lékařské vyšetření do tohoto zdravotnického zařízení a nemají, kdo by jim dítě pohlídal. V kraji funguje ještě dětský koutek při Nemocnici České Budějovice, a. s., který byl zprovozněn vloni v červnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Zastánce uprchlíků „klepne pepka“: Všechno, co nechtějí slyšet, napsali ve významném médiu v USA
Americký konzervativní komentátor Ross Douthat poslal přes Atlantik temné varování týkající se migrační krize. Pokud si nechceme rozhasit společnost, měli bychom okamžitě přestat na své území pouštět statné mladé uprchlíky. A kancléřku Angelu Merkelovou zbavit funkce dřív, než budeme nuceni tvrdě platit za její „šlechetné bláznovství“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Max Kašparů pro PL: Člověk, který pracuje za pár korun a žije od výplaty k výplatě, nebude vítat nezvaného cizince, který si sem jde pro lepší živobytí
ROZHOVOR V Evropě jde nyní o střet konkrétní blízkovýchodní kultury s nekonkrétní „kulturou“ evropskou. Kněz a psychiatr Jaroslav Maxmilián Kašparů ji záměrně používá s uvozovkami, protože současnou řadu tzv. hodnot našeho kontinentu nepovažuje za kulturní. Nechuť až odpor k manželství, rodičovství, preference nepřirozeností všeho druhu od potratů přes gender ideologii až po eutanázii; povrchnosti ve vztazích, názorech i ve vzdělání nemá totiž za nic kulturního.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Sobotka dopadl ještě dobře. Teď unikly další maily Hillary Clintonové a to je teprve čtení
Demokratická kandidátka na prezidentku USA Hillary Clintonová má na svém kontě další průšvih. Kauza zveřejněné e-mailové komunikace, někdy také označovaná jako EmailGate, začala již loni v březnu, kdy byla uveřejněna první várka. Nyní však bude bývalá ministryně zahraničí muset vysvětlit poslední nálezy, které zřejmě veřejnost nikdy neměla spatřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Praha klidně zvládne přijmout dvanáct tisíc uprchlíků. Přestaňte zavírat lidi do klecí, horlil z rádia Matěj Stropnický
Hostem dnešního vydání pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl Matěj Stropnický. S Karolínou Koubovou mluvil o migrační krizi, o budoucnosti Strany zelených a jeho kandidatuře na předsedu strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Hejtman Hašek ocenil mistryně republiky v požárním útoku
Hejtman Michal Hašek se v sobotu 9. ledna 2016 zúčastnil valné hromady sboru dobrovolných hasičů (SDH) v Sychotíně. Při této příležitosti ocenil družstvo žen, které v uplynulém roce získalo titul mistryň extraligy České republiky v požárním útoku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Mirka Čejková: Pravda o tzv. nestoudnostech kolem protonové léčby
Pan redaktor MF DNES se v glose Vrchol nestoudnosti protonového centra vyjadřuje k tomuto špičkovému zařízení na léčbu rakovinu odsuzujícím komentářem. Na to má právo, novinářská glosa je nakonec krátký polemický komentář s osobním pohledem. Smutné ale je, že se v ní novinář rozhodl ignorovat fakta, předkládá nepravdivé argumenty a manipuluje tak veřejnost. Dělá to z neznalosti? Profesní neschopnosti? Na objednávku?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Drápalová (SZ): Požadujeme přesun agendy integrace cizinců z vnitra na ministerstvo práce. A vznik speciálního úřadu pro migraci
Strana zelených požaduje v souvislosti se zprávou Rady vlády pro lidská práva, kterou má vláda ve středu projednat, aby agenda integrace cizinců bezodkladně byla přesunuta pod ministerstvo práce a sociálních věcí. Podle Rady nezajistilo ministerstvo vnitra, které má nyní problematiku na starosti, uprchlíkům důstojné podmínky či právní pomoc a umisťovalo v nevhodných detenčních zařízeních i rodiny s dětmi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Uprchlík prý ukradl 78 tisíc korun
Jeden z trojice iráckých běženců okradl v nočním klubu ve Folmavě na Děčínsku barmana. Informoval o tom server Novinky.cz. Podle něj šlo o běžence, kteří v Německu čekají na vyřízení azylu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Poslední rozloučení s generálem Beerem bude ve středu. I s věncem od Zemana
Poslední rozloučení s válečným hrdinou a nositelem nejvyššího českého vyznamenání, generálem Alexandrem Beerem se uskuteční ve středu 13. ledna v krematoriu v Praze-Strašnicích. Generál Beer v téměř 99 letech zemřel poslední den loňského roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Ransdorf něco chystá: Na shledanou zítra, soudruzi!
Komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf má v posledních dnech plné ruce práce s vysvětlováním švýcarské kauzy. I tak si ale našel čas, aby odpověděl čtenářům ParlamentníchListů.cz na jejich dotazy. Při té příležitosti se zastal Ruska, rýpl si do USA i exprezidenta Václava Havla a nekompromisně odmítl islám na evropské půdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Nepřipusťme, aby nadrženost imigrantů obtěžovala v budoucnu i naše ženy!
Když čtu v současné době nejrůznější články o tom, co se děje v sousedním Německu a co zcela jasně zapříčinila paní Angela svou proimigrační politikou roztažených rukou, běhá mi mráz po zádech a je mi Němců neskutečně líto.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Německo: Pět lidí zmlátilo jednoho Syřana
Cizince z Pákistánu a Sýrie napadli v Kolíně nad Rýnem násilníci. Informaci přinesl s odvoláním na magazín Der Spiegel server Novinky.cz. V Kolíně nad Rýnem došlo na silvestra k mnoha útokům souvisejícím s napadáním a obtěžováním žen. Zda tyto včerejší události mají se silvestrovskými incidenty co do činění, není jasné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
SVS nařídila stažení masného výrobku, který obsahoval úlomek kovu
Státní veterinární správa (SVS) dnes nařídila stáhnout z prodeje Uherskou klobásu od výrobce Krahulík – MASOZÁVOD Krahulčí, a.s., prodávanou obchodním řetězcem Lidl. Důvodem stahování výrobku z trhu je nález úlomku injekční jehly, což je v rozporu s požadavky na bezpečnost potravin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Chovanec: V průběhu příštího roku chceme v kraji zvýšit počet policistů
Ministr vnitra Milan Chovanec navštívil Královéhradecký kraj.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Jizerskou 50 letos doprovázely rozmary počasí
Letošní 49. ročník ČEZ Jizerské 50 je zdárně u konce. Diváci i závodníci si díky počasí užili jeho netradiční průběh, kdy hlavní závod startoval v několika vlnách i dnech. Kořením klání byli i dílčí závody, kdy na trať desetikilometrového závodu vyrazil i hejtman Libereckého kraje Martin Půta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
A znovu Robert Fico: Uprchlíci jsou mladí muži s kreditkami, až z 80 procent. Mají svůj svět plný zločinu. Neustoupím
Nesmlouvavý přístup k imigraci zastává slovenský premiér Robert Fico. Podle něj tak jde i o nejlepší recept proti teroristickým útokům. Uvedl to v rozhovoru pro slovenské Hospodárske noviny, který přejaly dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Putin obvinil Západ ze zhoršení mezinárodních krizí
Rusko chce bojovat proti terorismu společně se zbytkem světa, uvedl v rozhovoru pro německý deník Bild ruský prezident Vladimir Putin. Západ nicméně znovu obvinil z toho, že má na svědomí prohloubení mezinárodních krizí, které přispěly k nárůstu terorismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Smažky si také přijely šlehnout a odskočit... Zdeněk Zbořil o sexuálním násilí v Německu a výhrůžkách Bruselu, kterým se vláda podřizuje, neb hraje „při zdi“
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Přílišná zdrženlivost vládní německé reprezentace v souvislosti s násilnickými akcemi na více než pěti stech ženách při silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem připadá politologu Zdeňku Zbořilovi podivná. Při hodnocení dění uplynulého týdne přiznává, že to, co se zatím zveřejnilo v souvislosti s uniklými maily premiéra Bohuslava Sobotky, znal, nebo si to mohl domyslet. Komentuje i hrdost a odpovědnost špiček zemí V4 vůči svým občanům, jen ty české hrají při zdi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
VÚLHM: Důkladná kontrola může včas odhalit neduhy dubových porostů
Včasným odhalením škodlivých činitelů a rychlým zvolením obranných opatření na dubových porostech mohou majitelé a správci lesa ušetřit nemalé prostředky. Výhodou může rovněž být, že pokud si lesníci osvojí tento přístup, mohou odhalit i pozvolné změny zdravotního stavu lesa daleko dříve, než to bývá obvyklé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Hráček (KSČM): Jak moc potřebujeme v Brně sociální začleňování?
Téma sociálního začleňování je v současné době velice aktuální a to nejen ve městě Brně. Jak moc je potřebné a kdo by měl mít tuto problematiku na starosti, aby výsledky v dané oblasti měly nějaký reálný pozitivní dopad?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Lidinský (Úsvit-NK): Z Německa přicházejí alarmující a znepokojující zprávy
Předseda Úsvitu Miroslav Lidinský chce v úterý na předsednictvu strany projednat události z Kolína nad Rýnem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Ministryně Valachová: Za tento půl rok se nám podařila řada úspěchů
Priority ministryně školství na rok 2016
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Politolog Romancov po silvestrovském znásilňování v Kolíně: Všichni se holt učíme za pochodu
Politický geograf Michael Romancov konstatuje, že se německá vláda rozhodla jít určitou cestou a voliči jí ve volbách řeknou, zda s tím souhlasí. To platilo jak o odklonu od jaderné energie po neštěstí ve Fukušimě, tak o současné uprchlické krizi. Německá vláda prý určitě není šílená.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Pícl (ČSSD): Nezaměstnanost v prosinci 2015 potvrdila trend dalšího zlepšování
Dnešní informace, že se v prosinci 2015 meziročně zvýšil počet volných pracovních míst o více než 43 800 a nezaměstnanost klesla meziročně o 1,3 p.b., je skvělou zprávou. Vláda tak na konci roku dostala vysvědčení s jasným výsledkem úspěšné aktivní politiky v oblasti podpory oživení růstu ekonomiky a jejího přístupu k trhu práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Blok proti islámu: Facebook zablokoval stránku „Islám v České republice nechceme“
Krátce před 18. hodinou zjistili administrátoři stránky „Islám v České republice nechceme“ (dále IVČRN), že stránka, jež se mohla pyšnit více než 162 000 příznivci, byla bez varování zablokována provozovateli sociální sítě facebook.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Šarapatka (BPP): Ať už vezme Federiku Mogherini čert!
Šéfka diplomacie Evropské unie Federica Mogherini se dnes při své návštěvě Prahy sešla s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem (ČSSD), s nímž probrala otázku současné migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Dokud nám dáno, dík za každé ráno… Humor Haliny Pawlowské nově ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka
Od úterý 12. ledna se mohou posluchači Českého rozhlasu Dvojka těšit na veselé, ale i lehce vážné postřehy oblíbené spisovatelky a scenáristky Haliny Pawlowské. V premiéře zazní každé úterý, čtvrtek a sobotu v pořadu Dobré ráno s Dvojkou v 7:20, v repríze pak v odpoledním vysílání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Polčák (STAN): Chybovost projektů financovaných z evropských dotací bude vyšší
Prezident republiky pokáral vládu za šlendrián, když nevyčerpala z evropských fondů za minulé období částku 35 miliard korun. Premiér kontroval, že za stav čerpání mohou všechny vlády v uplynulých letech. Dnes ministerstvo pro místní rozvoj oznámilo, že částka nedočerpání nepřesáhne 10 miliard, což je téměř čtyřikrát méně než předvídalo MMR ještě v loňském roce. K této částce je nutno připočíst částku, která propadla již v minulých letech (viz publikovaná data z minulých let).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Vojáci, kteří se vrátili ze zahraničních misí a pomáhali ve Slovinsku a Maďarsku, byli oceněni
Ve Slavnostní síni Národního památníku v Praze na Vítkově se v pátek 8. ledna uskutečnil slavnostní nástup příslušníků Armády ČR po návratu ze zahraničních operací a cvičení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Nadržení muslimští běženci jsou prý trochu jako Petr Nečas. Sexuolog Uzel rozebral i nebeský sex s pannami
Sexuolog Radim Uzel již před sedmi lety varoval: „Islámské právo hlásá jednoznačnou podřízenost ženy. Muslimský muž nemá před ženou přednost jen na zemi, ale i v nebeském ráji, kde se Alláhovi příznivci žení s krásnými rajskými pannami nepomíjejících půvabů, tedy s huriskami, a zesnulý muslim může s každou z nich souložit tak často, jako se ve dnech ramadánu postil. ParlamentníListy.cz se sexuologa ale nyní otázaly na to, jak si lze vysvětlit útoky muslimských mužů během silvestrovských nocí hned v několika německých městech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Dolínek (ČSSD): Do Libeňského mostu se desítky let neinvestovalo, jsme v naprosto nekomfortní situaci. Ideální řešení nenajdeme
Libeňský most je dle expertů v havarijním stavu a hrozí jeho uzavření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Američtí vysokoškoláci se ve strakonické nemocnici seznámili s principem fungování babyboxu
Tak, jako každoročně na konci roku, i letos přijeli na stáž do Nemocnice Strakonice, a. s., studenti a studentky nelékařských zdravotnických oborů Univerzity De Paul, Chicago v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany reaguje na článek o opancéřovaném voze. To bude zajišťovat bezpečnost zahraničních delegací při pobytu v ČR
Deník Aha! dne 11. ledna 2016 zveřejnil článek o pořizovaném opancéřovaném voze pro ochrannou službu Vojenské policie, který ovšem obsahuje celou řadu zavádějících informací. Z článku mimo jiné vyplývá, že vůz je pořizován pro ministra obrany Martina Stropnického.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Ondřej Neff promluvil o německých novinářích. Opravdu nepěkně
Publicista Ondřej Neff zavítal do pondělní Kauzy dne na Rádiu Impuls. Okomentoval soukromý útok na e-mail premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Ale nejen to. Došlo i na německé novináře, kteří prý v nemalé míře volí zelené, což jsou podle Neffa duchovní pokračovatelé komunistů. Dnešní politická a mediální korektnost, kterou prosazují němečtí zelení, je plně srovnatelná s komunistickým lhaním národu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOP 09 prý už opravdu míří k vládě nad Prahou. Primátorem může být obžalovaný předseda klubu
TOP 09 v Praze směřuje k menšinové vládě s podporou ODS a nezávislých. V radě kromě TOP 09 usednou zástupci Trojkoalice (SZ, STAN a KDU-ČSL) a pirátů. Primátorem bude předseda klubu zastupitelů Václav Novotný, který čelí obžalobě v kauze opencard, nebo zastupitel Jiří Nouza (oba TOP 09). Složení rady bude známo 28. ledna, kdy zasedne zastupitelstvo. Po jednání to řekli vyjednávači všech stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Ministr dopravy Dan Ťok navštíví kraj Vysočina
Ministr dopravy Dan Ťok v úterý 12. ledna zavítá do kraje Vysočina, tématem návštěvy bude dopravní problematika regionu. Navštíví Pelhřimov, Havlíčkův Brod a Žďár nad Sázavou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Praha klidně zvládne přijmut dvanáct tisíc uprchlíků. Přestaňte zavírat lidi do klecí, horlil z rádia Matěj Stropnický
Hostem dnešního vydání pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl Matěj Stropnický. S Karolínou Koubovou mluvil o migrační krizi, o budoucnosti Strany zelených a jeho kandidatuře na předsedu strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
O nabourání Sobotkova mailu ještě trochu jinak. Totálně selhaly bezpečnostní složky, jinak by na to musely přijít, prozrazuje expert
Do debaty o „vynášení“ e-mailů premiéra Sobotky se zapojil také známý plzeňský fotograf s těsnými vazbami na Piráty Josef Němec, který na svém blogu rozebral útok a pro ParlamentníListy.cz ještě navíc přidal několik originálních připomínek, které ještě nebyly v mediálním prostoru zmiňovány. Dodejme, že Němec nemá názorově daleko k hackerům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Odhad nedočerpání za dva operační programy se pohybuje kolem čtyř miliard korun
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na text časopisu Týden o čerpání financí z EU:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Dieselgate? Hromadná žaloba teď nepomůže, říká expert na spotřebitelské právo
Expert na spotřebitelské právo Martin Rezek z advokátní kanceláře Rezek & Prunner považuje podávání hromadných žalob minimálně za předčasné řešení. Lidé, kteří byli kauzou dieselgate postiženi, by měli vyčkat, s jakým řešením koncern přijde. „Samy kanceláře, které nabízejí zastupování v hromadné žalobě, ani nevědí, jestli zákazníkům vůbec nějaká škoda vznikne,“ konstatuje Martin Rezek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Mé heslo bylo dostatečně silné. Zadal jsem okamžitý audit bezpečnostních směrnic
Prohlášení předsedy vlády Bohuslava Sobotky k útoku hackerů:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Sexuální výchova imigrantů, v Norsku. Vaše chování není špatné, ale nemusí být pochopeno, říkají jim prý
Komentátor Jan Jandourek na webu Svobodné fórum informuje o obnovených snahách vzdělávat přistěhovalce. Norsko totiž zavedlo výuku o tamních sexuálních normách, aby tak předešlo sexuálnímu násilí na ženách ze strany migrantů. Rozdílné smýšlení totiž neznamená, že bychom nemohli žít jeden vedle druhého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
ČVUT v Praze se bude podílet na družicovém výzkumu slunečního větru
Společný výbor Evropské kosmické agentury ESA a Čínské akademie věd vybral k realizaci projekt družice SMILE, v jehož konsorciu je i Fakulta elektrotechnická Českého vysokého učení technického v Praze. Tu bude zastupovat docent René Hudec z katedry radioelektroniky. Do soutěže bylo přihlášeno celkem třináct různých variant řešení družicového sytému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Adamová (TOP 09): Velkým pátkem to nekončí aneb Ohlížím se za polovinou mandátu
Víte, že nám všem letos přibyde jeden den volna navíc? Od roku 2016 se totiž zařadíme například vedle Kanady, Velké Británie, Austrálie, či Německa, které uznávají Velký pátek jako pracovní den klidu. V Poslanecké sněmovně jsme totiž schválili novelu zákona o státních svátcích, kterou předložila skupina poslanců. Já jsem pod novelou podepsána jako spolunavrhovatelka. Začátek nového roku a polovina funkčního období přímo vybízí k tomu, poohlédnout se za dosavadní prací. Takže co dalšího jsem za dva roky ve funkci poslankyně zvládla?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Zemědělský zkušební ústav upozorňuje na problémy s dřevěnými obaly
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ) jako Národní organizace ochrany rostlin v České republice, která provádí vývozní rostlinolékařské šetření u zásilek přepravovaných prostřednictvím dřevěných obalů, registraci subjektů vyrábějících obaly a dozor na dřevěnými obaly, již několikrát informoval vývozce o problémech při vývozu zásilek do USA spojených s použitím nekvalitního nebo napadeného dřeva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Pokud bude paní Merkelová pokračovat, dočkáme se mnohého. Slovenský politik kterého Němci chtějí za kancléře, opět promlouvá
Nechci žít ve společnosti, kde se narodí víc dětí muslimských než nemuslimských, řekl v rozhovoru pro ParlamentnéListy.sk předseda SaS Richard Sulík. Ten se netají tím, že je proti uprchlíkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Spolek pro Grand Prix má promotérskou smlouvu. Velká cena se v Brně pojede dalších 5 let
Veřejný sektor jako pořadatel Grand Prix Česká republika v letech 2016 až 2020. Model, který Jihomoravský kraj prosazoval už od roku 2014, aby bylo pořádání známého motocyklového podniku transparentní. Zástupci Spolku pro GP, který vznikl v říjnu 2015, podepsali v pondělí 11. ledna 2015 promotérskou smlouvu se společností Dorna Sports.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Zahradil (ODS): Pochvala české vládě za přístup k uprchlické krizi má hořkou příchuť
Pochvala české vlády od paní Mogheriniové za přístup k uprchlické krizi má hořkou příchuť. Zdá se, že je to hlavně pochvala za to, že česká vláda při jednáních moc nezlobila, poslušně prohrála hlasování o kvótách a dál se jim už nebrání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Projednání petice za referendum o vystoupení z EU se za veřejnost zúčastní například hudebník Brichta
Poprvé v historii bude v Poslanecké sněmovně projednávána petice za referendum o vystoupení z EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Semináře finanční gramotnosti přilákaly stovky lidí z celé České republiky
Odborná pomoc s domácím hospodařením, zodpovědným zadlužováním nebo spořením přilákala na konci loňského roku stovky lidí na bezplatné semináře zaměřené na finanční gramotnost. Ty pro širokou veřejnost připravilo občanské sdružení AISIS ve spolupráci s GE Money Bank.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Ťok: Uživatele aut s dieselovými motory z koncernu Volkswagen nechceme popotahovat za chybu, kterou nezpůsobili
Zástupci zemí V4 se shodli na tom, že návštěva servisu v souvislosti s aférou Dieselgate nemá být povinná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Kam se hrabe „silvestr v Kolíně“. Brutální sexuální útoky imigrantů ve Švédsku, o kterých se prý nesmí psát
Silvestrovské útoky se neodehrály jen v Kolíně nad Rýnem, podobné situace totiž proběhly i v Rakousku, Švýcarsku i Švédsku. A právě Švédsko nyní stojí před skandálem obrovských rozměrů. Vyšlo totiž najevo, že tamní média ututlala hromadné sexuální útoky, které se odehrály již minulý rok. Některé zdroje tvrdí, že to nebylo poprvé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Olomoucký kraj má novou publikaci zaměřenou na regionální výrobky
Ve spolupráci se zástupci regionálních značek, které působí v Olomouckém kraji, vydalo hejtmanství novou publikaci zaměřenou na regionální výrobce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Balín (OMMO): Invaze, útěk, toxické oblasti zamořené. Zřejmě toxickým lidským odpadem?
...čekání na nácky. S českými nacionalisty a xenofoby se již kamarádí.....
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj: O dotaci na nový kotel bude možné žádat od 1. února
Lidé, kteří si chtějí pořídit nový ekologický kotel, budou moci od 1. února do 29. dubna žádat Moravskoslezský kraj o stopadesátitisícovou dotaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Vojenští policisté vzpomínali na Jiřího Schamse
Ve čtvrtek 7. ledna uplynul rok ode dne, kdy po těžké nemoci zemřel v Ústřední vojenské nemocnici v Praze štábní praporčík in memoriam Jiří Schams, příslušník Vojenské policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura (SPD): Projednání petice za referendum o vystoupení z EU se za veřejnost zúčastní například hudebník Brichta
Poprvé v historii bude v Poslanecké sněmovně projednávána petice za referendum o vystoupení z EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Skupina běženců odsoudila silvestrovské útoky v německých městech
Čtveřice uprchlíků v Německu se kvůli silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a v dalších městech obrátila v otevřeném dopise na kancléřku Angelu Merkelovou. Incidenty odsuzují, podle nich jsou v rozporu s křesťanskou i s muslimskou morálkou. Podle svědků útočili o silvestrovské noci muži přistěhovaleckého původu na ženy, okrádali je a sexuálně napadali. Podle ministerstva vnitra jsou mezi podezřelými i žadatelé o azyl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Někdejší zpravodajec: Tu kriminalitu už nelze zakrývat. V Německu se totálně změní přístup k uprchlíkům
Bývalý šéf rakouského Spolkového úřadu pro ochranu ústavy a boj s terorismem Gert R. Polli napsal pro Deutsche Wirtschaft Nachrichten, že v kontextu masových projevů kriminality v Německu, kterou už nebylo možné před veřejností skrývat, dochází k radikální změně kurzu německé imigrační politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj přijímá první žádosti o kotlíkové dotace. Od půlnoci jich lidé podali už 150
Kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji odstartovaly. Úderem půlnoci byl zprovozněn elektronický systém pro podání žádostí. Doposud jich občané kraje podali asi 150.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Vracíme se o dvacet let zpět. Situace ve Frýdku-Místku je krizová
Česká republika neví, jestli bude stavět obchvaty a dálnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Naštvaný Bělobrádek: Ne, to jsem neřekl. To je lež
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se na webu své domovské strany vyjádřil k podle něj lživým tvrzením Nely Liskové, ženy, která prošla hned několika stranami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Je to drsné: V Německu to prý lidé berou do vlastních rukou
Události, jež se odehrály během silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, mají nebezpečnou dohru. Objevily se totiž zprávy, že Kolínem nyní chodí gangy, které útočí na cizince. Dvě jejich oběti dokonce skončily v nemocnici. Informuje Deutsche Welle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Odborový svaz KOVO: Jihočeská tripartita chce oživit zájem o technické obory
Oživení zájmu o technické obory, navrácení jejich prestiže a podpora technického školství. To jsou v současné době jedny z hlavních témat, která řeší takzvaná jihočeská tripartita. Společná jednání mezi odbory, zaměstnavateli a krajskou samosprávou, směřují k odvrácení již reálně existující personální krize v kovoprůmyslu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Ministr Chovanec: Zveřejněné emaily považujeme za pokus o hrubou manipulaci. Výhrůžky jsou útokem na demokratický systém
Prohlášení Ministerstva vnitra ke zveřejňovaným e-mailům:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Mezi Polskem a Německem žádné napětí není, tvrdí polský ministr
Polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski se po dnešním jednání s německým velvyslancem, kterého si pozval k rozhovoru o „protipolských výrocích německých politiků“, snažil rozptýlit napětí mezi Varšavou a Berlínem kvůli počínání nové polské vlády. Podle ministra jde jen o komunikační potíž s některými německými politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Úřad vlády: Bezpečnostní režim utajovaných materiálů je bezvýhradně dodržován
Úřad vlády ČR prohlašuje, že při nakládání s utajovanými materiály striktně dodržuje bezpečnostní režim, který je pro materiály takové povahy stanoven. Na e-mailovou adresu předsedy vlády Bohuslava Sobotky nebyl nikdy zaslán materiál v utajovaném režimu. Takový postup při nakládání s utajovanými informacemi není možný a vylučuje jej bezpečnostní režim, který je Úřadem vlády ČR dodržován.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Soud začal řešit korupci při zakázkách nemocnice Homolka
Pražský městský soud se dnes začal zabývat případem manipulace s veřejnými zakázkami Nemocnice Na Homolce, v které figuruje její bývalý šéf Vladimír Dbalý, náměstek Michal Toběrný a dalších pět lidí. Žaloba je viní z manipulace dvou zakázek – tendru na digitalizaci chorobopisů za 146 milionů korun a nákupu Leksellova gama nože za 140 milionů korun. Na zahájení procesu přišli všichni obžalovaní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Ministryně Valachová navštívila některé pražské školy
Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová v rámci výjezdů do českých regionů navštívila některé pražské školy v Praze 2 za účasti představitelů MČ Prahy 2.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Je to smutné: Děti v Sýrii trpí hladomorem. Asad je prý zlý
Syrské město Madája je symptomatickým obrazem uprchlické krize, píše na serveru Britské listy Daniel Veselý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Klímek (KSČ 21): Soudruh Kim Čong-un oslavil 33. narozeniny
Generální tajemník ÚV KSČ 21 připomíná výročí soudruha Kim Čong-una:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj: České Budějovice opět ožijí běháním. Páteř závodu tvoří lokální běžci
Už čtyřikrát se na začátku června v centru města sešly davy běžců, aby si užily Mattoni 1/2Maraton České Budějovice. Nejinak tomu bude i letos. Pátý ročník stále většího závodu, který je zařazen i do unikátního projektu Jihočeského kraje, Jižní Čechy olympijské, se poběží v sobotu 4. června. Na startovní čáru zlatou známkou IAAF oceněného závodu se postaví 3 400 běžců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Slavná režisérka: Současný vládce Polska je jako Stalin. Češi nikdy nepřijali svobodu, proto nesnesou jinakost a nechtějí uprchlíky
Polská režisérka Agnieszka Hollandová s obavami hledí na kroky konzervativní vlády strany Právo a spravedlnost (PiS), která se dle ní snaží občany sešikovat pod prapor nenávisti a xenofobie. Uvedla to v rozhovoru pro časopis Týden, kde se hodně tvrdě vymezila proti šéfovi PiS Jaroslavu Kaczynskému. Pohovořila ale třeba také o tom, proč Češi nechtějí uprchlíky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Zemi znovuzrozenou Stanislava Štýse, který vystavoval na Pražském hradě, hostí mostecké divadlo
Výstavu fotografií Stanislava Štýse nazvanou Země znovuzrozená si mohou od osmého ledna prohlédnout návštěvníci Městského divadla v Mostě. Nestor takzvané české rekultivační školy ve svém rodném městě představuje výběr ze svých známých „dvojčat“, neboli fotografií různých míst regionu v době, kdy zde ještě probíhala těžba a následně po rekultivaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Česko s Východem podcenilo vztahy, povzdechl si starosta Nymburka
Jak přiznal Tomáš Mach (ČSSD), v roce 2016 se bude muset vypořádat s hromadou nedokončené práce. Současně ale plánuje i řadu investic, které spolu s nedořešenými problémy byly i hlavním předmětem našeho rozhovoru. Vyjádřil se ale také k záměru vybudovat severně od Nymburka česko-čínskou průmyslovou zónu a zamyslel se nad obchodními vztahy Česka se zahraničím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Expertní tým prezidenta se zabýval školstvím
V sobotu dne 9. ledna 2016 se na zámku v Lánech konala porada expertního týmu prezidenta republiky Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Lukša (TOP 09): Neodebírejme si možnost chránit bezpečí
Komentář ke záměru zrušení pravomoci provádět měření rychlosti městskou policií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Počet lidí bez práce se meziměsíčně zvýšil, meziročně klesl o téměř 89 tisíc uchazečů
K 31. 12. 2015 evidoval Úřad práce ČR (ÚP ČR) 453 118 uchazečů o zaměstnání. To je o 21 754 více než v listopadu a o 88 796 méně než v prosinci 2014. Z celkového počtu lidí bez práce bylo 436 547 dosažitelných uchazečů (jsou schopni okamžitě nastoupit do vhodného zaměstnání). Podíl nezaměstnaných osob vzrostl na 6,2 % (listopad 2015 – 5,9 %, prosinec 2014 - 7,5 %). Meziročně se o více než 43 800 zvýšil počet volných pracovních míst. Zaměstnavatelé jich nabízeli prostřednictvím ÚP ČR celkem 102 545. To je nejvyšší prosincová hodnota od roku 2008. V mezinárodním srovnání měla ČR, podle výsledků za listopad, nejnižší nezaměstnanost v EU. Aktuální výsledky dnes zveřejnil Úřad práce ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Červenka (Svobodní): Pane premiére, měl byste začít balit
Nebo jste snad tak naivní, že věříte, že se Vám to do voleb nějak podaří doklepat, když jste ustál i prodej bytů OKD za hubičku Bakalovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Docent Miroslav Ševčík: Pokud bude Zeman zdravý, vítězství ve volbách má jisté. Babiš chystá podvod na voličích. Že jsme chudí? Tlachy
ROZHOVOR. Elektronická evidence tržeb je podle děkana Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslava Ševčíka podvod na voličích, protože prý k žádnému dramatickému zvýšení výběru daní, které by plynulo z jejího zavedení, nedojde. „A na poslancích ANO, z nichž někteří nejsou úplně přiblblí, mi vadí, že skáčou na takové populistické tlachy, že se tím zatočí s korupcí a karuselovými obchody,“ prohlásil známý ekonom a bývalý ředitel Liberálního institutu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz kritizoval také selhání „eurokratů a eurobyrokratů“, kteří si podle něj neuvědomují, jaké problémy do budoucna chystají svým přístupem k bezprecedentnímu stěhování národů pro stávající a budoucí generace Evropanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Drsné protesty proti sexuálním útokům a politice Merkelové: Poláci rozvinuli transparent. A Němka se svlékla
V Polsku sílí odpor proti Evropské unii a její přistěhovalecké politice. Své nesouhlasné názory opakovaně vyjadřují také sportovní fanoušci. Proti hromadnému obtěžování v Kolíně nad Rýnem osobitým způsobem protestovala německá performerka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Český rozhlas se připojí k oslavě Narozenin umění
Český rozhlas ve spolupráci s Národní galerií v Praze a skupinou Euroradio Ars Acustica se živě, ale i v éteru připojí 17. ledna k celosvětovým oslavám Narozenin umění. Při letošní celosvětové party Art’s Birthday 2016 návštěvníci Veletržního paláce stráví celé odpoledne a večer ve společnosti audiovizuálního uměn. Posluchači veřejnoprávních rozhlasů v Evropě si budou moci vyslechnout až čtyři hodiny rozmanitých programů z více než dvaceti různých destinací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Průšvihy, co dnes řešíme, mají kořeny v Moskvě. Povídání velvyslance Koláře s Tvarůžkovou o Putinovi, řezání končetin a mírumilovných muslimech
Bývalý velvyslanec ČR v Rusku a USA Petr Kolář usedl do křesla hosta pondělního Interview ČT24. EU by podle jeho názoru měla odhodit politickou korektnost a opravdu začít řešit problémy, tedy netutlat kauzy podobné té ze silvestra v Německu. Ve druhé polovině pořadu nenechal nit suchou na ruském prezidentovi Vladimiru Putinovi. Dnes prý totiž řešíme problémy, na které zadělal Sovětský svaz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Sobotkova arogance, vlastizrada, lumpárny mocipánů. IT specialista odhaluje, z čeho tito lidé mají panickou hrůzu
Hackeři tíhnou k prostým občanům a půjdou proti systému. Politici by měli mít panickou hrůzu z moci, kterou nad nimi lidé a hackeři mají. Cenzura nebude možná, mocipáni to vědí a začnou manipulovat mínění proti hackerům, uvedl pro ParlamentníListy.cz IT expert Marek Šlapák z Teplicka, kterého naprosto nepřekvapuje, že premiér Sobotka "řešil lumpárny" přes soukromý e-mail. Bez skrupulí hovoří o aroganci předsedy vlády, jehož inteligenci přirovnává k paní u autováhy, a ministr vnitra je „blanický rytíř“, který měl výjimečně pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Hejtman Hašek: Pětiletá smlouva naplňuje sen řady tisíců fanoušků motorismu o tom, že Velká cena v Brně se jede dál
Veřejný sektor jako pořadatel Grand Prix Česká republika v letech 2016 až 2020. Model, který Jihomoravský kraj prosazoval už od roku 2014, aby bylo pořádání známého motocyklového podniku transparentní. Zástupci Spolku pro GP, který vznikl v říjnu 2015, podepsali v pondělí 11. ledna 2015 promotérskou smlouvu se společností Dorna Sports.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Velvyslanec USA Schapiro pochválil neziskovky, které v Česku pomáhají Romům. A odsoudil Rusko
„Pokaždé, když vidím, jak někdo o neziskovkách říká, že to jsou cizí agenti, kteří chtějí podkopat společnost, musím se sám sebe zeptat: Kdo za tímto tvrzením stojí, jaký je jeho skutečný zájem?“ říká americký velvyslanec v Česku Andrew Schapiro v rozhovoru pro čtvrtletník pro obnovu české filantropie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Pane Sobotko, radši nečtěte. Keller chválí Fica za odmítání uprchlíků. Můžeme ho prý Slovákům jenom závidět. Zato ta naše pátá kolona! A další lidé z ČSSD...
Premiér Slovenska Robert Fico podle ČTK řekl, že Slovensko odmítne kvóty a nebude přijímat uprchlíky ani dobrovolně. Neudělá prý nic, co by vedlo k vytvoření ucelené muslimské komunity v zemi. Nechce totiž, aby byly ženy sexuálně napadány jako v Německu. Imigranty s odlišnými tradicemi a náboženstvím podle něj nelze lehce integrovat. Řekl, že jeho povinností je chránit Slovensko. Řada poslanců ČSSD s Ficem souhlasí. Europoslanec Keller dokonce říká, že je škoda, že Fico není českým premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 12:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist