Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.431x, což odpovídá cca 179.025-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání
Demonstranti, kteří se dnes sešli na Hradčanském náměstí, přerušili svým skandováním reportáž České televize. Ta byla vysílána v rámci zpráv v 16 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
V Praze i v Brně se dnes bude demonstrovat proti islamizaci Evropy. Policie bude v pohotovosti
Praha a v menší míře i Brno dnes zažije demonstrace, jejichž účastníci budou protestovat proti islamizaci, migraci či Evropské unii. V plánu jsou i demonstrace a pochody těch, kteří naopak nesouhlasí s rasismem a xenofobií. Shromáždění obou stran jsou součástí mezinárodních akcí, které se uskuteční v dalších evropských zemích či Austrálii. Pražská policie považuje demonstrace za rizikové, bude v pohotovosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Velmi slavný člověk, kterého sluníčkáři nenávidí, se jim dnes celý den smál. Podívejte se
K dnešním demonstracím v Praze se vyjádřil prostřednictvím svého facebookového profilu i mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
To vše se dnes stalo: Útok v centru Prahy, masivní demonstrace u Hradu, policejní blokáda a uvězněné kočárky i opilci a "zkopání Araba"
REPORTÁŽ Policejní manévry, jaké Praha hodně dlouho nezažila. Kvůli několika početným demonstracím byla několik hodin zcela uzavřena řada ulic v centru metropole. Největší akce se konala u Pražského hradu, kde proti imigraci demonstrovaly tisíce příznivců Bloku proti islámu a hnutí Úsvit. V projevech zaznívala hesla jako kolaboranti, my jsme tady doma či požadavky na okamžité zavření hranic. Akce proběhla v klidu, nicméně ji předcházelo i následovalo několik potyček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Demonstrace proti islamizaci dnes proběhnou v celé Evropě
Ve čtrnácti evropských zemích včetně České republiky se dnes pod heslem Pevnost Evropa uskuteční demonstrace proti údajné islamizaci kontinentu. Na mnoha místech se budou konat i protesty odpůrců protiimigrantských hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Zní z tureckých médií: Putin nebere Erdoganovi telefon. Neupřímná Moskva!
Marně dovolat ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi se prý snaží jeho turecký protějšek Recep Tayyip Erdogan. Uvedl to server Českénoviny.cz s odvoláním na tureckou agenturu AA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Policie blokovala v Praze stovky demonstrantů. Některým z nich došla trpělivost
Akce na podporu premiéra Sobotky byla před Úřadem vlády rozpuštěna a několik desítek účastníků se za doprovodu policie vydalo k domovům. Strážci zákona se starali o to, aby se k sobě za žádných okolností nedostali příznivci a odpůrci premiéra, kritizující islám. K možným střetům totiž nebylo daleko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
V Německu demonstrovalo nejméně pět tisíc lidí. Proti uprchlíkům
Proti údajné islamizaci Německa a proti příchodu uprchlíků demonstrovalo dnes v Drážďanech nejméně pět tisíc lidí. Demonstrace nesla název Pevnost Evropa. Na akci Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida) vystoupil i poslanec Marek Černoch (Úsvit).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Demonstrace na podporu premiéra Sobotky: Sluníčko proti kalašnikovu a policejní vrtulník
Blíží se další ze série sobotních demonstrací v Praze. Před Úřadem vlády se pomalu scházejí podporovatelé premiéra Bohuslava Sobotky a redaktor serveru ParlamentníListy.cz hlásí, že si nesou transparent s nápisem: Kalašnikov není vtip. Na demonstranty dohlíží policejní vrtulník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Komentátor Babišových novin: Když Sobotka říká, že český postup byl v souladu se zákony, ať si připomene...
Ministr obrany Martin Stropnický to sice ohledně „libanonského případu“ schytává za to, že řekl něco, co říkat neměl, ale USA by nad vydáním údajného teroristy Fajáda stejně nemávly rukou. Naopak podstatu věci zakrývá premiér Bohuslav Sobotka, píše v dnešních Lidových novinách jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Příčinu nízkého důchodu lze včas odhalit. ePortál ČSSZ nabízí online transparentní informace
„Přihlásil mě zaměstnavatel k pojištění, aby se mi evidovaly odpracované roky na důchod?“, „Shodují se příjmy, které mám na výplatní pásce od zaměstnavatele, s příjmy, které eviduje ČSSZ pro důchodové účely?“ Na takové otázky může být při sepisování žádosti o důchod mnohdy pozdě. Klientům České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) na ně umí dát jasné odpovědi ePortál ČSSZ. Díky němu každý zaměstnanec obratem mj. zjistí a v podstatě si „zkontroluje“, zda si jeho zaměstnavatel plní povinnosti. V případě pochybností může včas zasáhnout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Sobotní demonstrace mají předehru. Toto se před nimi odehrálo na internetu
Bouřlivé slovní potyčky vyvolaly na sociálních sítích plánované sobotní demonstrace proti islámu, které se kromě Prahy uskuteční i v dalších městech Evropy. Blok proti islámu, jenž patří mezi organizátory, je osočován s paktování s Moskvou, která si z nás podle některých chce opět udělat kolonii. Naprostým protipólem jsou jedinci, kteří jsou ochotni si kvůli chystané akci „utrhnout od úst“ a nějaká rusofobie je nezajímá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Lukša (TOP 09): OKD si se všemi jen hraje. Ale bude to fičák
Úterní vystoupení amerického šéfa OKD Ekmarka na karvinském zastupitelstvu způsobilo poprask. Jakoby mimochodem sdělil, že OKD do dvou let propustí polovinu lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Polanecký (Svobodní): Diskriminuji, diskriminuješ, diskriminujeme
Inspektorát práce opět začíná stíhat údajné hříšníky, kteří diskriminují uchazeče o zaměstnání. Myslíte si, že si v životě můžete vybírat podle svých preferencí? Tak na to rychle zapomeňte. Úředník vám to zatrhne!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Hlavní protiislámská demonstrace: Tisíce lidí u Hradu, ulička hanby a zatýkání
REPORTÁŽ Na Hradčanském náměstí se po třetí hodině rozběhl program protiislámské demonstrace za účasti několika tisíc lidí. V okolních ulicích však bylo zároveň možné najít občany nakloněné vstřícnějšímu přístupu k uprchlíkům. Ti se nezdráhali připravit uličky hanby těm odpůrcům islámu, kteří na Hradčanské náměstí k Martinu Konvičkovi z Bloku proti islámu postupně přicházeli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Nejblbější Čech Dienstbier, kreatura Šabatová. Předseda DSSS si nebral servítky
Demonstrace proti islámu, která se koná dnes v Brně, přilákala i předsedu Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase, jehož strana mimo jiné shromáždění pořádá. A ten si rozhodně ve své řeči nebral servítky. Informovaly o tom Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Hlavní protiislámská demonstrace: Tisíce lidí u Hradu, ulička hanby a první zatýkání
Na Hradčanském náměstí se pomalu rozbíhá program protiislámské demonstrace za účasti několika tisíc lidí. V okolních ulicích ale najdeme občany nakloněné vstřícnějšímu přístupu k uprchlíkům. Ti se nezdráhají postavit uličky hanby těm odpůrcům islámu, kteří na Hradčanské náměstí k Martinu Konvičkovi teprve dorazí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Merkelová Juncker = bezdětní hrobníci Evropy. V Brně se demonstruje proti islámu
Zhruba 500 lidí se dnes sešlo na náměstí Svobody v Brně na demonstraci proti islámu, kterou pořádají spolek Nechceme utečence v České republice, Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) a brněnská Národní demokracie. Cílem akce je upozornit na nebezpečí masově řízené migrace směrem do Evropy, řekl ČTK za pořadatele Erik Lamprecht, předseda Dělnické mládeže. Demonstrace je dnes i v Praze a dalších zemích Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Zemanův trn v oku zvaný Sobotka
Když to nevyšlo s Ferdinandem Peroutkou, našel si Miloš Zeman jinou oběť a ta se jmenuje Bohuslav Sobotka. Prostě, kdo není křivák a alkoholik je u hlavy státu v permanentním podezření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Bradáč (SPO): Ještě těch zpackaných „liberalizací a privatizací“ nemáte dost?
Vypadá to, že pořád je co ze "státního" liberalizovat a privatizovat. Ještě se najdou "zlaté slepice k oškubání"?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Vláda ohrozila kvůli pěti lidem deset a půl milionu občanů. Žantovský, Benda a Gazdík se v televizi vyjádřili ke kauze Fajád
Diplomat Michael Žantovský se v pátečních Událostech, komentářích na České televizi vyjádřil ke kauze ohledně pěti Čechů a Alího Fajáda. Podle něho to České republice může snížit věrohodnost v předávání informací tajnými službami ze strany zahraničních partnerů. „Vláda ohrozila kvůli pěti lidem deset a půl milionu občanů,“ přisadil si později Gazdík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Profesor Jan Keller k válce mezi Zemanem a Sobotkou: To nejhorší, co teď mohou udělat, je...
ROZHOVOR Odmítá kritiku premiéra Sobotky i prezidenta Zemana a lituje, že oba politici nejsou schopni najít společnou řeč ve velmi složité situaci, v níž dnes žijeme. Europoslanec, pedagog a publicista Jan Keller by rád viděl oba naše státníky i po příštích volbách na stejných postech, které v současné době zastávají. O předsedovi vlády si dokonce myslí, že dělá nyní maximum možného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Na protiislámské akci v Brně to vřelo: Kolaborant Dienstbier, kreatura Šabatová! Tento liberální režim nahradit národní vládou. Nic než národ!
REPORTÁŽ Dělnická strana sociální spravedlnosti uspořádala v sobotu v Brně shromáždění odpůrců imigrace, kterého se na náměstí Svobody zúčastnilo asi tisíc lidí. Na rozdíl od loňského prvomájového průvodu, kdy se proti organizátorům postavilo asi dva tisíce účastníků protiakce „Brno blokuje", sobotní akce proběhla bez incidentů a podle plánu pořadatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Lidinský (Úsvit-NK): Chceme zastavit Merkelovou a její bruselské politiky i Sobotkovu vládu
Projev Miroslava Lidinského na demonstraci 6.2. na Hradčanském náměstí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Bývalý velvyslanec v USA Kolář: Výměnu Fajáda za pět unesených Čechů jsme neměli veřejně přiznávat
K manželskému soužití přirovnal diplomatické vztahy dvou spojeneckých států bývalý český velvyslanec v USA Petr Kolář. Podle něj se česká strana nyní dopustila vůči Spojeným státům nevěry. Když už se tak stalo, měla ji alespoň zatajit. Kolář to uvedl v rozhovoru pro dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Provokatéři převlečení za atentátníky, stovky policistů v ulicích, masky i zabedněné obchody. Podívejte se do Kolína nad Rýnem, kde došlo k dalšímu znásilnění
REPORTÁŽ Město v ohrožení. Tak vypadá Kolín nad Rýnem, kde probíhá masopustní veselí plné karnevalových radovánek. Letos je ale ve stínu silvestrovských sexuálních útoků. Na ulicích je vidět nespočet policistů a členů pořádkové služby v reflexních vestách, výlohy se zabedňují, u kolínského dómu vznikla bezpečnostní zóna pro ženy. Masek ozbrojenců dost ubylo, atrapy zbraní nenosí skoro nikdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
"Dostanou na prdel!" "Je tu málo černochů." "Krávo!" Do Prahy míří demonstranti a už ve vlaku to vře
„Dostanou na prdel!“ bylo slyšet od několika skupin „sluníčkářů“, kteří vydatně posíleni alkoholem nastupovali v dopoledních hodinách v Plzni do rychlíků směr Praha. Každou hodinu jich tu bylo na dvě, tři desítky. Podle očitých svědků byla nejvíce rozkurážněna skupinka zhruba deseti lidí, která odjížděla již na desátou hodinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Zelení: Policie musí rozlišovat mezi šířením nenávisti a obhajobou lidských práv
Strana zelených odmítá nálepkování lidí, kteří nenásilně hájí lidská práva, za levicové extremisty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO V Kolíně nad Rýnem byla reportérka sexuálně napadena v přímém přenosu
Reportérka belgické televize Esmeralda Labye byla v Kolíně nad Rýnem v přímém přenosu sexuálně obtěžována dvěma muži. Informoval o tom server tn.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman rozděluje společnost. Slova o kalašnikovu byla spouštěčem, hlásí z novin aktivista, jehož demonstraci podpořila ČSSD
K uspořádání dnešní demonstrace na podporu premiéra Bohuslava Sobotky přiměl jejího organizátora, aktivistu Pražského Majdanu Tomasze Peszynského, prezidentův výrok o kalašnikovu. Peszynski to prohlásil v rozhovoru, který poskytl dnešní Mladé frontě Dnes. Na premiérovi oceňuje, že ve věci uprchlické krize na rozdíl od prezidenta jde proti proudu populismu a xenofobie. Účastníci demonstrace ale nemají na způsob řešení uprchlické krize jednotný názor, přiznává Peszynski.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Trest za vydání Fajáda: Američané prý mohou ztížit Česku hon na zločince
Tak dobrá spolupráce českých detektivů, žalobců a soudců s úřady v USA, jež trvala doposud a která vyvrcholila vydáním amerického občana Kevina Dahlgrena k trestnímu stíhání do ČR, už zřejmě nebude možná. Po čtvrtečním propuštění Alího Fajáda a Chálida Marabího, které Američané podezírají z podpory terorismu, jsou totiž vztahy obou států na bodu mrazu, píší dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Přišly další "zlé" statistiky z Německa. Týkají se trestných činů spáchaných migranty a je to děsivé čtení
Policejní ředitelství v Kolíně nad Rýnem předložilo svoji závěrečnou zprávu vztahující se ke zločinům spáchaným v loňském roce migranty ze severní Afriky. Statistiky veškerých kriminálních přečinů v porovnání s předchozími roky prudce stouply. Informace o zprávě přinesl prestižní německý magazín Focus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
ePortál ČSSZ zrychluje a zjednodušuje elektronickou komunikaci mezi úřady navzájem
Prostřednictvím svého ePortálu se Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) aktivně podílí na rozvoji eGovernmentu v ČR a snižování administrativní náročnosti transferu údajů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Luboš Palata rozmlouval s prokremelským ideologem. Dozvěděl se, že EU je podřízena USA. A že Rusové a Ukrajinci jsou jeden národ
Evropská unie možná někdy vstoupí do Ruska. Protiruské sankce jsou vlastně namířeny proti EU. Tyto a mnohé další pozoruhodné výroky pronesl prokremelský ideolog Nikolaj Starikov v rozhovoru s redaktorem Lubošem Palatou, který zveřejnil server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Asadův ministr zahraničí varoval před vpádem cizích jednotek do Sýrie
V reakci na množící se spekulace o tom, že do Sýrie by mohly vtrhnout pozemní jednotky Turecka a Saúdské Arábie, uvedl syrský ministr zahraničí Valíd Mualim, že jakýkoli vpád zahraničních jednotek na syrské území bez souhlasu Damašku bude agresí a jeho účastníci budou zabiti. Informoval o tom server Českénoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Lank (Úsvit-NK): Nevyměním naše bezpečí za dotace
Projev Martina Lanka na demonstraci 6.2. na Hradčanském náměstí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
10 milionů mohou obce a města využít na studie proveditelnosti pro zavedení nízkoemisních zón
Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR přijímá žádosti na podporu zavádění nízkoemisních zón ve městech a obcích Výzvu č. 2/2016 v rámci Národního programu Životní prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Skalický (TOP 09): Postavme terminál dřív, než pardubické letiště zmizí z map
Chrudimští radní v 19. století tak dlouho „přemýšleli“ o železnici, až o ni Chrudim skutečně přišla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Jihlavští lékaři odmítli vyšeřit uprchlíky. Lékařská komora se jich ale zastala
Podle informací Českého rozhlasu odmítli lékaři na Jihlavsku vyšetřit irácké uprchlíky, kteří do České republiky přiletěli v průběhu ledna. Případem už se začala zabývat Česká lékařská komora, podle které mohou být důvody přetlak pacientů v regionu či mediální pozornost, která je uprchlíkům věnována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Žádná xenofobie, žádný fašismus. Velmi korektní obsah. Ekonom Radim Valenčík popsal demonstraci u Hradu
Vysokoškolský pedagog a člen sociální demokracie Radim Valenčík se dnes rozhodl navštívit pražské protiislámské demonstrace. Při jejich hodnocení pak použil slova komunistického poslance Jiřího Dolejše. Okamurův projev byl podle něj na hraně zákona, ale demonstraci na Hradčanském náměstí Valenčík vychválil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Zrušením víz pro Kosovo hrozí Evropě další migrační vlna
Evropská unie plánuje ve druhém čtvrtletí zrušit vízovou povinnost pro občany Kosova. Avšak toto rozhodnutí ostře kritizuje řada europoslanců, mezi které patří i český lidovecký poslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který upozorňuje na možnou další migrační vlnu do Evropy a dlouhodobé neplnění podmínek pro prohloubení integrace ze strany Kosova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
SMO ČR a ERÚ k problému nepoctivých zprostředkovatelských společností
Sdružení místních samospráv ČR disponuje bezmála stovkou podnětů svých členských obcí o nekalých praktikách, nevýhodných smluvních vztazích a živelné situaci v oblasti odběru elektřiny a plynu, která vyplývá ze smluvních vztahů obcí a měst se společností Energie pod kontrolou, o.p.s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Hnyková (Úsvit-NK): Chraňme naši zem proti všem, kteří si ji chtějí podmanit
Projev Jany Hnykové na demonstraci 6.2. na Hradčanském náměstí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj vloni na veřejných zakázkách ušetřil přes 56 mil. Kč
Libereckému kraji se v loňském roce díky transparentním veřejným soutěžím podařilo ušetřit 56.423.149 Kč. Dohromady kraj zadal 52 veřejných zakázek, z toho 25 dle zákona o veřejných zakázkách a 27 veřejných zakázek bylo malého rozsahu zadávaných resortem investic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Dlabajová (ANO): Uber - inovace jako cesta k ekonomickému růstu
Asociace koncesionářů v taxislužbě mě písemně oslovila se žádostí o mé stanovisko ke společnosti Uber. Protože jde o téma zajímavé pro širokou veřejnost, včetně uživatelů této služby, zveřejňuji svou odpověď v plném znění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
"Demisi. Demisi!" Okamura na Václaváku vyzval k povstání proti "totalitní vládě". Došlo i na sexuální džíhád a exorcismus
REPORTÁŽ „Žádné imigranty s Koránem místo mozku! Islám mimo zákon!!“ hlásal jeden z nemnoha transparentů houpajících se v rytmu Brichtovy písně „Červená, modrá, bílá“, kterou zpěvák zazpíval na demonstraci hnutí Tomia Okamury Svoboda a přímá demokracie. A nejedna z přítomných maminek zamáčkla slzu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
ČHMÚ: K čemu je a není možné využít měření kvality ovzduší drony?
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) zajišťuje na území České republiky sledování a hodnocení kvality ovzduší. Nedílnou součástí této služby je i ověřování nových metod a postupů, které by mohly napomoci našemu poznání o znečištění ovzduší a jeho příčinách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Farský (TOP 09): Blíží se účinnost zákona o registru smluv. Prý nás připraví o pivo, biatlon i životy
Zákon o registru smluv byl po třech letech jednání, vyjednávání, dohadování, uzavírání kompromisů, zvažování a prověřování dopadů konečně koncem loňského roku schválen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Demonstrace napříč Evropou. Proti islamistům
Demonstrace proti údajné islamizaci Evropy, které svolala nacionalistická protiimigrantská hnutí, se dnes konaly na mnoha místech Evropy. Obešly se bez větších násilností. Kromě nacionalistů se ve většině míst sešla také seskupení antifašistů a stoupenců liberální přistěhovalecké politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Europoslanec Zdechovský: Komisařka Mogheriniová má zálibu v diktátorech a nestabilních režimech. Státům jako Kosovo bychom neměli otevírat náruč
ROZHOVOR Podle Tomáše Zdechovského bylo samo uznání samostatného Kosova velkou chybou a nynější nápad se zrušením víz pro jeho obyvatele je krajně neuvážený. Komisařka Mogheriniová má podle něj zálibu v různých diktátorech a nestabilních režimech, ať už je to Írán, Palestina nebo Kosovo. Politika by ale měla být jiná, než takovým státům otevírat náruč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Odpůrci islámu zuřili před Úřadem vlády: Sobotka si to dobře vymyslel, chrání ho stovka sluníčkářů
Sobotní odpoledne v Praze patří demonstracím. Na Hradčanském náměstí proběhla akce Bloku proti islámu Martina Konvičky, před Úřadem vlády se zastání dočkal premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Ale nejen zastání. Ke Strakově akademii dorazili také kritici předsedy vlády z České suverenity Jany Volfové, kteří varují před hrozící islamizací ČR. Na scéně se objevili i policejní těžkooděnci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Zemek (ČSSD): ERÚ má být nezávislý a nestranný, s Vitáskovou v čele to ale nejde
Začátek roku byl silně spojen s diskuzí o možném konci Aleny Vitáskové ve funkci předsedkyně ERÚ. Výrazná osobnost šéfky ERÚ má své silné příznivce i odpůrce, emoce v diskuzi však odvádí pozornost od podstaty věci. Proto je dobré zopakovat základní fakta a souvislosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
ČTÚ letos pokračuje v aukcích kmitočtů a vyhodnotil splnění hlavních úkolů pro loňský rok
Aukce zbylých kmitočtů v pásmech 1800 a 2600 MHz, které nebyly vydraženy v předchozím výběrovém řízení, a nová aukce na kmitočtové příděly v pásmu 3,6 až 3,8 GHz jsou jedním z hlavních úkolů Českého telekomunikačního úřadu pro rok 2016. Obě výběrová řízení ČTÚ odložil kvůli pozdějšímu schválení nařízení vlády o výši poplatků za rádiové kmitočty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Mach (Svobodní): Musíme si chránit své hranice a svoji kulturu
Migrační vlna, která se valí na Evropu, vyvolává řadu problémů a otázek. Přibývá násilí a lidé se bojí o budoucnost svoji a svých dětí. Jak máme my v České republice na tyto problémy rozumně reagovat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Okamura a stovky lidí na Václaváku: Vlezbruselisté! Evropa zažívá sexuální džihád!
„Žádné imigranty s Koránem místo mozku! Islám mimo zákon! ... Je 21. století! Tak sakra proč islám? Kam nás to tlačíte? Kolaboranti!“ To jsou jen některá hesla, která slyší sv. Václav shlížející na účastníky ze svého pomníku. Demonstranti žádají, aby Česká televize a další „prolhaná média“ padla podobně jako před časem v Polsku. Vše doplňuje přeškrtnutá vlajka EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Novými členy RVVI vláda jmenovala rektora Kůse a ředitele Siemens ČR Palíška
Vláda jmenovala tři členy Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), Rada je tak opět kompletní. Novými členy se stali rektor Technické univerzity Liberec Zdeněk Kůs a generální ředitel Siemens ČR Eduard Palíšek. Ve druhém funkčním období pak bude v Radě pokračovat rektor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava Ivo Vondrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Černoch (Úsvit-NK): Bruselští politici, Angela Merkel, ani český premiér neposlouchají své občany
Projev Marka Černocha na demonstraci 6.2. na Hradčanském náměstí
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Jízlivost mluvčího Ovčáčka: Proč chtějí lidumilní a prouprchličtí lidé vyvolávat střety? A označil i příznivce Sobotky
K dnešním demonstracím v Praze se vyjádřil prostřednictvím svého facebookového profilu i mluvčí prezidenta republiky Miloše Zemana Jiří Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
NPÚ: Metodické centrum zahradní kultury v Kroměříži je nominováno na cenu Mosty
Metodické centrum zahradní kultury v Kroměříži získalo nominaci na cenu Mosty, kterou každoročně uděluje Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky. Zúročilo se tak dlouholeté úsilí zpřístupňovat památky zahradního umění osobám se zdravotním znevýhodněním. Nejnověji centrum vytvořilo průvodce kroměřížskou Květnou zahradou pro neslyšící – tablet s videonahrávkami ve znakovém jazyce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Starosta Letohradu: Kandidovat do zastupitelstva kraje jsem se rozhodl ze tří důvodů
Jaké rozmístění uprchlíků v Česku by bylo správné? A jak zabránit potenciálním problémům? Nejen nad těmito otázkami se zamýšlí Petr Fiala (Sdružení pro Letohradsko). Zhodnotil ale také úroveň médií v Česku a prozradil nám, proč se rozhodl jako nestraník kandidovat za ČSSD do zastupitelstva kraje. Největšími investicemi roku 2016 jsou pro Letohrad vybudování infrastruktury v nové lokalitě bydlení Nad Bažantnicí, výstavba kanalizace a čistírny odpadních vod v Červené a výstavba zcela nového veřejného osvětlení na sídlišti Spořilov. Jaké jsou ale ty další?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Nová databáze správních a soudních rozhodnutí
Úřad průmyslového vlastnictví spustil novou verzi databáze správních a soudních rozhodnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Okamura a tisíce lidí na Václaváku: Vlezbruselisté! Evropa zažívá sexuální džihád!
„Žádné imigranty s Koránem místo mozku! Islám mimo zákon! ... Je 21. století! Tak sakra proč islám? Kam nás to tlačíte? Kolaboranti!“ To jsou jen některá hesla, která slyší sv. Václav shlížející na účastníky ze svého pomníku. Demonstranti žádají, aby Česká televize a další „prolhaná média“ padla podobně jako před časem v Polsku. Vše doplňuje přeškrtnutá vlajka EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
VIDEO Nebezpečný střet demonstrantů v centru Prahy: Létaly lahve a petardy. A v blízkosti rodiče s dětmi
Redaktor serveru ParlamentníListy.cz hlásí, že na Malé Straně to pořádně vře. Střetli se tam příznivci přijímání uprchlíků v EU s odpůrci. Celou situaci komplikuje i fakt, že se nedaleko koná akce, které se účastní rodiče s dětmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Ženíšek (TOP 09): Chci, aby případ unesených Čechů projednala sněmovna
Přestože jsem rád, že je pětice spoluobčanů zpět v ČR, zarážejí mě na celé kauze především tyto čtyři věci:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Podpořte Národní divadlo
Mecenášský klub Národního divadla navazuje na tradici mecenášství, které bylo po dlouhá staletí fungujícím principem české společnosti, a které stálo u samotného vzniku Národního divadla – jedinečné umělecké instituce a symbolu národní identity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Tošenovský (ODS): Dobrý signál pro automobilový průmysl
Evropský parlament ve Štrasburku podpořil dohodu členských států o novém měření emisí oxidu dusíku. Europoslanci ODS tento výsledek vítají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
ČSSD podpořila demonstraci. Proti se však postavili hned dva straníci
Proti podpoře dnešní demonstrace, kterou svolal Tomasz Peszynski, zakladatel radikální proukrajinské organizace Pražský Majdan, stranou ČSSD se postavili i dva její členové – Jaroslav Foldyna a Stanislav Huml.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Hledáte teroristy? To musíte do Izraele, slyšel Babišův novinář v neblaze proslulé bruselské čtvrti
Místo svůdného ženského prádla dominují výlohám obchodů hidžáb a abáji, místo čokolád a vín jsou tu datle a plechovkové arabské limonády. Většina žen v ulicích nosí na hlavě muslimský šátek a na vývěsních štítech řady obchodů jsou nápisy v arabštině. Tak popisuje bruselskou čtvrť Molenbeek zvláštní zpravodaj Mladé fronty Dnes v belgické metropoli Milan Rokos. Situace v Molenbeeku, o kterém se po listopadových pařížských atentátech mluvilo jako o baště evropského džihádismu, se prý normalizuje. A to natolik, že sem míří davy turistů z celého světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Pošty Partner mohou nově nabízet prodej losů a dobíjení telefonů
Česká pošta rozšířila nabídku služeb na provozovnách Pošty Partner, kterých v současné době funguje po celé České republice už více než 100.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Sladkovská (Svobodní): Registr bankovních účtů – “Dohlédneme na vaše peníze (za vaše peníze)”
Vláda podpořila návrh Andreje Babiše, že se má zřídit centrální registr všech účtů fyzických i právnických osob. Laicky řečeno, pod zástěrkou “boje proti daňovým únikům” bude pro státního úředníka lehce dohledatelné, kde máte vedený svůj účet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Německé noviny: Odchod Abromavičuse z kyjevské vlády může přivést Ukrajinu do nové krize
Odstupující ukrajinský ministr ekonomického rozvoje Ajvaras Abromavičus vznesl vážná obvinění proti spolupracovníkům prezidenta Petra Porošenka. Jeho nečekaný odchod může zatáhnout Ukrajinu do nové krize, uvádějí německé noviny Die Welt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
USA jsou garantem demokracie, neodvrhujme je, žádá senátor ODS
Těsně po druhé světové válce nás Spojené státy považovaly za demokratickou zemi. Washington počítal s tím, že nám pošlou materiální pomoc. Už na konci roku 1946 byla pozastavena. Proč? Protože jsme vystupovali až příliš úslužně vůči Moskvě a razantně kritizovali Washington. A u nás nastalo 40 let nedemokratického zmaru. Senátor Tomáš Grulich (ODS) varuje, že dnes stojíme na stejné křižovatce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Lipník uzavřel sérii místních kol YPEF u VLS
Dva deváťáci Tereza Musilová a Lukáš Ježek společně s osmákem Jaroslavem Klikou jsou posledními vítězi série místních kol mezinárodní vědomostní soutěže Young People in European Forests 2016 (Mladí lidé v evropských lesích), kterou v rámci jednotlivých divizí Vojenských lesů a statků ČR, s.p. organizovali podnikoví lesní pedagogové od 25. ledna do tohoto úterý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic obdrželo nabídky na výstavbu silnice I/53 Lechovice, obchvat
Ředitelství silnic a dálnic ČR obdrželo na základě vypsaného výběrového řízení celkem čtrnáct nabídek na výstavbu silnice I/53 Lechovice, obchvat. ŘSD nyní nabídky posoudí z hlediska věcné správnosti a následně zašle zpracované podklady hodnotící komisi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
V Kolíně byly znovu sexuálně napadány ženy. Jedna byla dokonce znásilněna
Západoněmecké milionové město Kolín nad Rýnem se znovu stalo rejdištěm sexuálních násilníků. Přestože centrum města hlídalo přes 2 500 policistů, došlo zde v průběhu tradičního karnevalu ke 22 útokům na ženy, z nichž jeden skončil znásilněním, informuje BBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Senátorka Horská: Kam směřuje české vzdělávání?
Vzdělávání je jedním z největších současných problémů naše společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Velmi drsný průzkum: Každý čtvrtý Němec by na hranicích na uprchlíky střílel
Více než každý čtvrtý Němec by při ochraně hranic před neozbrojenými migranty použil střelné zbraně. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu, který provedl institut pro výzkum veřejného mínění YouGov. Informoval o tom web německého deníku Die Welt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Kauza školy, kde se s dětmi připravovaly otázky pro Zemana: Petr Žantovský si dává dohromady dostupné indicie a má jasno
TÝDEN V MÉDIÍCH Do značné míry vykonstruovanou reportáží ze střední školy ve Valticích, kde měl besedu se studenty Miloš Zeman, rozjela podle Petra Žantovského Česká televize zjevně další epizodu z trapného seriálu „kampaň proti prezidentovi“. Vedle štvavé kampaně proti učitelce si mediální analytik všímá i toho, kdo dostal Cenu Ferdinanda Peroutky, ale i toho, jak veřejnoprávní televize otevírá tlampač pochybným tvrzením, ale svědectví o skutečném dění v uprchlických táborech ignoruje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Kalousek: Schwarzenberg není sluníčkář. Jeho výroky jsou posunovány
Při řešení migrační krize musíme kromě bezpečnosti našich občanů myslet i na jejich prosperitu. A to by řešení na národní úrovni nepřineslo, protože by vedlo pouze k rozpadu schengenského prostoru, a to by pro nás znamenalo ekonomickou katastrofu, varuje v rozhovoru pro dnešní Právo předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Odmítá také, že by TOP 09 i její bývalý předseda Karel Schwarzenberg byli tzv. sluníčkáři. Pouze prý nechtějí za žádných okolností šířit strach, paniku a hysterii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
ČT: Marek Wollner získal prestižní Cenu Ferdinanda Peroutky
Šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner dnes obdržel prestižní novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Olympii zaplnily odborné školy. Žáci představí zajímavé obory
Třiatřicet odborných škol z Jihomoravského kraje se představuje od pátku 5. února do neděle 7. února 2015 v obchodním centru Olympia v Modřicích. Interaktivní přehlídku zahájil hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek s ministryní školství Kateřinou Valachovou a dalšími hosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
CzechInvest: Zájem o pobídky investoři mají i přes sníženou podporu
I přes sníženou míru podpory od státu, která klesla z původních 40 na 25 procent, je o investiční pobídky v České republice stále velký zájem. Agentura CzechInvest v roce 2015 přijala 67 žádostí. V drtivé většině se jedná o záměry expandovat. Firmy, které v roce 2015 zažádaly o investiční pobídky, chtějí investovat bezmála 33 miliard korun. Vytvořit by tak mohly přes 6 tisíc nových pracovních míst.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Nedbálek (ČS): Nebezpečí reálného islámu
Braňme naše kulturní hodnoty, svobodu ducha a kreativitu. Jakmile stát přestane uplatňovat právo na svém území, tak tam jurisdikce končí a končí tam i stát. Snažme se rozpoznat nebezpečí reálného islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Soukup (ANO): Mezi seniory
Na jaře, o poslaneckých pondělcích, jsem se rozhodl navštívit co nejvíc zařízení pro seniory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
ČD: Cestující přibývali hlavně v dálkových vlacích, mezi Prahou a Ostravou skoro o 14 %
Počet přepravených cestujících ve vlacích Českých drah se již třetím rokem drží na čísle 170 milionů ročně. Výluky a uprchlická krize sice způsobily mírný pokles oproti loňsku, rozdíl se však rovná počtu osob přepravených za jeden den, tedy cca 400 tisícům. Meziročně rostl přepravní výkon i tržby, a to díky pozitivnímu trendu v dálkové dopravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Pikantní přednáška Alexandra Mitrofanova: Kreml financuje Marine Le Pen, Sobotka má přístup k tajným informacím, zná úlohu Zemana. Babiš dělá politiku pro idioty
Velice ostrými výroky se představil politický komentátor Práva Alexandr Mitrofanov na besedě v Liberci. Zeman chce dle něj odstřelit Sobotku v ruském zájmu, Babiš dělá politiku pro idioty. Hodně se věnoval situaci v Rusku. "Jsem naprosto přesvědčen, že Putinova kremelská politika vede k záhubě Ruska. Vždyť tam jsou obrovské vnitřní problémy - ekonomické, politické, národnostní. Je to bomba před výbuchem," vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 09:35, zobrazit podobné
ČNB ponechává úrokové sazby beze změny, potvrdila kurzový závazek
Bankovní rada ČNB na svém dnešním jednání rozhodla ponechat úrokové sazby na stávající úrovni. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na 0,05 %, diskontní sazba na 0,05 % a lombardní sazba na 0,25 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Ruští novináři prý odhalili tajemství z Putinova rodinného života
Tajemství, které dosud obklopovalo obě dcery ruského prezidenta Vladimira Putina i jeho bývalou manželku, poodkryl ruský list Novoje vremja. Informoval o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
V pátek ráno předali vojáci střežení areálu ve Vrběticích
„V pátek 5. února v 7.00 hodin ukončili příslušníci Armády ČR střežení areálu muničních skladů ve Vrběticích. Hned po ukončení střežení jsme začali s postupným stahováním z jednotlivých stanovišť zpět na základny,“ potvrdil velitel úkolového uskupení AČR ve Vrběticích kapitán Ivo Dvořák ze 71. mechanizovaného praporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 22:35, zobrazit podobné
SÚJB: Věděli jste, že...?
notoricky známá rovnice Alberta Einsteina E = m . c2 říká ve vztahu k jaderné energii velmi podstatnou věc? A to, že energii nelze získat jinak než přeměnou hmoty na ni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Milovníci piva se nemusí obávat, o ležák nepřijdou
Nová vyhláška o nápojích mění některá označení piva. A další novinka: spolu s textovým i obrazové varování budou muset od 20. května uvádět na obalu výrobci cigaret. Přikazuje to novela zákona o potravinách a tabákových výrobcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
SPD a 3000 lidí na demonstraci požadují předčasné volby
Právě probíhá velká demonstrace na Václavském náměstí, které se účastní čelní představitelé hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a další významní hosté: Wolfgang Jung (představitel rakouské parlamentní strany FPÖ), Aleš Brichta, Ivan Vyskočil, Jan Veleba (senátor, předseda SPO), Pepa Nos a další.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Němci začínají brát bezpečnost do vlastních rukou. Přibývá domobran
Němci přestávají po silvestrovských útocích důvěřovat policii, že dokáže zajistit jejich bezpečnost. Proto v německých městech vznikají skupiny „občanské obrany“. I když počet jejich členů zpočátku dosahoval tisíců, zřejmě s ohledem na nedostatek času se hlídek v ulicích účastní výrazně méně lidí. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Demonstrace v Praze začaly: Vítají se uprchlíci, varují se zrádci národa
Na pražském Pohořelci má začít pochod za Evropu beze strachu a nenávisti. Podtitulem REFUGEES WELCOME neboli Uprchlíci vítejte dávají pořadatelé akce najevo, na jaké straně sporu stojí. Nenávistná hysterie, rasismus a xenofobie podle nich nemají mít v demokratické společnosti místo. Naproti tomu na Vítězném náměstí se sešli radikálové z Národní demokracie, kteří při vyslovení jména premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) volají: Kalašnikov, kalašnikov!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Votava (ČSSD): Babišovo levné pivo jako laciný populismus?
Byla to ČSSD, která do koaličních jednání vnášela myšlenky snižování daní, zejména u potřebných a sociálně citlivých komodit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist