Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.150x, což odpovídá cca 216.541-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Česká blogosféra

Miroslav Žák: ČSSD a její kořeny
Psát o kořenech ČSSD není zrovna jednoduché, zvláště v době, kdy by se měli sociální demokraté k těmto kořenům vracet. Sociální demokraté v českých zemích totiž vznikli jako svépomocné, vzdělávací a také odborové hnutí těch nejchudších vrstev českého obyvatelstva (tím myslím samozřejmě i moravského). Nemám v žádném případě v úmyslu psát o dějinách strany, na to by nám ostatně ani rozsah této úvahy nestačil, tím spíše, že ČSSD je…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 11:41, zobrazit podobné
EU má alternativu
Eurosocialisté přesto budou stále prohlašovat, že EU nemá alternativu. Budou předstírat, že alternativa neexistuje. Až do konce.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 17:40, zobrazit podobné
Lesk a bída euroskepticismu, aneb pozor na vylití vaničky i s dítětem!
Je pravda, že jakákoliv kritika EU přihrává sympatizanty stranám usilujícím o vystoupení z Unie? Pokusme se nad tím zamyslet…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 15:40, zobrazit podobné
Kterak ministerstvo školství podporuje prodej zajíců v pytlích
Jazykovka nabízí kurz. Je-li solidní, máte účast na jedné hodině zdarma, abyste věděli, co kupujete, a mohli případně nekoupit. FRAUS pořádá pro učitele kurzy, jak učit. Stylem "nejdřív zaplať, a pak teprve uvidíš, co jsi koupil".
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 14:40, zobrazit podobné
Kdo byl větší hrdina: Julius Fučík, anebo Václav Havel?
„Kdybys mi posílala balík, tak jako obvykle: šťávy v prášku, citróny, plátkový sýr, doutníky, trochu inst. kakaa apod.“ Tolik citace z dopisu Václava Havla manželce Olze.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 14:40, zobrazit podobné
Senát ČR - lze o něm psát objektivně? Rád bych!
M. Zeman prezident ČR, rád provokuje! Jeho slova Senát "rozpustit a vypustit", něco na způsob názvu jednoho filmu, nelze brát vážně a je si vědom, že to nejde. Komora "lordů", která podle mého soudu, není běžným lidem naprosto v n
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 11:40, zobrazit podobné
Buddhista v KDU
Přijde vám to jako oxymorón, nesoulad, paradox? Mně tedy rozhodně ne. Do KDU-ČSL jsem vstoupil před dvěma lety. Buddhistou jsem již o mnoho delší dobu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 10:40, zobrazit podobné
Petra Paroubková: K volbám
Michal Hašek se stává baronem Prášilem. A jeho poskokové v Ústeckém kraji mu úspěšně asistují. Michal ztrácí nervy nebo je myšlenkově inkontinentní, jak smutné v tak mladém věku... Prý jsem o něm ve své knize lhala. No jo, pravda někdy nevoní, to je lepší raději lhát, že Michale? Kdo lže jednou... Jak by třeba Michal vysvětlil své tvrzení, že s J. Tvrdíkem nespolupracuje a nestýká se?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 14:41, zobrazit podobné
TOPlist