Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.540x, což odpovídá cca 236.891-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Česká blogosféra

Miloš Balabán: Sankce, nebo byznys?
I do střetu mezi Ruskem a Ukrajinou v Kerčském průlivu se nezdálo jako pravděpodobné, že by EU na svém prosincovém řádném summitu neprodloužila protiruské sankce. I když se v rámci Unie ozývaly hlasy proti. Místopředseda italské vlády a ministr vnitra Matteo Salvini v říjnu vyzval ve Veroně italské společnosti, aby našly způsob, jak sankce obejít, a prohlásil, že „v roce 2018 nepotřebujeme sankce, nepotřebujeme vojska, potřebujeme dialog, potřebujeme…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 10:41, zobrazit podobné
Sexy mozek
Ne nadarmo se u nás říká "Kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou." A ženy bývají mnohdy intrikánky, které dokáží rozbourat mnohaletá manželství. Své o tom musí vědět bývalý premiér Jiří Paroubek.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 09:40, zobrazit podobné
Milujte se a množte se. Jurečkův vtip moc nezabral
Čtrnáct dětí manželského páru, jejíž fotku Marián Jurečka (KDU-ČSL) zveřejnil na sociálních sítích. Něco jako memento postupného vymírání národa českého, jehož záchrana spočívá ve vyšší porodnosti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 11:40, zobrazit podobné
Doufal jsem, že premiér bude chytřejší
Má za sebou Oxfod, poznal život na Západě – a když se stal letos v srpnu premiérem Pákistánu, choval jsem naději, že se tato jeho zkušenost promítne do jeho myšlení. Hovořím o Imranu Khanovi. Je tu ovšem jeden problém.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 08:40, zobrazit podobné
Promeškaná příležitost... mluvit!
České smějící se bestie pamatují na netaktní výrok, kterým francouzský prezident Jacques Chirac, Président-Soleil, peskoval politiky včetně českých: "Promeškali jste dobrou příležitost mlčet!" Historie se opakuje s malou   
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 05:40, zobrazit podobné
Žluté vesty – protesty v EU budou gradovat
Nejen Marie Le Pen varovala, že Emanuel Macron je pro Francii špatná volba. Nyní to zjišťuje celá země. Pozdě. Podobné protesty zaplaví časem celou Unii, poněvadž neosocialistický způsob hospodaření potřebuje peníze.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 12:40, zobrazit podobné
TOPlist