Oficiální zpravodajská média

Česká blogosféra

Promluvila demokracie? - Vážně?
Sešlo se úctyhodných čtvrt miliónu lidí. Sjelo se ze všech koutů republiky. Promluvily davy pod pódiem - jak poznamenal předseda ODS Fiala. Po příštích parlamentních volbách už nebude Babiš premiérem - míní ten pán.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 09:40, zobrazit podobné
Demonstranty chtějí rozdělit
Pohled na nedělní Letnou i na komentáře k ní ukazují, že situace už je docela vážná. Jinak by těžko Václav Klaus starší řekl o 250 tisících lidí, že je to hrstka zneuznaných.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 12:40, zobrazit podobné
„… hlavně nedej Bože, abychom museli vládnout…!“ – horší vzkaz dát Petr Fiala nemohl...
„My husiti máme tu nevýhodu, že umíme většinou číst, tak to vidíme černý na bílým. Líp jsou na tom ti, co to jenom slyšej…“ – tak by se dal slovy Veverky z Bítýšky vyjádřit můj pocit ze slov předsedy ODS, Petra Fialy...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 11:40, zobrazit podobné
Pavel Kopecký: Nad Ukrajinou se duha neklene
Po nadějích spojovaných s Majdanem se podle průzkumů vrátila obrovská skepse Ukrajinců. Dohoda o klidu zbraní s povstalci a Kremlem je zatím ve hvězdách, Mezinárodní měnový fond dočasně pozastavil finanční toky na Ukrajinu a nadcházejí i tuhé vnitřní boje o pozice. Proto se s napětím čeká, s čím přijde nový ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ruský prezident Vladimir Putin nedávno prohlásil, že vztahy jeho země s USA „jdou z kopce, jsou stále…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 10:41, zobrazit podobné
Alexander Tomský: Zelená nemoc rozumu
Parlamentní opozice se pokusila zastavit přidávání biopaliv do benzínu a nafty, bohužel neúspěšně, vláda agropodnikatele s podporou socdemokratů a komunistů hlasování těsně vyhrála.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 10:41, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Vedení sociální demokracie popřelo listopad 1989
V listopadu 1989 se obnovila sociální demokracie a ztotožnila s požadavky studentů, že demokracie musí mít navrch nad policií, prokuraturou a armádou, aby se neopakovalo zneužívání moci. Byla pro názorovou pluralitu ve veřejných institucích. Nyní se vedení strany lísá k těm, kteří zneužívání moci podporují, a připojuje se k honu na lidi za jejich názory.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 15:40, zobrazit podobné
TOPlist