Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Prezident Zeman ve Slezských Pavlovicích zúčtoval se senátory. Jasně také naznačil, co by mohl udělat, kdyby odchodem ministrů za ČSSD padla vláda
Miloš Zeman se prý bude smutně dívat na ministry. A nezůstane jen u smutného dívání se při sestavování nové vlády. Prezident o tom ujistil občany Slezských Pavlovic, s nimiž vedl rozhovor. Jeden z občanů se rozčílil nad tím, že poslanci mnohdy nechodí do práce. To si dělníci dovolit nemohou. Prezident dal občanovi za pravdu. A zasadil tvrdou ránu senátorům. Prý by je zrušil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Ondřej Neff uvažuje nad vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo: Pokud se teď řekne, že to všechno byla mejlka...
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se vyjádřil k současným personálním změnám ve vládě. „Zbude tam ještě někdo, chceme se ptát a držíme si čepici, aby nám při té vyhazovací smršti neuletěla,“ poznamenal Neff.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): „Neoliberální komunisté“ a „strana budoucnosti“
Co je to „strana budoucnosti“, jsem už vyložil i v Parlamentních listech a také v jiném rozhovoru „na tělo“. Názorný příklad, jímž jsem to ilustroval, zaujal i Zbyňka Fialu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Děsivá vražda sedmileté dívky v Rakousku: Čečenský imigrant jí málem uřízl hlavu
Rakouský deník Kronen Zeitung přináší podrobnější informace k případu, který otřásl celou zemí. Šestnáctiletý mladík s přistěhovaleckými kořeny zavraždil sedmiletou dívku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Německo je cool, jak se mění a je otevřené. Tamní novinář vyvrací milosrdné lži, které o zemi propadající se do bažin média šíří
Německá provládní média se nejen zabývají zakrýváním dopadů migrační politiky otevřených dveří kancléřky Angely Merkelové, ale nadále pokračují ve vykreslování falešného obrazu o aktuálním stavu země. Přitom počet salafistů v Německu dosahuje rekordní výše stejně jako řádění gangů vyzbrojených mačetami v ulicích měst. V Německu žijící novinář a analytik Vijeta Uniyal vylíčil v článku pro Gatestone Institute, jak se země stále více propadá do společenské, ekonomické a demografické bažiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Milan Štěch pro PL: Vstupem do vlády bychom nezachránili ČSSD, ale Andreje Babiše a hnutí ANO
ROZHOVOR Předseda Senátu Milan Štěch těsně před zahájením vnitrostranického referenda prohlásil, že svůj odmítavý postoj k účasti sociálních demokratů ve vládě s hnutím ANO nejenže nezměnil, ale dokonce se v něm utvrdil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prozradil nejnovější důvod, proč by sociální demokraté neměli podpořit hnutí ANO. „My bychom tím nezachraňovali sociální demokracii, my bychom tím zachraňovali Andreje Babiše a hnutí ANO,“ řekl šéf Senátu Milan Štěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ovčáček bez servítků: Extremisté z hnutí STAN ohrožují českou demokracii!
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček nešetří kritikou některých senátorů za to, že chystají ústavní žalobu na prezidenta republiky. Zvláště senátoři z klubu Starostové a nezávislí prý nemají jiný program, než jen okopávat kotníky prezidentovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný čtenářům: Kreténům je třeba trpělivě vysvětlovat, že Okamura je obchodník a má je za debily
Zvídavý čtenář na našem webu využil možnosti zeptat se přímo některého z politiků. Vybral si Pavla Novotného (ODS), zastupitele pražských Řeporyjí, bulvárního novináře, známého provokatéra a syna legendy televizní zábavy, Petra Novotného. A co si mladý Novotný myslí o čtenářích Parlamentních listů? To se vám nebude líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pavel Hasenkopf: TOP 09 byla "nepřátelsky převzata" ultraliberály
Komentář na facebookovém profilu k rozhodnutí starostky Hujové
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
V Praze i v Ostravě budou politici jednat o nové vládě
V Praze a v Ostravě se dnes budou konat dvě důležité schůzky k vyjednávání o nové vládě. Prezident Miloš Zeman nejprve v Ostravě přijme předsedu ČSSD Jana Hamáčka, večer se pak v Praze potkají premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš a předseda komunistů Vojtěch Filip. Vládu chce sestavit ANO společně s ČSSD, komunisté by menšinový kabinet podporovali ve Sněmovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kauza novičok a vztah k Rusku nejsou důvody pro odvolání Zemana. Uprchlíci už jsou tady. A nepřizpůsobiví, co nechtějí pracovat... Senátor ODS asi nepotěší Miroslavu Němcovou
ROZHOVOR „Já si myslím, že to je nedostatečný důvod. Dopadne to stejně jako u prezidenta Klause. A to v uvozovkách provinění prezidenta Zemana vůbec nezakládá nějaký důvod pro odvolání. Ani si nedovedu představit ten institut a proces, jak by to probíhalo. Kdo, jak, na základě jakých důkazů…? Je to jen bouře ve sklenici vody,“ říká senátor ODS Jaroslav Zeman o návrhu Miroslavy Němcové na odvolání Miloše Zemana z funkce prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Senátorka Dernerová: Naše kraje takto dopadají, protože tam máme šílené kvantum náplavy
Projev na 15. schůzi Senátu k situaci ve strukturálně postižených regionech dne 17. 5. 2018
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Zbyněk Hutar: Spojit kariéru a dítě by šlo snadno. Vím, jak na to
PSÁNO PRO PL Dnešní mladé ženy si už málokdy dovedou představit, že by nejdřív, třeba v optimálním věku dvacet let, rodily a pak se teprve seberealizovaly v práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Miroslav Poche na zahraničí? Zeman říká jasné ne. Možná je to i kvůli těmto jeho prohlášením z minulosti
ANALÝZA Europoslanec za ČSSD Miroslav Poche je vážným kandidátem sociálních demokratů na ministra zahraničních věcí v rýsujícím se vládním kabinetu. ParlamentníListy.cz se v té souvislosti zajímaly o to, jaké názory Miroslav Poche, jenž bývá označován za jakousi šedou eminenci sociální demokracie, zastává, co se týče mezinárodních otázek. A jelikož byl v minulosti Miroslav Poche na svém profilu na ParlamentníchListech.cz poměrně plodný, podívali jsme se blíže na čtyři jeho starší články a některé odpovědi čtenářům. Pocheho ale jasně odmítá na post ministra prezident Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Horník (STAN): Zdá se mi, že jsem se ocitl na sjezdu KSČ před rokem 1989
Projev na 15. schůzi Senátu k situaci ve strukturálně postižených regionech dne 17. 5. 2018
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zeman vyzval ČSSD: Hlasujte pro vstup do vlády s ANO. A Poche ministrem? Ne!
Prezident Miloš Zeman zakončil svou pouť po Moravskoslezském kraji. O půl čtvrté odpoledne uzavřel svou cestu tiskovou konferencí ve Slezských Pavlovicích. Promluvil o „bláznivých úřednících“, „krásných dívkách“ a těch sociálních demokratech, kteří svou stranu přivedli k sedmi procentům. Všem členům ČSSD doporučil hlasovat v referendu pro vstup do vlády s Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kardinál Duka zuřil před kamerou: To já nepřijmu! Muslimové dobyli Konstantinopol. A kdo tehdy koho znásilňoval...
Kardinál Dominik Duka před volbami do Poslanecké sněmovny prohlásil, že lidé mají jít volit, mají vzít příležitost do svých rukou a nemají dovolit, aby za ně rozhodli hlasatelé radikálních názorů z různých menšin. V rozhovoru pro server Info.cz tuto svou tezi dále rozvedl. Nejvyššímu duchovnímu představiteli katolické církve v České republice se zdá, že Evropa upadá do chaosu, a to právě díky menšinám, které se zde údajně pokoušejí zavést totalitu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Na genderovou korektnost se čerpají granty, jde o prachy. Doktor Uzel vypustil názory, které určitě mnohé vytočí. Třeba i o Jiřině Šiklové
REPORTÁŽ Nesmyslnost třetího pohlaví. Militantní feministky, od kterých dala ruce pryč i Jiřina Šiklová. Genderová korektnost, vyučovaná za evropských dotací na Karlově Univerzitě. Na besedu do plzeňské městské knihovny dorazil sexuolog Radim Uzel, jenž si před několika desítkami přítomných nebral servítky. Planetu neohrozí oteplování, ale plodnost a natalita, které výrazně napomáhá moderní medicína. Řešilo se též, proč mladí muži z arabského světa nyní tak zarputile míří do Evropy. A v Americe, tam se už z harašení úplně zbláznili dokonale, protože právníci doporučují před každým sexuálním stykem raději podepsat revers, než se nechat za léta popotahovat po soudech a čelit mediálně výživným skandálům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Dlouhý kabát, kratičká sukně. Tak prý Václav Havel poznal Dášu...
Jak probíhalo seznámení exprezidenta Václava Havla s jeho chotí Dagmar? Dlouhý kabát, kratičká sukně. Potkali se v Divadle na Vinohradech v roce 1989, ještě před revolucí. Herečka Vlasta Chramostová poodkrývá své paměti na stránkách deníku Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Významní vědci Philippe Martin a Ján Vilček obdrželi čestný doktorát Univerzity Karlovy
Přední světoví vědci Philippe Martin a Ján Vilček obdrželi ve Velké aule historické budovy Karolina čestnou vědeckou hodnost doctor honoris causa. Titul byl oběma vědcům udělen za jejich mimořádné celoživotní vědecké úspěchy a za významný přínos k rozvoji bádání ve spolupráci s Univerzitou Karlovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Čarodějnické procesy jsou zpět. Klára Samková byla potrestána za „vyhrožování“ tureckému velvyslanci a toto následně sepsala
Známá advokátka Klára Samková se pořádně rozčílila. Česká advokátní komora tvrdí, že Samková vyhrožovala tureckému velvyslanci a udělila advokátce pokutu. Samková diplomata proklela. Jde o novodobý hon na čarodějnice?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Na dnešním zastupitelstvu Prahy se možná budou odvolávat radní
Na dnešním jednání pražského zastupitelstva se zřejmě nakonec nebude projednávat další osud Libeňského mostu, je však možné, že zasedání nepřežije současná vládní koalice. Hnutí ANO podle kuloárních informací zvažuje, že předloží zastupitelům návrh na odvolání radních Jany Plamínkové a Petry Kolínské z Trojkoalice. To by znamenalo konec koaliční smlouvy. Šlo by o vyvrcholení dlouhodobých sporů mezi ANO a ČSSD na jedné a Trojkoalicí na druhé straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Schůzka Babiše, Hamáčka a Filipa o vojenských misích zatím nemá jasný závěr
Hamáček po jednání řekl, že ČSSD trvá na tom, aby v programovém prohlášení byly zahrnuty spojenecké závazky Česka.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 17.5.2018 v 22:36, zobrazit podobné
Večerní schůzka Babiše, Hamáčka a Filipa k zahraničním misím českých vojáků: Stále není jasno
Jednání mezi šéfy hnutí ANO, KSČM a ČSSD o případných změnách v návrhu programového prohlášení koaliční vlády sociálních demokratů a ANO nepřinesla jasný závěr. Po jednání to novinářům řekli předsedové ANO Andrej Babiš a ČSSD Jan Hamáček. Komunisté, s nimiž ANO jedná o podpoře pro koaliční kabinet s ČSSD, avizovali, že vládu nepodpoří, pokud bude chtít rozšiřovat české vojenské mise v zahraničí, informovala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Merkelová, Macron a spol. v Sofii jedli, pili, hodovali a proti Trumpovi se houfovali
V hlavním městě Bulharska, v Sofii, se sešli zástupci 28 členských států v rámci Rady Evropy. Hlavním tématem byly vztahy se Spojenými státy. Jak hlásí bruselský server Politico, evropští vůdci se „spojili proti Trumpovi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kubera (ODS): Všichni si myslíme, že je to o penězích. A ono to ve skutečnosti o penězích vůbec není
Projev na 15. schůzi Senátu k situaci ve strukturálně postižených regionech dne 17. 5. 2018
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Ropa ve 3 otázkách a odpovědích - Proč je drahá, co to značí pro ČR a co pro ČNB?
Komentář k rostoucím cenám ropy, ty dnes poprvé od roku 2014 přesáhly hodnotu 80 dolarů za barel, což může mít důležité následky pro ekonomiku ČR i nadcházející měnovou politiku České národní banky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ČD se rozhodly zaměřit svou komunikaci na další generaci cestujících. Zapojením youtuberů
České dráhy přemýšlejí o tom, jak oslovit mladší zákazníky. Cestování vlakem je praktické, bezpečné, komfortní, a přitom trendy a skvělou alternativou k dalším způsobům dopravy. Po pečlivé přípravě přišlo rozhodnutí oslovit zamýšlené publikum skrze osobnosti, které mají k oslovované skupině lidí nejblíže – youtubery.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Chci vidět náklady na vaše zahraniční i domácí cesty. Babiš vyslyšel Šlechtovou a vyslal zadání ministrům
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) vyzval v souvislosti s žádostí ministryně obrany v demisi Karly Šlechtové (za ANO) ministry, aby vyčíslili náklady na své zahraniční i domácí cesty. Navíc chce znát i útraty za reprezentaci a externí poradce, vyplývá z dopisu, který má ČTK k dispozici. Na jeho existenci upozornil server Tn.cz. Babiš se v dopise podivuje, že žádost Šlechtová kolegům nesdělila osobně na vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Český soud osvobodil vydavatele knihy hlásající islámskou nenávist. Politici radši podpoří volné pole pro muslimské extremisty, než aby podpořili něco navržené Okamurou. Znalec islámu varuje
ROZHOVOR „Naše zákony jsou nedokonalé a nedokáží adekvátně reagovat na rizika spojená s rozrůstáním muslimské komunity u nás. Jediná politická strana, Okamurova SPD, se pokusila s tím něco udělat, ale byla odmítnuta všemi ostatními politickými stranami, které odmítají učině pomoci čelit problému islámského extremismu, protože by to přece mohlo přihrát hlasy Okamurovi. Takže ty politické strany raději nepřímo podpoří volné pole působnosti pro muslimské extremisty, hlavně nepodpořit něco navržené Okamurou,“ říká exmuslim a autor knihy „Islám a islamismus v České republice“ Lukáš Lhoťan, který má více než dvanáctileté zkušenosti z jádra islamistů v ČR, z jejich vztahů k českým bezpečnostním složkám a úřadům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Vyslechli jsme v Karviné na náměstí: Já když slyším o pražské kavárně...
REPORTÁŽ Nene, žádného migranta! Zavést domovské právo? Jistě. A sebrat sociální dávky těm, kdo nepracují! Na setkání prezidenta Miloše Zemana s občany v Karviné a Orlové přišli jeho nadšení příznivci, kteří by mu často vše, co říká, podepsali. Ve volbách získal právě v Moravskoslezském kraji prezident největší počet hlasů. „Ať je takový, jaký je, a nenechá se oblbovat těmi politiky, co ho jen pomlouvají a dirigují!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Novinář z MF DNES se zeptal Babiše na další osud Šlechtové. Premiér to nekomentoval...
Premiér vlády v demisi v poslední době zaživá krušné období. Nekončící jednání o vládě jsou doprovázena spekulacemi, kdo z jeho současného kabinetu skončí. Poslední osobou, pod kterou se má kývat židle, je ministryně obrany Karla Šlechtová. O jejím skandálu s plýtváním veřejnými penězi v letištním VIP salonku včera informovaly Lidové noviny ze svěřenského fondu Andreje Babiše. Ten dnes v rozhovoru pro MF Dnes odtajnil některé své další plány.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Václav Moravec vyvinul zcela nový model objektivity. Lynč prezidenta Zemana za koncesionářské výpalné od jeho voličů. A George Soros v pozadí nové hvězdy mezi experty
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA V Otázkách Václava Moravce jsme si tak nějak už zvykli na variantu 3 versus 1, kdy dva hosté se stejným názorem ve studiu tepou jednoho nebohého protivníka, a to pod kuratelou agitačně zapáleného moderátora. Člen Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek upozorňuje na zdokonalení této varianty, kdy jsme se na dlouhé minuty stali účastníky veřejného lynče Miloše Zemana, na nějž z velké části prostřednictvím koncesionářského výpalného přispěly i miliony jeho voličů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Hejtman Štěpán: Do Zakarpatské oblasti vezeme humanitární dar
Tři dny stráví delegace Královéhradeckého kraje v Ťačivském rajónu v ukrajinské Zakarpatské oblasti. Zástupce kraje čeká jednání o prohloubení spolupráce s představiteli Zakarpatské oblastní rady i představiteli města Ťačiv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
PMS podpořila vznik meziresortní a mezioborové platformy k otázkám radikalizace
Ředitelka Probační a mediační služby Andrea Matoušková se zúčastnila dvoudenní zahajovací konference CZ RAN k otázkám radikalizace, pořádané Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) Ministerstva vnitra a Policií ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hamáček seznámil Zemana se jmény ministrů za ČSSD. Podrobnosti o schůzce prozradit nechtěl
Podle zákulisních informací se například Zemanovi nelíbí, že by se ministrem zahraničí stal Miroslav Poche.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 17.5.2018 v 13:36, zobrazit podobné
Půjde to do kytek, rychle. Tereza Spencerová vyhlíží temné dny pro Brusel, který právě dostal nejdrsnějšího soupeře
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Zavedení vlastní měny souběžné s eurem, odmazání dluhu a radikální ekonomické požadavky. To si zatím troufl požadovat po evropských institucích nově se rodící vládní kabinet Itálie. A jak v rámci svého pravidelného shrnutí na ParlamentníchListech.cz uvádí editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová, může být hůř i pokud jde o sankce proti Rusku. „Itálie si může své požadavky na Bruselu začít brutálně vynucovat, bude přece stačit její veto třeba na prodloužení sankcí proti Rusku a veškeré to snažení půjde do kytek,“ uvádí. Spencerová se zabývá též situací kolem Izraele a Íránu a předkládá i zajímavost o americké velvyslankyni v OSN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Příznivci Andreje Kisky, nezoufejte, konejší v Lidových novinách. Oslavují „lidský příběh“, porušující zvyky mocných
Mediální analytik a lektor Peter Gabaľ se v Lidových novinách vyjádřil k rozhodnutí prezidenta Andreje Kisky neobhajovat již svůj mandát. „Příznivci Andreje Kisky těžce nesou jeho rozhodnutí. Zoufat ale nemusí,“ uvedl Gabaľ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: I na 1. máje prodali alkohol mladistvým
Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila na 1. máje mimořádnou kontrolní akci zaměřenou na dodržování zákazu prodeje alkoholu mladistvým. Celkem provedla 3 kontroly a ve všech případech byl alkohol mladistvému prodán a tedy porušen zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Kolovratník (ANO): Obyvatelé Poličky by se obchvatu mohli dočkat do deseti let
Vyjádření na facebookovém profilu na téma obchvatu kolem Poličky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Češi jsou jako kanárci v dole
České naivní proruské snění bylo vždy reakcí, někdy i přehnanou, na západní krizi. Platí to i dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): Osobně laděná kampaň AntiBabiš přispěla k našemu pádu
Komentář na facebookovém profilu před vnitrostranickým referendem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Mě už se dál nechce, řekl včera ministr Ťok. Ve skutečnosti KSČM a ČSSD nechtějí jeho
Ministr dopravy Dan Ťok (ANO) včera oznámil, že se mu nechce pokračovat v nové vládě. Předchází však nevyhnutelnému – stejně jako ministři Martin Stropnický a Robert Pelikán. Jak píší Lidové noviny, znelíbil se totiž komunistům, o něž se nový vládní kabinet ANO a ČSSD chce opřít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

Robert Miller: K eurovolbám: Juncker usadil Gretu Thunberg: “Afrika je stejně velký problém jako klima!”
Poté, co byl, přímo v Evropském parlamentu, nemilosrdně, s autistickou rigiditou, Gretou Thunberg zahrnut mezi lídry, kteří páchají největší zlo nečinností stran změny klimatu, Jean-Claude Juncker jí vrátil úder tvrzením, že “Afrika je stejně velký problém jako klima!” a že se tedy EU a EK nemohou věnovat jen tomu, co jí leží na srdci. Ve snaze bránit se nařčení této aktivistky, mnohými výstižně nazývané Pannou Orleánskou extrémistického…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 05:41, zobrazit podobné
Politici udělali z ČR odpadkový koš
Osobně o těch politicích nemůžu už nic číst. K žádný volbám nejdu, protože nemůžu souhlasit s kandidáty do EU, hlavně s tím jedním. A tohle se snad může stát jenom v ČR. Nějak mám na jazyku sdělit, že je to diktatura popelářů.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 10:40, zobrazit podobné
Kdepak v EU, to u nás komunisté fakticky vládnou!
Reaguji na švandovní "sovětský" blud, který se objevuje ve zdejších diskusích. Prý EU ovládají komunisté
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist