Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.697x, což odpovídá cca 192.904-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Lékař všem, kteří nadávají profesoru Piťhovi: Přečtěte si tu Istanbulskou úmluvu. Je to trojský kůň extrémní levice
Kázání duchovního Petra Piťhy proti Istanbulské úmluvě vzbudilo v české společnosti nemalou pozornost. Část veřejnosti za to profesora Piťhu odsoudila, část mu zatleskala. Lékař Miroslav Palát do textu úmluvy nahlédl a upozornil na místo, které považuje za zvlášť nebezpečné. Pospal ho jako „trojského koně extrémní levice současné (nejen) Ameriky“. O co přesně jde? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné
„Hrdina". Faleš. Debil. Husáka by nesundal. Ředitel školy, který nechal sundat a zlikvidovat obrazy Miloše Zemana, čelí kritice veřejnosti
Ředitel teplického gymnázia Zdeněk Bergman, jenž byl vyzyvatelem teplického primátora Jaroslava Kubery v bitvě o Senát, se rozhodl zničit obrazy prezidenta Miloše Zemana. Vedlo jej k tomu to, že hlava státu mluvila vulgárně v pořadu Českého rozhlasu Radiožurnál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Drzost. Seniory ožebračil stát, je to parazit, říká mladý autor. Soukromé soudnictví by prý fungovalo
Martin Urza, jehož názory jsme vám před nedávnem představili, mimo jiné také na začátku října diskutoval v pořadu Na ostří nože s Lukášem Jelínkem, politologem z Masarykovy demokratické akademie o demokracii. Osopil se na Jelínka, když naznačoval, že i on participuje na státu. „Vy, kteří jste ta banda, která se snaží a která má ten násilný aparát nás všechny donucovat k tomu, abychom žili po vašem, má ještě tu drzost tady říct, že to jsme my všichni,“ hřímal na politologa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Radmila Kleslová flákla do stolu: Pilný měl za asistenta agenta StB. Ať zmizí. Obtěžoval kolegyni. A co Faltýnek a ta agentura s kšefty na Drahách a SŽDC
Jaroslav Faltýnek nebo Ivan Pilný si rozhovor, který s někdejší místopředsedkyní ANO Radmilou Kleslovou pořídil pražský Deník, za rámeček nedají. Kleslová se poměrně ostře vyhradila vůči některým představitelům hnutí. A že si nebrala servítky, je už nyní jasné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Západ udeřil na Saúdy kvůli otřesné vraždě novináře. Objevila se nová fotografie
Ačkoli zatím Saúdskou Arábii nestihly žádné sankce, několik politických představitelů západoevropských zemí dalo jasně najevo, že nejasnosti spojené s vraždou saúdského novináře Chašákdžího nehodlají tolerovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Zamyšlení nad smyslem účasti našich vojáků v misi v Afghánistánu
Afghánistán je považován za tradičního pěstitele máku, který je základem pro opium a heroin. Od konce vlády Tálibánu a převzetí kontroly celé země ze strany NATO, obdělávaná plocha přímo explodovala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
U Jílkové se řešily dávky. Padla tvrdá slova kolem Romů z úst Jiřího Ovčáčka
Zhoršuje prezident Zeman etnické napětí ve společnosti? Nebo se Romové stali obětí dezinformační kampaně, jak prohlásil Hrad? Moderátorka Michaela Jílková ve svém pořadu na České televizi diskutovala o výrocích prezidenta na adresu Romů s prezidentským mluvčím Jiřím Ovčáčkem, první místopředsedkyní České pirátské strany a místopředsedkyní poslaneckého výboru pro sociální politiku Olgou Richterovou, poslancem ČSSD a náměstkem hejtmana Ústeckého kraje Jaroslavem Foldynou a vedoucím programu Kariérní a pracovní poradenství Člověka v tísni Danielem Hůlem. A jak to vypadalo? Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Naši lidé spí na ulicích, pro migranty staví ubytovny. Máme se dobře? Jak kdo. Zeman a levičácká nenávist. Jiří Kobza o stavu Česka
STO LET REPUBLIKY „V zemi, kde skupinky aktivistů a neziskovek za podpory médií zpochybňují výsledky demokratických voleb a i té nejdemokratičtější přímé volby, již přece nemůže být nazývána demokracií,“ tvrdí poslanec za SPD Jiří Kobza. Podle něj to, co je vydáváno za občanskou společnost, ve skutečnosti maskuje usurpování si moci hrstkou nevolených byť mediálně podporovaných křiklounů. Tak reflektuje sto let od vzniku první republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
"Hutka lže." Písničkář se soudí, jde o udávání
Soud dnes začal projednávat spor bývalého předsedy Jazzové sekce Karla Srpa a písničkáře Jaroslava Hutky. Srp požaduje omluvu za tvrzení, že donášel komunistické Státní bezpečnosti (StB). Hutka to uvedl poté, co chtěl prezident Miloš Zeman prosadit Srpa do etické komise, která oceňuje účastníky protikomunistického odboje, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Bordel v EU. Německu se daří, protože pracujeme na ně, ne oni na nás. Nechali jsme se oblbnout. Zanikneme, pokud nebudeme schopni této věci… Poslanec KŠCM hovoří
ROZHOVOR „Německu se daří, protože pracujeme na ně, ne oni na nás. Pokud si to naše elity uvědomí, a konečně zabrání vykrádání kapitálu z Česka do ciziny, máme šanci ty Němce i předběhnout. Pracujeme totiž více a intenzivněji než oni... Za chvíli už totiž nebude států, které je možno kolonizovat, jejich suroviny vyloupit a občany vyždímat a sedřít z kůže. To pak bude konec kapitalismu,“ říká místopředseda poslaneckého klubu KSČM Leo Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Konec války růží a všichni k pumpám, vyzývá Hašek ČSSD kvůli obřímu dluhu Altnerovi
Sobotní jednání ústředního výkonného výboru ČSSD může zásadně ovlivnit výzva dědiců advokáta Altnera, kterým strana dluží 338 milionů korun.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.10.2018 v 09:36, zobrazit podobné
Vyčůraný Hilšer shrábne miliony navíc. Použiju je na politickou činnost, brání se
Nově zvolený senátor Marek Hilšer vstupuje do Senátu jako nezávislý. Totéž učinili např. Jiří Drahoš nebo Pavel Fischer. Hilšera však od druhých dvou jmenovaných pánů cosi odlišuje. Zařídil si to tak, že po svém zvolení dostane od státu až 5,4 milionu korun, zatímco pánové Fischer a Drahoš nedostanou nic. ODS kvůli tomu nenechává na Hilšerovi nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Petříček se při první cestě v roli ministra sejde s Maasem
Na svou první zahraniční návštěvu ve funkci dnes do Německa zavítá nový český ministr zahraničí Tomáš Petříček. V Berlíně se po poledni setká se svým německým protějškem Heiko Maasem. Ještě předtím bude diskutovat s experty v Nadaci pro vědu a politiku (SWP).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Rakouské mocnářství bylo demokratičtější než celá ČSR, o dnešku ani nemluvě. Základní problém tu jsou nevzdělaní voliči. Sto let samostatnosti očima spisovatele Krystlíka
STO LET REPUBLIKY „K. u. k. Monarchie byla demokratičtějším státem než ČSR. Rakouské mocnářství jako právní stát (dodržování zákonů) překonávalo ČSR. C. k. úřady a soudy fungovaly o mnoho lépe než za republiky, nesrovnatelně lépe než dnes,“ domnívá se v rozhovoru pro PL.cz česko-německý spisovatel a žurnalista Tomáš Krystlík. Náš současný právní a politický systém dle něj „ohrožuje nemoudrý český styl vládnutí si, hlavně nepromyšlená a odporující si znění zákonů, neschopná a mstivá česká státní správa. Základním problémem je ale nevzdělaný a hloupý český elektorát, protože jen volbami se může něco v republice změnit“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Nerozbil nás Hitler, to my sami. Češi i Němci se poučili. Hovoří Libor Rouček
STO LET REPUBLIKY Nevyřízené účty s Němci? Ne, žádné nevyřízené účty spolu nemáme a vztahy jsou nejlepší, jaké kdy byly. Libor Rouček, bývalý místopředseda Evropského parlamentu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hodnotí česko-německé vztahy i naši pozici vůči Rusku. V souvislosti s rozdělením Československa zmiňuje pachuť a pocit nespravedlnosti, který zůstal některým lidem do dneška: „Nikdo k tomu neměl demokratický mandát. Václav Klaus byl dokonce zvolen do Federálního shromáždění, jeho úkolem – to, k čemu se voličům zavázal – bylo bránit federální stát, a ne ho rozbít. V každé normální demokratické stabilizované zemi by takový člověk byl postaven před soud.“ V závěru vzkazuje: Važme si toho, co máme. „Co by naše babičky a prababičky daly za to, kdyby mohly žít v naší době.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Humus. Tančící prase. Těžký retard. Starosta Pavel Novotný zatančil jen v plavkách, máme VIDEO
Novým starostou pražské městské části Řeporyje se stal známý bulvární novinář Pavel Novotný (ODS). Facebookový profil Humr nyní přináší jeho video, jak nahý v tanga plavkách tančí. A sociální síť je plná reakcí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Legislativní sra*ka, manifest genderismu. Nad českými zákony. Klausův právník varuje před Istanbulskou úmluvou, ostré
Někdejší hradní právník Pavle Hasenkopf se vyjádřil k Istanbulské úmluvě. Spory o ní v poslední době čeří české společenské vody. Jde skutečně o dokument, který může nakonec zničit tradiční rodinu, před čím varuje profesor Petr Piťha, nebo jsou jeho obavy přehnané a Istanbulská úmluva nepředstavuje pro Česko problém? Zde je názor odborníka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Velká hra o miliony tun lithia. Do boje jde bojovník proti „ekonomickým zm*dům“. Babiš vydal zásadní pokyn
O kauze lithium se rozepsal na serveru HlídacíPes.org Robert Břešťan. Přesně před rokem podepsal tehdejší ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček memorandum o spolupráci v oblasti těžby a zpracování tohoto kovu v Česku. Co se od té doby přihodilo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Povolám armádu a zavřu hranice! hrozí Trump. Jde o proud uprchlíků
Ochrana jižní hranice a migrace není skloňované téma jen v Evropě, americký prezident Donald Trump mimo jiné i díky němu vyhrál volby. Nyní to vypadá, že na hranicích Mexika a USA bude zase horko. Z Hondurasu se směrem k USA vydala karavana čítající až 4000 obyvatel této chudé země. A Donald Trump hrozí Mexiku, že pokud ji nezastaví, povolá armádu a uzavře hranice. O karavaně informovala televize NBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO Jiří Ovčáček pohovořil na kameru PL o Bakalovi a všech, kteří ho hájí. A naložil neomarxistům za profesora Piťhu
V diskusním pořadu Horké téma tentokrát Radim Panenka přivítal Jiřího Ovčáčka, mluvčího prezidenta republiky. Ve studiu ParlamentníchListů.cz se dotkli mnoha témat, například udělení státního vyznamenání zpěvákovi Michalu Davidovi nebo kritizovaného Zemanova vulgarismu v Českém rozhlase. A nechyběla ani reakce na svatováclavské kázání profesora Petra Piťhy, kterého se prezidentský mluvčí zastává a zároveň důrazně varuje před nebezpečím, které v sobě Istanbulská úmluva ukrývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Stáli jsme na straně vítězů. Němci, Židé, Maďaři, ohromný zádrhel. Historik Pehr o 28. říjnu bez příkras
STO LET REPUBLIKY Národnostní třenice, kříž versus Buddha, mámení bolševikem a důsledky české holubičí povahy… Pětačtyřicet minut o 28. říjnu znělo v podání historika a politologa Michala Pehra nekonvenčně a bez nadbytečné aureoly, která provází stoleté výročí. Připomněl, že toto datum nebylo ke vzniku státu vůbec plánováno, nebýt nečekaného výstřelku, kterým politiky zaskočil horlivý agrárník. Na večerní přednášce v Podbořanech neopomněl akademik Masarykova ústavu zmínit, jak „mnozí zneužívají demokracii a dělají si z ní holubník“. Čtěte, čím se již nemáme nechat vábit a proč se poučit o ostražitosti ke spojencům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Chcípnete a my půjdeme do nebe! vzkázal Putin. Ale ono toho bylo víc
Ruský prezident Vladimir Putin u příležitosti zařazení nové rakety do ruského arzenálu promluvil o mezinárodních vztazích a Donaldu Trumpovi, ale také o vojenských schopnostech Ruska. Zdůraznil, že Rusko by použilo svůj početný nukleární arzenál, jen pokud by samo bylo cílem střel. A pochlubil se také kvalitou ruských zbraní. „Agresor by měl vědět, že odveta je nevyhnutelná a bude zničen,“ přidal Putin varování. O Putinových slovech informoval deník Washington Post. Česká média hromadně překládají Putinův vzkaz nepřátelům s ostrým výrazem "chcípnete".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Komunisté za zavřenými dveřmi probírali volební výbuch a jen u nás se dozvíte, co se tam dělo: Odvolávat mě? Na to nemáte páky, soudruzi
Velmi dusná atmosféra vládne v KSČM po minulých neuspokojivých volebních výsledcích. V sobotu bude vedení vysvětlovat situaci členům Ústředního výboru. V užším kroužku výkonného výboru ÚV Vojtěch Filip se svými kolegy chystal půdu v pátek. A ParlamentníListy.cz získaly informace, co si komunistické elity za zavřenými dveřmi říkaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
EU tlačila Visegrádskou čtyřku ohledně migrace. A Sebastian Kurz vznesl překvapivý návrh
Včerejší summit Evropské unie sice nepřiblížil Brusel blíž dohodě s Velkou Británii o brexitu, ale některé záležitosti přece jenom vyjasnil. Nejspíš bude možné se „vyplatit“ z uprchlických kvót.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babišovi to zvadlo. Hamáček, Filip a Bělobrádek nad dírou. Z ní už kouká Pospíšil a Gazdík... První výsledky preferencí od místních voleb
Rok po sněmovních volbách se největší podpoře voličů těší hnutí ANO 2011. Hlavními vyzyvateli uskupení Andreje Babiše se stávají ODS a Piráti. Ve Sněmovně by zasedlo o dva subjekty méně, když se pod nutnou pětiprocentní volební hranicí ocitly TOP 09 a hnutí STAN. Blízko samotné hranici vstupu do dolní komory jsou hned tři strany – KDU-ČSL, ČSSD a KSČM. To jsou data, která ke konci října přinesla agentura Phoenix research Jana Kubáčka. Jde o vůbec první výsledky síly subjektů po volbách do místních zastupitelstev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Piráti? Prostě jsou to lháři, ukazuje advokát Ortman. Přišel Babiš a celá levice je na odstřel
STO LET REPUBLIKY Bývalému politikovi a advokátovi Jaroslavu Ortmanovi nevadí, koho prezident Miloš Zeman vyznamenává, ale vadí mu jeho způsob mluvy. „Pokud hlava státu v přímém přenosu používá vulgarity, je to odsouzeníhodné. To je znevážení funkce. Myslím, že to Miloše Zemana diskredituje jako hlavu státu, činí ho nepřijatelným pro velkou část obyvatelstva. Prezident je prezident, ale tohle si prostě nemůže dovolit. Jestli chce mluvit jako dlaždič, ať tedy jde dělat dlaždiče. Ale nemůže dělat prezidenta,“ říká nekompromisně právník a bývalý poslanec. Ve stoleté historii státu vyzdvihl dvě osobnosti, na které podle něj z žádných jiných politiků nemá, bývalé hlavy státu T. G. Masaryka a Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Udavači, novodobí estébáčci, smrad. Petr Štěpánek o dokonalém pokrytectví kavárny
Novinář a bývalý člen ODS Petr Štěpánek se ve své poslední glose na serveru neviditelnýpes.cz rozepsal o tom, jak bezmezné je pokrytectví českých moralistů, tedy kavárny. Ta prý má dvojí metr týkající se kritiky za vypouštění vulgarismů. On to například za svá jadrná slova pořádně slízl, zaleží prý totiž, kdo sprostá pronese.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman a Paroubek ano, Hamáček ne. Jasná slova známého sociálního demokrata
Právník a sportovní funkcionář Miroslav Jansta je dlouholetým členem ČSSD, stranickou průkazku má od roku 1992. Předtím působil v řadách KSČ a KSČM. Coby dlouholetý politický harcovník v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na internetové televizi XTV.cz zhodnotil současný zdravotní stav sociální demokracie. Prohlásil mimo jiné, že moderní ČSSD měla prozatím jen dva skutečné lídry – Miloše Zemana a Jiřího Paroubka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Dohra vysilaní ČT s Augustovou: Na co se neptala ministra zahraničí a prý měla
Americký novinář Erik Best se na svém webu vyjádřil k vysílání ČT24, kde moderátorka Marcela Augustová hovořila o tom, jak bojovat proti dezinformacím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Poslanci ČSSD podpořili svého předsedu a odmítli rekonstrukci vlády
Nechceme žádné změny ve vládě a šéf ČSSD Jan Hamáček má důvěru, vzkázali v pátek odpoledne poslanci sociální demokracie svým kolegům ve straně.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:36, zobrazit podobné
Ať už táhne. Kretén. Ať sedne do rakety a vystřelí se na Měsíc. Petr Dolínek chce založit kosmickou agenturu
Česká Národní kosmická agentura. Kdo se diví, že o této organizaci jaktěživ neslyšel, ten ať nezoufá, zatím ani neexistuje. Ale chtěl by ji založit muž, jenž proslul spíše bouráním než zakládáním. Ano, jedná se o nyní již bývalého pražského radního a současného poslance Petra Dolínka, kterému někteří občané Prahy přezdívali hanlivě "Demolínek". Chtěl by tak dát dohromady agendy, o které se zatím stará několik ministerstev. Informoval o tom server iDnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
O křeslo šéfa lidovců bude usilovat Jan Bartošek, získal nominaci na jihu Čech
Pavla Bělobrádka by v čele lidovců mohl nahradit poslanec Jan Bartošek, kterého do funkce navrhla jihočeská buňka. V pondělí oznámí, zda výzvu přijme. Mohl by se mu postavit místopředseda Marian Jurečka nebo poslanec Marek Výborný.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.10.2018 v 11:36, zobrazit podobné
Tak ten už nepromluví... Muž, jehož portrét zveřejnili kvůli vraždě Kuciaka, měl prý spáchat sebevraždu
V případě vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky došlo k dalšímu vývoji. Jeden z mužů, kterého policie v souvislosti s případem zadržela, údajně spáchal sebevraždu. Informoval o tom server deníku Pravda s odvoláním na další slovenské zdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Babišovi to zvadlo. Hamáček, Filip a Bělobrádek nad dírou. Z ní už kouká Kalousek a Gazdík... První výsledky preferencí od místních voleb
Rok po sněmovních volbách se největší podpoře voličů těší hnutí ANO 2011. Hlavními vyzyvateli uskupení Andreje Babiše se stávají ODS a Piráti. Ve Sněmovně by zasedlo o dva subjekty méně, když se pod nutnou pětiprocentní volební hranicí ocitly TOP 09 a hnutí STAN. Blízko samotné hranici vstupu do dolní komory jsou hned tři strany – KDU-ČSL, ČSSD a KSČM. To jsou data, která ke konci října přinesla agentura Phoenix research Jana Kubáčka. Jde o vůbec první výsledky síly subjektů po volbách do místních zastupitelstev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Poslanec ČSSD se pustil do Zemana. Kromě Michala Davida nechápe ani medaili pro Vitáskovou
STO LET REPUBLIKY „Osobně jsem rozdělení Československa velmi želel a želím jej dodnes,“ říká poslanec za ČSSD Ondřej Veselý s tím, že ale bylo potřeba respektovat přání mnoha Slováků. V rozhovoru se vyjádřil k životní úrovni u nás a u našich západních sousedů, promluvil o prezidentu Zemanovi a blížícím se udílení státních vyznamenání a prozradil také, kdo je pro něj největší osobností novodobé české historie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Sonda do duše Zemanových odpůrců: Kdyby si na prezidenta teď neplivli, vnímali by to jako osobní selhání
Sté výročí republiky se bude odehrávat v režii prezidenta Miloše Zemana. Toho nyní čeká doslova maraton oslav. Jeho nabitý program potrvá celé čtyři dny. A co s sebou kromě velkolepých oslav a vyznamenání lidí z nejširšího spektra oborů přinese? Zaručeně ostrou kritiku. To je podle dlouholetého komentátora Lidových novin Martina Zvěřiny nevyhnutelné. „O hádky nebude nouze, lidé využijí situace,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 07:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

Jan Lipold: Fajt končí, kulturistika za 500
V čele Národní galerie končí respektovaný kunsthistorik Jiří Fajt. Ministr kulturistiky Antonín Staněk (ČSSD) místo něj nasadil krizového manažera Ivana Morávka, jehož životopis zdobí čtyři léta šéfování pekárnám Penam Slovakia z holdingu Agrofert.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 15:41, zobrazit podobné
Klause vykopli ze školského výboru
ODS dosáhla svého cíle a s podporou vládních stran dosáhla odvolání Václava Klause juniora ze školského výboru poslanecké sněmovny. Hra na odbornost skončila.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 09:40, zobrazit podobné
Odvolávání juniora
Václav Klaus junior proměnil diskusi o jeho odvolání z postu předsedy školského výboru v nedůstojnou frašku, při které si dal záležet, aby pozurážel co nejvíce lidí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 09:40, zobrazit podobné
Snad už poslední douška ke kojení na veřejnosti - nejlépe by bylo, prostě ho zakázat!
... nikdy by mne totiž nenapadlo, jak "kojo - matky" dokáží nechutně exhibovat. A když ne zakázat, tak alespoň vykázat třeba na veřejné záchodky, nebo do parků případně do místností k tomu určených. K tomu účelu, by vláda a obce
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 05:40, zobrazit podobné
Já tomu nebezpečí migrace nerozumím
Už asi šest let nám vládne velmi moudrý Miloš Zeman. Jeho hlavní volební heslo bylo přeci Stop migrantům (a Drahošovi). A předpokládám, že hodně lidí ho volilo právě proto. A pan prezident jistě svůj program plní.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno v 18:40, zobrazit podobné
Stanislav Křeček: Soumrak dětských práv?
Některé návrhy na revizi občanskoprávních vztahů týkajících se rodiny a rodinného života však primárně zdůrazňují a preferují práva pouze dospělých osob.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno v 09:41, zobrazit podobné
TOPlist