Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Chce se mi z vás zvracet! Generál Blaško měl na letišti incident s mladíkem
Nově zvolený europoslanec Hynek Blaško (SPD) se na svém facebookovém profilu svěřil se zážitkem z ruzyňského letiště. A příjemné to nebylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Paní Geislerová, i lidé mimo Prahu naladí ČT! Tajtrlíci z pódií. Publicistu Vyorala hereččina péče o „vesničany“ nadzvedla ze židle
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Ať si paní Geislerová zajede mimo Prahu, můžu jí garantovat, že je tam rovněž signál České televize a na internetu tam taky chytají Bakalova ‚správná‘ média,“ říká komentátor Tomáš Vyoral k výroku herečky Ani Geislerové, která se domnívá, že lidé mimo hlavní město trpí jistou informační bariérou. „Uvažování paní Geislerové krásně ilustruje základní rys takzvaných lepších lidí, podle nichž ti, co mají jiný názor, volí nebo smýšlejí jinak a ‚neuvědoměle‘, jsou neinformovaní, frustrovaní, nevzdělaní, zaostalí, ustrašení a nevím co ještě,“ nešetřil herečku Vyoral.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Já mám informace od lidí z Krnova... Vlastizrada. Klame tady! Komunista v rádiu vydeptal Hermana. A začala řežba
Bernd Posselt přišel s myšlenkou, že by bylo správné uspořádat některý z příštích sjezdů sudetských Němců na českém území. Jako gesto smíření. Zatímco bývalý lidovecký ministr kultury Daniel Herman je nápadu nakloněn, komunista Leo Luzar v Českém rozhlase nápad tvrdě odsoudil. „Já mám informace od lidí z Krnova...“ jal se vysvětlovat Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Nezajímá mě novinářská svoboda, když… Zapálená obhájkyně premiéra a protikorupční bojovník se nemilosrdně střetli na síti
Chodili spolu do školky, oba jsou spojeni s Mostem, oba pracují v resortu životního prostředí. Ona zapáleně stojí za Babišem, on chce jeho demisi… Náměstkyně ministra Brabce Berenika Peštová z hnutí ANO hájí na sociální síti premiéra i úředníky. Předběžnou auditní zprávu, kolem které se diskuse a protesty posledních dní točí, prý nehodlá číst. Vyjádření protikorupčního bojovníka označila za tendenční. Tvrdí, že za únik materiálu někdo zaplatil. Mluví o trestním oznámení, sama s ním má zkušenosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„My rozhodujeme, co se bude vysílat!“ Vadim Petrov o minulosti a budoucnosti České televize, která od vás chce víc peněz
ROZHOVOR Rada ČT je slabá a chybí jí kompetence Českou televizi kontrolovat, takže je to jen takový diskusní klub. Ale ačkoli televizi řídí generální ředitel, na kobereček kvůli ní chodí do Poslanecké sněmovny Rada ČT. Podle člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadima Petrova se vždy povede debata, k čemu vlastně veřejnou službu médií potřebujeme. Dokud si na tuhle otázku neodpovíme, nevidí ze strany veřejnosti ani politiků vůli podpořit zvýšení koncesionářských poplatků, jak by si na Kavčích horách přáli. Sám je iniciátorem uspořádání konference všech zainteresovaných, kteří by se na budoucnost ČT podívali z různých úhlů pohledu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ty ku*ndo, ty pí*o, kup si zrcátka. A vohol si ji! Vysokou političku Pirátů slovně napadl motorkář. Máme neskutečný policejní záznam incidentu
Eva Horáková (*1980) je předsedkyně výboru pro sociální politiku na pražském magistrátu a současně s tím také zastupitelka hlavního města Prahy a Prahy 5. Kromě toho působí i jako místopředsedkyně zastupitelského klubu Pirátů v české metropoli a uvádí o sobě, že je aktivní dobrovolník. Jak se nám podařilo zjistit z policejního protokolu, ráda jezdí na kole.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Už se perou! Hřebejk a Šafr se do sebe pustili kvůli kritice Havla
Politolog Bohumil Doležal sepsul snad úplně všechny. Obul se do hnutí ANO, do komunistů, do Pirátů, ale ránu od něj dostala i pravicová opozice. Úder zasadil také nepolitické politice Václava Havla. Novinář Pavel Šafr komentáři Bohumila Doležala zatleskal. Tím ovšem rozzlobil režiséra Jana Hřebejka, který se s Šafrem pustil do křížku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tohle může mít hořkou dohru! Soukromá galerie prosila ministra Staňka o záštitu akce. Když vyhověl, zrušili mu pozvánku. Hrad je v šoku
Španělský sál na Hradě bude v neděli hostit ceremoniál udílení mezinárodních cen Trebbia. Jedná se o ceny za kulturu, umění, tvůrčí činnost apod. Organizátorům se podle zjištění ParlamentníchListů.cz „povedl“ pořádný trapas. Jde o ministra kultury Antonína Staňka. Věc komentuje i Hrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Demonstranti na náměstích? Mají slabinu, odhalil Lukl. A zastal se Benešové
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz předsedu Svazu měst a obcí Františka Lukla. Požádal své spoluobčany, aby starosty hodnotili zdravým rozumem. většinou jde o lidi, kteří to dělají ve svém volném čase bez nároku na odměnu. Promluvil také o spolku Milion chvilek pro demokracii. Demonstrantům podle jeho názoru chybí vize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Ty miliardy budou Babišovi chybět.“ Korupčníky už jednou rozmetal. Teď Leo Steiner mluví právě o Babišovi s Benešovou
ROZHOVOR „Ty miliardy ročně budou Babišovi chybět,“ má už jasno Leo Steiner, postrach korupčníků z divokého severu. Mluví i o Marii Benešové, která na něj psala neúspěšné trestní oznámení a teď se „motá“ kolem premiéra. Před lety položil na lopatky vedení dotačního úřadu ROP Severozápad. U aktuální kauzy Audit vidí podobnosti. Protikorupční bojovník, který je považován za experta na problematiku dotací, chce demisi předsedy vlády, přestože pracuje pod jeho ministrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Drsná Zemanova reakce na Rusy? Jeho pozice prý sílí. Ondřej Neff hodnotí krok prezidenta
Prezident Miloš Zeman přijal ve čtvrtek na Hradě ruského velvyslance Alexandra Zmejevského, aby mu sdělil, že nesouhlasí s přijetím zákona, který by uznal účastníky sovětské okupace Československa v roce 1968 za válečné veterány. Prezident označil onen pokus za drzou provokaci, a pokud by měl zákon být přijat, mělo by to prý negativní dopady na vzájemné vztahy. „Obě formulace jsou značně příkré, a proto ten úžas, že jejich původcem byl tradičně prorusky servilní prezident,“ okomentoval prezidentův krok publicista Ondřej Neff a zamyslel se nad tím, co tento nečekaný obrat v prezidentově politickém směřování znamená. 
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Největší problém ČSSD? Publicista předkládá černé na bílém, proč se strana nemůže odrazit ode dna
Pokud chtějí svá témata řešit, musí posilovat stát. Místo toho přijímají směrnice EU jako písmo svaté a zařazují se do liberálního světového řádu, který se jeví stále více jako nehumánní a likvidující demokracii. Takto definuje současné počínání ČSSD publicista Vlastimil Podracký v textu, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Největší problém ČSSD? Publicista překládá černé na bílém, proč se strana nemůže odrazit ode dna
Pokud chtějí svá témata řešit, musí posilovat stát. Místo toho přijímají směrnice EU jako písmo svaté a zařazují se do liberálního světového řádu, který se jeví stále více jako nehumánní a likvidující demokracii. Takto definuje současné počínání ČSSD publicista Vlastimil Podracký v textu, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Osobnosti v ODS? Nejsou. Komentátor udeřil na Fialu
Poslanec Václav Klaus mladší založil nové hnutí Trikolóra a ODS se podle komentátora serveru Info.cz Petra Holce tváří, jako že se jí to netýká. Nemusí to však být tak docela pravda. ODS podle Holce scházejí výrazné osobnosti, což se na střetu s Klausem může projevit v plné nahotě. Václav Dolejší ze serveru Seznam Zprávy však dodal, že i Klausově novému hnutí schází osobnosti. Řeší tedy podobný problém jako ODS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ale ale?! Velmi ošklivá věc o matce Václava Klause, přímo z ODS
Poslankyně ODS Jana Černochová si veřejně rýpla do „staré paní Klausové”. Václav Klaus byl přitom jejím kolegou ve straně, nyní již je ale v hnutí Trikolóra, s nímž chce být úspěšný i v příštích volbách do Poslanecké sněmovny. A na sociální síti se strhla vlna reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Babiš se vzdá, nebo demonstrace nepřežijí léto. Spisovatel Padevět skepticky o české politice
Jiří Padevět, český spisovatel, knihkupec a nakladatel, byl hostem Českého rozhlasu Plus Barbory Tachecí v pořadu Osobnost plus. „Obávám se, že řada politiků, i těch nejvrcholnějších, se prostě neumí chovat,“ uvedl v kontextu současných demonstrací. Není si jistý, jak se současnou situací naloží prázdniny. „V září, si myslím, že by bylo obtížné tento étos, sílu demonstrací znovu nahodit,“ myslí si.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
My, úchylové. Fendrychu! Klára Samková hájila Klause ml., šlo o pojem „tradiční rodina“
Má několikrát rozvedený právo mluvit o konzervativních hodnotách? Podle advokátky Kláry Samkové ano. „To jsme totiž my, úchylové, co si myslíme, že když s někým vlezu do postele, že si jej mám taky vzít, tedy vztah legitimizovat,“ říká dvakrát rozvedená advokátka a politička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
S Jaklem se bavit nebudu! Student bojující za klima odmítl televizní duel
Student střední školy Petr Doubravský, který se sám sebe označuje jako levičák, feminista, vegan, aktivista a homosexuál, se na svém twitterovém profilu vyjádřil k tomu, že odmítl absolvovat debatu s politikem SPD Ladislavem Jaklem. A následně se strhla vlna komentářů, v níž mu někteří doporučovali i smrt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Ale ale?! Velmi ošklivá věc o matce Klause ml., přímo z ODS
Poslankyně ODS Jana Černochová si veřejně rýpla do maminky dnes již bývalého poslance strany Václava Klause mladšího. Ten je nyní již v hnutí Trikolóra, s nímž chce být úspěšný i v příštích volbách do Poslanecké sněmovny. A na sociální síti se strhla vlna reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Klaus ml. je štika, Fiala se bojí. Co znamenala jeho slova? Bývalá poslankyně ODS ví
ROZHOVOR „Dlouhý pochod institucemi, který neomarxisté kdysi vyhlásili, skončil, nyní začínají šlapat po lidech. A je nejvyšší čas tento proces zastavit. Tak to mnozí vnímáme," říká bývalá dlouholetá poslankyně Helena Mallotová k důvodům, kvůli kterým vzniklo hnutí Trikolóra. Petr Fiala podle ní hnutí bedlivě sleduje a obává se ho, což dokazují i jeho výroky. Vysokou četnost komentářů ze všech stran politického spektra považuje zkušená politička za důkaz, že do českého politického rybníka zamířila nová štika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Chtějí nezávislou justici a zároveň by Babiše zavřeli bez soudu? Radek Vondráček promluvil o demonstrantech
Předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) v rozhovoru pro Reflex oznámil, že hnutí ANO stojí v jednom šiku za svým stranickým šéfem a premiérem Andrejem Babišem, protože je to silný lídr, který vydržel tak velký tak, který by vydržel málokdo. Vondráček má prý pochopení pro to, že se Babiš odmítá sejít s demonstranty, protože ti na jedné straně volají po nezávislé justici, ale na straně druhé tvrdí, že Babiš patří do vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist