Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Jste blbí? Jan Hrušínský oslovil čtenáře kvůli euru
Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský na sociální síti Facebook kroutí hlavou nad tím, proč tolik občanů České republiky odmítá přijetí eura. I voliči Andreje Babiše či Miloše Zemana, kteří často euro odmítají, by totiž podle Hrušínského měli vědět, že jim možná brzy zůstanou oči pro pláč, až budou na dovolené přeplácet šejdíře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Nepěkný vývoj kolem „předsudečné nenávisti“. Zlo bylo pojmenováno, teď je možné kolem něj budovat strach, obává se zkušený Jaroslav Bašta
Diplomat Jaroslav Bašta se ve svém komentáři pro PrvníZprávy.cz vyjádřil k předsudečné nenávisti jako dvousečné zbrani. Reagoval tak na dokumenty, které schváila vláda a jež se týkají extremismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Senátor Jirsa Láskovu žalobu na prezidenta nepodpoří. A po Zemanovi se obává „českého Kisky nebo Čaputové“
ROZHOVOR Podle senátora Tomáše Jirsy (ODS) k porušení Ústavy prezidentem Miloše Zemanem nedošlo, a proto žalobu nepodpoří. „Tím však neříkám, že Zeman mnohdy svým výkladem Ústavy nerozšiřuje své pravomoci, či že se všemi jeho kroky souhlasím, naopak. To je bohužel důsledek přímé volby,“ vysvětlil v rozhovoru. Jirsa tvrdí, že prezident kromě sociální demokracie ve veřejném prostoru výrazně oslabuje premiéra Andreje Babiše a boří jím dlouhodobě budovaný mediální obraz silného vůdce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Dojatý Karel Gott: Ať žije pan prezident!
Karel Gott slaví 80. narozeniny. Při této příležitosti poskytl České televizi bilanční rozhovor, který s ním vedl moderátor Michal Kubal. Snad nejslavnější český zpěvák si v jednu chvíli položil otázku, jestli by pro nás nebylo lepší, kdybychom zůstali součástí Rakouska-Uherska, protože není jisté, že jsme jako Československo byli opravdu nezávislí. V rozhovoru také složil poklonu prezidentovi Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Kritické myšlení se na školách nenosí, vládne stádnost. Markéta Šichtařová se také bojí, že nenažraný stát způsobí další metanolovou kauzu
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Situace nás donutí zcela překopat léta funkční daňový systém. Hra s DPH nebo s EET patří do minulého století, tvrdí Markéta Šichtařová a navrhuje změnit logiku tak, že zrušíme zdanění práce a výpadek daní budou kompenzovat dosud neexistující daně. Proto má trochu pochopení pro francouzské zdanění všech letů, které ze země odstartují, zatímco českou Sněmovnou schválený daňový balíček povede jen k dalším padělkům, k pašování a k dalším metanolovým kauzám. Stát je prostě nezdravě nenažraný. Neměl by zvyšovat daně, ale snižovat výdaje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Rejžek ho přepadl u popelnic, k osmdesátinám mu „popřál“ Janda. Jak oslavence Karla Gotta pronásledovala politika
Populární český zpěvák Karel Gott dnes slaví své osmdesáté narozeniny. Někteří si však ani v tento den neberou servítky – jako například lobbista Jakub Janda. A pro server SeznamZprávy na Gotta zavzpomínal i Jan Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Havel utíká před Gottem a Bohdalovou... FOTO, které svědčí
U příležitosti 80. narozenin Karla Gotta zavzpomínal fotograf Václava Havla Tomki Němec, jak jednou první český prezident před mnohonásobným Zlatým slavíkem takřka utíkal. Snad si vzpomněl, jak Gott v roce 1977 jasně podporoval komunistickou Antichartu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 21:35, zobrazit podobné
O hovnu, odsoudil Gottovy písně Jindřich Šídlo. A Zeman přes Mistra zúčtoval s umělci z Letné
Někteří obyvatelé Čech, Moravy a Slezska v něm vidí takřka Boha, někomu je ukradený a někomu leze na nervy. Řeč je o Karlu Gottovi, který slaví 80. narozeniny. Ve své době lamač dívčích srdcí, pěvec velkých hitů, ale také muž, který sliboval věrnost věci socialismu. Komentátor Jindřich Šídlo napsal na sociální síti Twitter, že Gottovy písně byly o „ho*ně“. Někteří lidé mu dali za pravdu, jiní se s komentátorem pustili do slovní bitvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jestli je Tito krvavý pes, co je potom Albrightová? Langšádlová vykládala o demokracii NATO, které zabilo tříletou holčičku. Foldyna vysvětluje, proč ve Sněmovně „vytekl“
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Pokud Evropě něco hrozí, je to nestabilní situace na Balkáně. Tak to vidí poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, jehož matka z území bývalé Jugoslávie pochází. „Josip Broz Tito patří k vítězům a k těm, kdo porazili fašismus. Neznám nikoho, koho by mohl Marek Výborný doporučit z našich politiků nedávné, nebo i minulé doby, ke komu vzhlížejí lidé všech generací,“ vysvětlil v rozhovoru k názorové výměně mezi ním a předsedou lidovců ve Sněmovně. Pro ParlamentníListy.cz mimo jiné řekl, že krev a nenávist na Balkáně přišla až s takzvanou demokratizací, protože předtím to bylo naposledy, kdy tamní obyvatelé žili v klidu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Předseda Mladých konzervativců: Teď by byla velká škoda s demonstracemi přestat. Paní Benešovou nechci vůbec komentovat, je to výsměch všem slušným lidem
ROZHOVOR Neměla by ČSSD z vlády odejít s hrdě vztyčenou hlavou? „Otázkou je, jak moc se ‚pochlapí‘ premiér Andrej Babiš a jak dlouho ČSSD vydrží ještě ležet na zemi a kolik ještě snese kopanců,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda Mladých konzervativců Milan Vyskočil, který také vysvětluje, proč nemá obavy z Trikolóry: „Možná pár jedinců, kolegů, voličů kolem ODS může toto uskupení oslovit, spíš ale promile než procenta. Trikolóra má dnes potenciální voliče úplně jinde. Pana Okamury se zeptejte, co s tím bude dělat.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Imigranti z Afriky obsadili nejposvátnější místo Francie. A začali tam dělat bordel
Pařížský Pantheon okupovaly černé vesty. Šlo o migranty ze západní Afriky, kteří chtěli získat povolení k trvalému pobytu v zemi galského kohouta. Do posvátného míta francouzské kultury vtrhli v davu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Potřebujete zvednout žaludek? Sledujte každou neděli Moravcovy Otázky, ordinuje ve vtipu lékař. Ivan Vyskočil má čerstvý osobní zážitek s produkcí ČT
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Odměna pro ředitele České televize v porovnání s honoráři pro účinkující. Nejen takové téma si pro dnešní Nedělní ráno zvolil oblíbený herec Ivan Vyskočil. Podělil se o vtip na adresu moderátora Moravce, vyjádřil se k návrhu předsedy ODS Fialy v souvislosti s přímou volbou prezidenta a vrátil se i k tomu, co se děje kolem ministra kultury. Jasný vzkaz pak v souvislosti s festivalem v Karlových Varech poslal svým hereckým kolegům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Předvolební řež na Ukrajině: Na budovu televize vzali granátomet. Znalec tamního světa Milan Syruček o tom ví více
Na Ukrajině začala předvolební kampaň. A pěkně zostra – rovnou granátometem na sídlo televize. Odborník na Ukrajinu a Rusko, bývalý novinář Milan Syruček odhaluje možné pozadí a hlavně souvislosti s tímto činem, který se vymyká běžnému evropskému myšlení. Chce někdo zastavit snahy o diskusi ohledně konfliktu na východě republiky, nebo je to hra oligarchů, či je za tím ještě něco mnohem složitějšího ?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist