Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.990x, což odpovídá cca 156.014-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Miroslav Kulhavý: Kde začíná cesta do středověku? Překročením hranice do islámského státu
Znovu a znovu se můžeme přesvědčovat, že jsou místa na Zemi, kde se čas zastavil v 7. století. Nemám na mysli domorodé kmeny civilizací nepolíbené. Odsouzení českého občana Petra Jaška na 20 let do vězení v muslimském Súdánu je opětovný důkaz toho, že muslimští migranti z této oblasti nemají v Evropě co pohledávat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2017

Související články

Knižní novinka: Islámský stát, cesta k moci
Jaké jsou kořeny Islámského státu nebo jeho strategie? Proč nebezpečí Islámského státu nemizí? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Odpovědi na tyto a další mnohé otázky lze nalézt v knize Fawaze A. Gergese Islámský stát, cesta k moci, kterou z anglického originálu přeložili Eva Křístková, Aleš Valenta a Jiří Zbořil. Kniha vychází v nakladatelství Vyšehrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Migranti a ruská agrese prý uvrhnou Evropu hodně zpátky. Až do středověku
Současná Evropa se rozpadá a stále více se začíná blížit k tomu, jak vypadala ve středověku. Tehdy byl evropský kontinent rozdroben na řadu království, konfederací a malých států, píše na stránkách Sunday Times americký analytik Robert Kaplan. Překlad článku přináší server Prvnizpravy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Hrozba v Sahelu
Konec chalifátu v Iráku a v Sýrii se blíží. Sevření se stahuje nad mešitou v Mosulu, kde „komandant věřících“ vyhlásil v červenci 2014 příchod Islámského státu. Otázkou je, zda se Afrika nestane novým eldorádem brutality Islámského státu? Pro džihádisty z Islámského státu (IS) je tam skvělé prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Může Evropa se svou demokracií ještě přežít?
Něco je špatně; jsou demokratické zásady tak nefunkční, že vedou Evropu do záhuby? Jsou ty zásady, které generace před námi těžce vybojovaly, jen slepá cesta?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Lidské hyeny činí psychický nátlak na zoufalce Hradílka a říkají: zemři!
Potřebujeme to v naší antizemanovské kampani, naše nenávist k prezidentu Zemanovi nemá žádné hranice. Silně mně to připomíná vymývání mozků islámským sebevrahům. Co jiného jsou výroky: Hradílek – mučedník, Hradílek - hrdina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Může islám koexistovat s ostatními náboženstvími a bezvěrci?
K článku mně přivedla kniha "Cesta k opravdovému spříznění náboženských tradic", ve které Dalajláma, vedle historie hinduismu, buddhismu, islámu a dalších, uvádí své životní zkušenosti a názory na spoluexistenci různých náboženství ve světě. Nebudu zde knihu obšírně popisovat; u koho vzbudím zájem, jistě si ji přečte sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Děsivá traumata sexuálních otrokyň Islámského státu. Je to hodně smutné
Mezinárodní lidskoprávní organizace Human Rights Watch (HRW) zveřejnila velmi znepokojivou zprávu o zadržovaných jezídských ženách, se kterými je na území Islámského státu (ISIS) nakládáno jako se sexuálními otrokyněmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Úředník irácké vlády: Za podporou Islámského státu stojí Američané. Máme o tom tyto důkazy. A pokud jde o migrační vlnu do Evropy...
ROZHOVOR Salman Hasan je uprchlík z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Muslimové ho za to chtěli zabít, sám byl zajatcem Islámského státu. Pracoval a pomáhal v uprchlických táborech, a sice skutečným uprchlíkům. Saad Al-Ghanim je křesťanem a pracovníkem irácké administrativy (Ministry of displaced and migrants, je ředitelem oddělení, které analyzuje data) a říká, že za podporou Islámského státu stojí Američané.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Bohužel, volby přijdou pozdě; a to v celé Evropě. Právníci, do práce
To, co je nachystáno v Libyi, v Turecku (nevěřím, že Erdogan smlouvu dodrží), ale i z jiných afrických států, s kořením z Pákistánu a Afghánistánu, by stačilo na mohutnou a větší invazi, než byla ta v r. 2015.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Vraždící terorista z Londýna s vlajkou Islámského státu rozdává sladkosti dětem a verbuje je. Je to natočeno, bylo to v TV, všichni to viděli
Britský server Mail Online přináší další informace o teroristech, kteří udeřili na London Bridge. Britský čtvrtý kanál o jednom z teroristů dokonce v minulosti natočil dokument. Radikál je na něm zachycen s vlajkou Islámského státu, jak rozdává sladkosti dětem a snaží se je přesvědčit o síle myšlenky Islámského státu. Dokument byl z loňského roku, takže britské úřady podle všeho dobře věděly, s kým mají tu čest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist