Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
My máme pravdu a EU to vidí. Cizí neziskovky típnout, cizí kapitál zdanit. Projev Viktora Orbána, který se nerozebíral
Premiér Viktor Orbán vystoupil v parlamentu, aby informoval poslance o ekonomickém vývoji země. Vedle slibných čísel týkajících se dotkl také tématu migrace a vztahů s Evropskou unií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 22. 02. 2017

Související články

Ivan David: O Prahu se proti terorismu bojuje v Sýrii a na Ukrajině
Občas slýcháme, jaké máme povinnosti. My prý máme povinnosti a závazky, ale ne my, to oni se nabídli, že budou sloužit cizí moci. To oni věří, že je tato cizí moc udrží u moci v naší zemi. O to jde. Dříve se tomu říkalo normalizace nebo protektorát. Protektor, je ten kdo chrání, v tomto případě chrání svoji kořist proti konkurenci. Dnešní protektoři nejsou jiní. Ani dnešní kolaboranti nejsou jiní. Je to stále stejná verbež.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Blížíme se další velké a možná horší ekonomické krizi. EU se není schopna připravit. Dávám Junckerovi rok, maximálně dva, udeřil ekonom Klvač
ROZHOVOR „Nedůvěra k těm politikům, co jsou střídavě 20 let u moci, je u nás už obrovská,“ konstatuje vysokoškolský pedagog a ekonom Jiří Klvač. „Stále se hledá spasitel. Zájemců není málo, ale téměř nikdo, kdo by nabídl silnou vizi, jak se dostat ven z této situace, kdy u nás vládne cizí kapitál a prosazují se cizí zájmy,“ ještě dodává ekonomický expert. Ten si také myslí, že se svět přibližuje k další velké ekonomické krizi, protože příčiny té minulé z let 2008–2009 nebyly ještě stále odstraněny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Klaus kolaboruje s cizí mocností. Jaromír Štětina se v neděli u televize neudržel
Nedělní vystoupení exprezidenta Václava Klause rozvířilo české společenské vody. Svědčí o tom i vyjádření europoslance Jaromíra Štětiny zvoleného za TOP 09, který se domnívá, že Václav Klaus kolaboruje s cizí mocností. Je to už druhá česká hlava státu, o které si to Štětina myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
V Maďarsku už nebude možné studovat genderová studia. Podle vlády nepřinášejí nic pozitivního
Vláda maďarského premiéra Viktora Orbána zakročila proti akademikům, přesněji řečeno proti studentům oboru Gender Studies – oboru, který se věnuje kulturním rozdílům mezi muži a ženami. Tyto obory mají být brzy uzavřeny. Kabinet Viktora Orbána je totiž považuje za zbytečné nebo dokonce společensky nebezpečné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Evropa Evropanům, Maďarsko Maďarům! Největší nebezpečí od nadvlády Osmanů, zahřmělo znovu od Viktora Orbána
Vedoucí kanceláře maďarského premiéra Viktora Orbána János Lázár vyslovil nahlas a jasně svůj názor. „Evropa patří Evropanům, Maďarsko patří Maďarům,“ pravil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zdroj: Boj proti Sorosovi bude hlavní téma Viktora Orbána. Tajemný plán nesmí uspět, zní z Maďarska
Izraelský deník Haaretz cituje informace, podle kterých bude z pohledu vlády Viktora Orbána hlavním tématem parlamentních voleb v příštím roce boj proti americkému miliardáři Georgi Sorosovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Drahoš dostal brutálního facana: BIS řekla, že cizí tajné služby tu volby neovlivňují
Civilní kontrarozvědka nyní nemá žádné závažné informace o tom, že by cizí zpravodajské služby nezákonně ovlivňovaly volby v Česku včetně budoucích voleb prezidentských. Rizika dezinformačních kampaní ale Bezpečnostní informační služba (BIS) připouští.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Visegrádská čtyřka je cizí těleso v EU, prohlásil Štětina. Reakce Polska na zvolení Čaputové mu totiž přišla „vlažná“
Europoslanec Jaromír Štětina dospěl k názoru, že Visegrádská čtyřka je cizí těleso, které do EU vlastně vůbec nepatří? Přesvědčil ho o tom pohled na Slovensko a do Polska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Balaštíková (ANO): Neříká pravdu (a lidé to nevědí)
Jak umí někteří naši lidé hájit především cizí zájmy, předvedla v nedělních Otázkách VM prezidentka SOCRu Ing. Marta Nováková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rakouský tisk k roku 1968: Proti cizí moci je třeba bojovat
Pražské jaro se ukázalo jako iluze a „socialismus s lidskou tváří“ jako prázdné heslo. Přesto musí poučení z boje proti cizí nadvládě a politické diktatuře znít: „Nikdy se nevzdávat!“ V dnešním sloupku rakouského listu Der Standard to napsal novinář maďarského původu Paul Lendvai, který z Maďarska odešel po násilném potlačení tamní revoluce z roku 1956. Zprávu převzala ČTK
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 13:34, zobrazit podobné
TOPlist