Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte
Jaroslav Štěpánek, člen ANO, ověšený mnoha funkcemi, zřejmě skončí v hnutí Andreje Babiše. Ten se k celé záležitosti spícího zastupitele postavil čelem a prostřednictvím ParlamentníchListů.cz vzkázal předsedovi regionu Praha, ministru obrany Stropnickému, aby okamžitě jednal. Přeloženo do češtiny: Štěpánek musí opustit hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 22. 02. 2017

Související články

Štěpánek (ANO): Ohrazuji se proti článku, v němž se píše, že na zastupitelstvu spím
Reakce na včerejší článek "Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte":
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Kandidátku hnutí ANO v Praze povede Martin Stropnický
Krajský sněm hnutí ANO v Praze schválil v sobotu 13. května kandidátní listinu pro letošní podzimní sněmovní volby. Lídrem kandidátky zvolili delegáti krajského sněmu ministra obrany Martina Stropnického, který je zároveň předsedou krajské organizace hnutí ANO v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Mladý Stropnický se rozjel: Babiš je gauner. Krmí nás sajrajtem, patří do basy
Šéf Zelených Matěj Stropnický se pořádně rozohnil kvůli ministrovi financí a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Stropnický má za to, že budovatel Agrofertu v žádném případě nepatří do vlády, nýbrž za katr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš: Žádného kandidáta na prezidenta dávat nebudu
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš nebude členům hnutí předkládat jméno kandidáta na prezidenta. Hnutí prezidentského kandidáta vybere ve vnitrostranickém referendu, jehož termín ještě není stanoven. Ministr obrany Martin Stropnický, o jehož možné kandidatuře se mluví, podle Babiše o kandidaturu zájem nemá. „Bude lídrem naší kandidátky v Praze, a to je to nejdůležitější,“ řekl Babiš v rozhovoru pro server info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Já dělám zahraniční politiku ANO, vykládal Stropnický Moravcovi. Andrej Babiš mu ještě během pořadu vysvětlil, že žádnou nedělá
Končící ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v Otázkách Václava Moravce prohlašoval, že se podílí na formování zahraniční politiky nové menšinové vlády hnutí ANO. Šéf hnutí Andrej Babiš Stropnickému okamžitě vysvětlil, že je to celé jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ANO v Praze chce do vedení Babiše, Faltýnka a Stropnického
Pražský sněm hnutí ANO dnes nominoval na funkci předsedy hnutí Andreje Babiše a jako kandidáta na pozici prvního místopředsedy Jaroslava Faltýnka. Nominaci na řadového místopředsedu získal ministr obrany Martin Stropnický, který je současně šéfem ANO v hlavním městě. Stropnický to uvedl na svém Twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Aby se za nás děti nestyděly: Matěj Stropnický řekl novinářům, co si myslí o otcově chování k Babišovi
Šéf Strany zelených Matěj Stropnický zkritizoval v rozhovoru pro server Novinky.cz svého otce Martina (ministr obrany za hnutí ANO). Podle jeho slov je Martin Stropnický až příliš loajální k šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Matěj Stropnický se na druhou stranu netají svým vyhraněným postojem k lídrovi ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Hnutí ANO povedou do voleb v Praze ministři Stropnický a Pelikán
Do sněmovních voleb povede pražské ANO podle očekávání ministr obrany a místopředseda hnutí Martin Stropnický. Dvojkou zvolil dnes krajský sněm hnutí ANO ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. Ze třetího místa kandidátní listiny se bude o přízeň voličů ucházet profesorka 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a přednostka pracoviště pražského IKEM Věra Adámková. ČTK o výsledcích sněmu informoval Vladimír Vořechovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš v Praze zatím katastrofální. A ve štábu ANO došlo na konflikt s novinářem
Pro hnutí ANO se volby v Praze nevyvíjí dobře. V průběžných výsledcích je Babišovo hnutí až na 5. místě, což je propadák. Andrej Babiš přitom dobrý výsledek v Praze považuje za ,,prestižní věc". Do štábu pražského ANO dorazila středočeská hejtmanka Jaroslava Jermanová-Pokorná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Starostu Chebu Navrátila odvolali kvůli obvinění v kauze ROP
Zastupitelé Chebu dnes odvolali starostu Petra Navrátila (zvolen za ČSSD), obviněného v kauze ROP Severozápad. Pro odvolání byla opozice i koaliční hnutí ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist