Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Náhodně objevený gotický reliéf Krista se stane u Salvátora průvodcem postní dobou
V Akademické farnosti u Nejsvětějšího Salvátora byl představen šest století starý gotický reliéf zobrazující Ježíše Krista v Getsemanech. Tento loni náhodně objevený fragment se v kostele Nejsvětějšího Salvátora stane průvodcem postní dobou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 01. 03. 2017

Související články

ÚZSVM prodal prostřednictvím elektronického aukčního systému reliéf Madony za rekordní cenu
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Brně prodal prostřednictvím elektronického aukčního systému reliéf Madony s dítětem za 24 tisíc korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Výborná práce, vyzdvihl Hamáček policii v souvislosti s kriminalistickou databází RELIEF
V pondělí navštívil policejní prezident Jan Švejdar ve francouzském Lyonu centrálu INTERPOLu, kde se setkal s jejím generálním tajemníkem Jürgenem Stockem. Důležitým bodem setkání bylo podepsání darovací smlouvy o převodu kriminalistické databáze RELIEF, kterou pro celý svět vyvinula česká policie. Na svém facebookovém profilu to ocenil i předseda sociální demokracie a ministr vnitra Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Malé předvelikonoční rozjímání nad postavou Ježíše Krista
                Dovolím si lehce rozjímat nad biblickou postavou Žida Ježíše Krista. Jako pramen použiji knihu „Ježíš tajemný muž z Betléma“, kterou napsal Jan Bauer.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.4.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Sehnal (ODA): Stane se z Prahy město duchů?
Velmi křiklavou ukázkou toho, jak lze měřit dvojím metrem, je poslední dobou na celém světě diskutovaná praxe sdíleného ubytování formou takzvaného Airbnb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
V kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze se dnes uskutečnila mše za Jana Palacha
V kostele Nejsvětějšího Salvátora v Praze se dnes v podvečer uskutečnila vzpomínková mše za Jana Palacha, který se 16. ledna před 50 lety zapálil na Václavském náměstí v Praze a o tři dny později zemřel. Mši sloužil katolický kněz Tomáš Halík. Student filozofické fakulty se svým činem snažil probudit národ z letargie po okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy a přimět ho k odporu proti nastupující normalizaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Trhněte si nohou. Konec! Obrovský strach z Marine Le Penové: EU, euro, chaos... Horší než Brexit
Za týden touto dobou už bude jasno v otázce, kdo se stane francouzským prezidentem. Pokud to bude prezidentka Marine Le Penová, Evropská unie bude mít problém. Myslí si to profesor Anand Menon, jenž se věnuje evropské politice na King’s College v Londýně. Připomíná, že EU staví na politickém konsensu. A „dovedete si představit, co se stane, když jeden velký členský stát vzkáže ostatním: Trhněte si nohou?“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Dominik Duka: Odpovědnosti se nevyhýbáme a případy řešíme
Komentář na facebookovém profilu k postní době a prohřešcích některých kněží
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Rada pro rozhlasové televizní vysílání vynadala Nově. Uráží prý Ježíše Krista
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) vynadala televizi Nova za reklamu, ve které hraje hlavní roli napodobitel Ježíše Krista. Jen se jmenuje Twisto a pomáhá lidem, kteří mají nouzi o peníze. Poskytuje jim půjčky, které ovšem lidé budou muset stejně zaplatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Žádné uprchlíky tady nechceme. Nejde o milosrdenství, ale o pud sebezáchovy. Putovali jsme v Polsku k soše Krista a toto jsme se dozvěděli od našich sousedů
REPORTÁŽ Jde o pud sebezáchovy. Podívejte se na teroristické útoky, násilnosti a strach v západní Evropě. Poláci ve světě bordel nedělají. To řekli ParlamentnímListům.cz poutníci, kteří se vydali k obří soše Ježíše Krista do polského Świebodzinu. Poláci totiž většinově odmítají přijímat uprchlíky z Afriky a Blízkého východu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Vladimír Pelc: Sračák
Jeden pan filozof už v předminulém století napsal, že doba, v níž se všeobecně věří na existenci čarodějnic, a ty se upalují, je legitimní dobou čarodějnic. A protože dnešní doba je též dobou, v níž se musí věřit na některé čarodějnice, vystavuji se nebezpečí upálení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist