Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.458x, což odpovídá cca 180.434-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zeman se nechce účastnit předvolebních debat s protikandidáty. Horáčkovi se to nelíbí
Prezident Miloš Zeman svým rozhodnutím neúčastnit se předvolebních debat v televizích a rozhlasu naruší demokratickou platformu, kde platí stejná pravidla pro všechny. V reakci za dnešní Zemanovo oznámení to ČTK sdělil kandidát na prezidenta Michal Horáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 14:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 10. 03. 2017

Související články

Zeman se bojí, je si jist kandidát Hilšer. Prezident by měl být "potrestán" prázdnou židlí
Prezident Miloš Zeman už 10. března, kdy oznámil svou opětovnou kandidaturu, uvedl, že nepovede žádnou kampaň a že se nebude účastnit televizních a rozhlasových debat, kde by útočil na protikandidáty, a také tak činí. Jenže to se nelíbí zbylým prezidentským kandidátům, kteří by naopak své síly s jeho rádi poměřili. Kandidát na prezidenta Marek Hilšer proto vyzval účastníky v boji o Hrad, aby v předvolebních debatách společně trvali na prázdné židli pro Miloše Zemana. „On se bojí konfrontace,“ je si jistý Hilšer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Výzva prezidentovi Miloši Zemanovi k účasti na veřejných předvolebních debatách
My, níže podepsaní občané, vyzýváme prezidenta Miloše Zemana, aby se zúčastnil předvolebních debat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Nepovedu kampaň a nebudu útočit na protikandidáty...a nyní tu o Budulínkovi!
10.3.2017 současný prezident Miloš Zeman oznámil, že bude mandát obhajovat Zavázal se, že nepovede kampaň a nebude útočit na protikandidáty. Protikandidáty pomluví Ovčáček, kampaň povede jeho žena Ivana.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.4.2017 v 22:40, zobrazit podobné
Politička a bývalá šéfka zpravodajství ČT má jasno, co se bude nyní odehrávat na náměstích s Milošem Zemanem
"Je to jako by do ringu měla vstoupit supertěžká váha proti welterové. Nechá je vymlátit mezi sebou. Ať národ pozná, kdo je kdo," používá boxerskou terminologii mediální expert Jiří Mikeš při hodnocení záměru prezidenta Zemana nezúčastnit se předvolebních debat se svými protikandidáty. Mezi nimi však podle něj nebude kandidát ANO ani ČSSD. "Panu Babišovi bych se divil, kdyby to udělal. Je to zkušený člověk z byznysu, žádný hlupák, který ví, s jakými kartami hraje. No a Sobotka prohraje volby, a kdoví jak to pak bude," domnívá se. "V politice platí autenticita. A v ní boduje Miloš Zeman," doplnila ho Jana Bobošíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Duel Horáčka s prezidentem, aneb jak šla hora k Mohamedovi
Fakt, že se Miloš Zeman předvolebních debat neúčastní, má jedno velké pozitivum: superdebata iDNES osmi kandidátů působila jako kultivovaná diskuse inteligentních lidí, kde demagogii a hulvátství divák rád postrádal.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.1.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Rozhovor: Ve volbách může vždy vyhrát někdo jiný než favorit, říká brněnský politolog
Miloš Zeman oznámil kandidaturu na post prezidenta. Dodal také, že se nebude účastnit mediálních debat. K Zemanovu rozhodnutí kandidovat se vyjádřil politolog z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity Lubomír Kopeček.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.3.2017 v 22:40, zobrazit podobné
Drahoš couvá z debat. Odmítá se postavit proti Horáčkovi a Topolánkovi
Server Blesk.cz v lednu uspořádá několik prezidentských debat. Vzhledem k tomu, že už 12. a 13. ledna proběhne první kolo prezidentských voleb, bude mít osm kandidátů poměrně napilno. Pánové se budou snažit přesvědčit občany, že právě oni budou tím nejlepším českým prezidentem. Profesor Jiří Drahoš však už dopředu oznámil, že nepřijde na debatu s Michalem Horáčkem a s Mirkem Topolánkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Zemana čeká druhá z televizních předvolebních debat bez Drahoše
Prezidenta Miloše Zemana dnes čeká druhá z televizních debat před závěrečným kolem volby hlavy státu, kterou si určil. Jeho soupeř, bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš, za ním do televize Barrandov nepřijde. V podvečer se sejde s voliči v pražské Lucerně spolu s dalšími kandidáty z prvního kola – Michalem Horáčkem, Markem Hilšerem a Pavlem Fischerem. Ti mu opakovaně vyjádřili podporu. Zeman s Drahošem se před kamerami utkají až v úterý v debatě televize Prima a poté ve čtvrtek v České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jiří Drahoš přišel na debatu do TV Noe: Chtěl bych lidem říkat, my to zvládneme. Ne je strašit jako Zeman
Miloš Zeman ukázal, že se nezdráhá zúčastnit se debat prezidentských kandidátů, i když před kamerami sedí sám, bez protikandidáta. Také Jiří Drahoš se ale dokáže sám ukázat před kamerami. Dokázal to, když se postavil před kamery TV Noe, která se orientuje na křesťanské diváky a křesťanské hodnoty. Drahoš mimo jiné zopakoval, že půjde jen do dvou televizních debat s Milošem Zeman, protože větší počet debat by považoval za plané tlachání s Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Děláte hybridní kampaň. Je na čase skládat účty, pustil se do Zemana kandidát Fischer
Prezidentskému kandidátovi Pavlu Fischerovi se ani trochu nelíbí, že se současný prezident Miloš Zeman nezúčastňuje prezidentských debat. Přišel proto s nápadem. Vyzval Zemana na souboj. Je dokonce ochoten dorazit přímo na Hrad, aby to Zemanovi usnadnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist