Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.711x, což odpovídá cca 193.635-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Je cosi shnilého ve světě kladenské burzy?
Ta definice je vcelku prostá. Veškeré státní instituce mohou uskutečňovat nákupy energií přes komoditní burzy. Mohou obchodovat buďto samy, případně přes takzvané dohodce. Největší procento obchodů je dohodnuto na Českomoravské komoditní burze v Kladně. Naše redakce se některým věcem, které do tohoto ranku spadají, snažila podívat na kloub.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 21. 03. 2017

Související články

ČMKBK: Energetický trh kladenské komoditní burzy využívá už více než 5900 účastníků obchodování
Energetický trh Českomoravské komoditní burzy Kladno (ČMKBK) využilo do konce loňského roku už 5904 účastníků obchodování, což proti roku 2015 představuje nárůst o 10,6 procenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kraj Vysočina: Další ročník Burzy filantropie v Jihlavě
Po loňském úspěchu Burzy filantropie, kdy bylo podpořeno 7 projektů v celkové výši téměř čtvrt milionu korun, se ve středu 13. června, od 13 hodin uskuteční 2. ročník Burzy filantropie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Nějak moc utrácíš, předsedo! BIS přispěla do věci Kapsch, píše tisk
Do kauzy výběru mýta v České republice je zavedena i Bezpečnostní informační služba (BIS). Právě ona upozornila policii, že může být cosi shnilého v soutěži na výběr nového či staronového provozovatele mýtného systému v Česku. Podle MF Dnes se BIS zdálo, že ředitel Úřadu na ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj moc utrácí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Burzy trpí - ekonomice se daří
Krátkozrakou přefinancovanou ekonomiku dokážou ohrozit i dobré zprávy. Burzy se sypou po příznivých statistikách z pracovního trhu USA!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ladislav Žák: Je cosi shnilého v království dánském…
Navštívil jsem představení Vajdičkova Hamleta na Hradě a daná inscenace se, alespoň v mých očích, zařadila do stále početnějšího klubu našich počinů, kterým se obecně říká promarněná příležitost. Hamleta mám rád a čekám s každou inscenací, zda se nějaký pokus o interpretaci tohoto díla přiblíží tomu, jak Hamleta vnímám já. Mé vidění této tragédie silně připomíná obraz, který poskytuje současná předvolební kampaň a česká politika obecně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: EU se zabývá margináliemi a přitom Hnutí žlutých hvězd stupňuje revoluci…
Cosi je podstatné a cosi nepodstatné. A velice často záleží na čase, kdy se to odvíjí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Úděsné. Je cosi shnilého v našem státě. Halíkův úmysl mi zavání inkvizicí. Koskuba promluvil i o Babišovi a Zemanovi
ROZHOVOR „Z pohledu kdysi ještě platné morálky je snad každý podvod podvodem, krádež krádeží a zločin zločinem. Je smutné, že nejen záplava současných zákonů tento možná sice primitivní pohled zcela popírá. Uvítal bych, kdyby opravdu naprosto každý v této zemi, kdo podvádí, zneužívá, až krade ze společné ‚spíže‘, byl rychle pohnán k odpovědnosti. Spravedlivě ztrestán, nečestně nabytý majetek zkonfiskován, postižení odškodněni,“ uvedl poslanec Jiří Koskuba ke kauze Čapího hnízda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 19:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Olomouci se zapojil do burzy práce a vzdělání
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Olomouci se zapojilo do projektu Burzy práce a vzdělání, kterou každoročně pořádá Úřad práce ČR ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR, Hospodářskou komorou Olomouckého kraje a Svazem průmyslu a dopravy ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Brambory dražší než banány: Soudruzi plánovali, dnes se pěstuje podle dotací z EU, říka šéf svazu farmářů. Takhle je to s českým jidlem
ROZHOVOR „Je cosi shnilého ve státě… bruselském? Od roku 2017 jde už o třetí komoditu, se kterou je problém, a to znamená, že existuje systémová chyba.“ Ivan Hrbek, farmář a producent bio mléčných výrobků, předseda Svazu faremních zpracovatelů, který jde do evropských voleb jako nezávislý na kandidátce Alternativy pro Českou republiku, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětluje nejen to, proč spotřebitelé platí za brambory víc než za banány. „Za ‚eurosocialismu‘ se přece bude vyrábět to, na co nám dají soudruzi z Bruselu nikoliv ‚pokyn‘, ale ‚dotace‘,“ podotýká odborník s téměř třicetiletou praxí v zemědělství a potravinářství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Jak se vyvíjel náš vztah k sudetským Němcům? (seriál Německo a my)
Vím, že za tuto kapitolu budu kamenován ze všech stran. Kvůli tomu, že jsem cosi uvedl a cosi neuvedl, že jsem cosi zapomněl či záměrně zatajil, že bych se do věci neměl plést, když problematice nerozumím, že jsem vyslovil názor, pojmenoval věci nesprávnými jmény atd. atd. Přesto však tuto kapitolu nelze nenapsat. Nechci a nebudu opakovat známé informace o sudetoněmeckém problému. Ti, kteří chtějí být informováni, si je mohou vygooglovat z docela solidně…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 1.7.2018 v 12:40, zobrazit podobné
TOPlist