Zděšení. Bandy Afričanů a Arabů. Teror sluníčkářů proti odpůrcům migrace. Muži se bojí feministek. Takto to doopravdy vypadá v Německu a tyto případy se staly... Znalec hovoří
ROZHOVOR Historik a analytik Institutu Václava Klause Aleš Valenta v těchto dnech vydal knihu „Jeden rok konzervativní publicistiky“. S autorem, který pravidelně sleduje situaci v Německu, jsme hovořili o tom, jak to v této nejsilnější zemi EU vypadá. Zmínil konkrétní příklady toho, jak migranti terorizují obyvatele či jak se konkrétně projevuje neomarxistická ideologie v praxi. Němci jsou podle něj za poslední desítky let převychováni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 28. 03. 2017

Související články

Americký občan, který s vědomím Clintonové dodával zbraně islámským teroristům v Libyi, poškodil české společnosti... Znalec Blízkého východu promlouvá
ROZHOVOR „Česká republika a její společnosti, které se vyznamenaly svojí rozhodnou podporou nigerijské vlády v jejím boji proti islamistům z hnutí Boko Haram, se staly terčem útoku člověka, který s vědomím tehdejší státní tajemnice Hillary Clintonové vyzbrojoval libyjské rebely,” říká znalec Blízkého východu Petr Markvart. Česká republika má podle něj výbornou šanci zasáhnout do poválečné rekonstrukce Sýrie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Čtyři ubodaní o silvestrovské noci v Londýně
Hned čtyři lidské životy vyhasly na silvestra a Nový rok v Londýně. Mladí muži byli ubodáni. Případy však spolu nesouvisí, staly se i v různých částech města. O tragédii informuje BBC, zprávu převzal server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
EU plánuje přesun dalších milionů muslimů do Evropy. Dříve či později se to stane i zde. Kníže je lhář, nebo senilní, a lidovci podporují likvidaci národa. Exmuslim a znalec islámu hovoří
ROZHOVOR „Již od roku 2000 otevřeně hovoří představitelé OSN, že je třeba do Evropy nastěhovat desítky milionu Afričanů a muslimů. Židovská spisovatelka Bat Ye´or zdokumentovala ve své knize ‚Eurabia: The Euro-Arab Axis‘ kořeny programu na přesun milionů muslimů do Evropy, který se zavázala Evropská unie realizovat,“ upozorňuje bývalý muslim, autor knihy Islám a islamismus v České republice Lukáš Lhoťan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Diskusi o budoucnosti mladých Afričanů převálcovalo na summitu téma migrace
Jak udržet budoucnost mladých Afričanů. O tom diskutovalo více než padesát lídrů afrických států a zástupců evropské osmadvacítky v hlavním městě Pobřeží slonoviny Abidjanu, kde byl hostem právě Summit EU-Afrika. Šéf Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) Martin Rozumek shrnul celé jednání o budoucnosti mladých v Africe svýma očima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hlavní úkol Babiše je nedovolit, aby k nám Brusel usazoval desetitisíce černochů a Arabů. Uzavřít hranice a vyhlásit brannou pohotovost. Klausův spolupracovník hovoří
ROZHOVOR „Hlavní je teď nedovolit, aby k nám cizí moc bez našeho souhlasu usazovala desetitisíce černochů a Arabů, kteří se rozhodli vyslyšet pozvání jít za lepším životem, za lepším domovem v bohatých zemích,“ říká o úkolu nové vlády bývalý tajemník prezidenta Václava Klause Ladislav Jakl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Smrčka (SPO): Teror jako ekonomický problém
Vypálená prodejna Porsche v Hamburku je stejný akt terorismu, jako útok sebevražedného atentátníka třeba v Londýně či v Paříži. Že jde o teror proti majetku a nikoliv proti životu? To je rozdíl v míře, nikoliv v principu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Evropská komise selhala v boji proti plýtvání potravinami
Evropská unie ročně investuje stovky milionů eur do rozvojové pomoci, boji proti hladu a boji za fair trade praxi po celém světě, ale tak zásadní téma jako je plýtvání potravinami, které je spouštěčem těchto problémů, nemá na agendě Komise zakotveno své místo. Takto alespoň debatovali v pondělí odpoledne poslanci Evropského parlamentu během jednání Výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rasisté? Nešťastní, staří, nespokojení. A Češi nejvíc, vyšlo výzkumníkům z USA
V posledních týdnech a měsících se množí průzkumy, které mají odpůrcům Evropské unie, brexitu či migrace nasadit pověstnou „psí hlavu“. Jeden takový průzkum, ze kterého nevycházejí příliš dobře odpůrci migrace, včera zveřejnila společnost Gallup.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Poslanec od Okamury: Brutální útok agresivních Arabů v Praze ukázal, že jsme naprosto bezbranní, a nic jim nebrání se na nás vybíjet. ČSSD jen lační po korytech
ROZHOVOR „Tento brutální útok agresivních Arabů v plné nahotě ukázal, že se už nikde nemůžeme cítit bezpečně. Pokud by nebylo všímavé paní v odletové hale, která podezřelé nahlásila ochrance letiště, naše policie by tyto agresory již nebyla schopna polapit. V situaci, kdy raketově narůstají v západní Evropě počty násilných činů těchto agresorů, je to dost tristní stav,“ říká poslanec SPD Jan Hrnčíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 14:34, zobrazit podobné
Umělec a novinář: Rostou u nás sídliště Arabů. Migrace má temný záměr. Finta uprchlíků proti nám, pozor na ni
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI V souvislosti s neřešením migrační krize ze strany Evropské unie si publicista a zakladatel hudební skupiny Olympic Pavel Chrastina už nejednou vzpomněl na geneticko-inženýrský plán rakouského šlechtice s československým občanstvím Coudenhove-Kalergiho. Ten spočíval v nahrazení vzpurné evropské populace míšenci, kteří budou mít inteligenční kvocient snížený tak, aby sice ještě mohli pracovat, ale jinak příliš nepřemýšleli o elitách, které jim vládnou. Místo války k tomu poslouží migrace, protože pro její zdůvodnění se vždy nějaký humanitární důvod najde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist