Peníze z dotačních programů ministerstva kultury pomůžou památkám v Královéhradeckém kraji
Začíná sezóna turistická, ale i stavební. Ministerstvo kultury letos rozdělí v Královéhradeckém kraji téměř 57,5 mil. Kč v šesti dotačních programech na podporu obnovy kulturních památek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 19:35, prečteno: 1x

nejlepší články ze dne: 28. 03. 2017

Související články

NPÚ: Dalším památkám se blýská na lepší časy
Josefovské pracoviště navrhlo rozdělit z Havarijního programu ministerstva kultury, který je určen na záchranu kulturních památek ve špatném technickém stavu, finanční podporu v celkové výši 6,2 mil. Kč pro 21 kulturních památek v Královéhradeckém kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Královéhradecký kraj: Krajské peníze podpoří volnočasové aktivity
Na volnočasové aktivity pro děti a mládež do 30 let zajišťované neziskovými organizacemi v Královéhradeckém kraji poskytne kraj přes půl milionu korun. Rozdělení dotace z programu „Naplňování Koncepce podpory mládeže v Královéhradeckém kraji v roce 2018“ mezi 19 žadatelů musí ještě schválit krajské zastupitelstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Staněk dá filmovému festivalu v Karlových Varech 30 milionů
Vláda má v programu pondělní schůze i státní dotaci pro filmový festival v Karlových Varech. Stejně jako v předchozím roce dostane prestižní filmová přehlídka 30 milionů korun, které poskytne jeden z dotačních programů Ministerstva kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOP 09 zahájila volební kampaň v Královéhradeckém kraji
Představením volebního programu a čelních kandidátů pro podzimní sněmovní volby zahájila TOP 09 volební kampaň v Královéhradeckém kraji. Lídrem kandidátky je lékař a poslanec Leoš Heger. Kandidáty přijel podpořit předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Vyjádření Ministerstva kultury ke zprávě NKÚ
Ministerstvo nesouhlasí s interpretací výsledku kontroly NKÚ o rozdělování financí z Programu péče o národní kulturní poklad v letech 2012 až 2017. Podstatným sdělením ze zprávy NKÚ je fakt, že kontrola ukázala, že peníze z programu byly využívány ke svému účelu, a zjištěné nedostatky byly u prověřovaných akcí dílčího charakteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Dostálová (ANO): Naše kampaň v kraji bude především o kontaktu s voliči
Hnutí ANO v Královéhradeckém kraji se bude v kampani před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu České Republiky soustředit především na osobní kontakt s voliči. Ostrá část volební kampaně bude v Královéhradeckém kraji probíhat v září a v říjnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Lídryně ANO v Královéhradeckém kraji: Je třeba dát zákonům selský rozum
Od roku 2014 má Klára Dostálová na ministerstvu pro místní rozvoj na starosti evropské fondy a dohled na fungování operačních programů. A jak přiznala pro ParlamentníListy.cz, obvinění v kauze Čapí hnízdo v ní vzbuzuje řadu pochybností. Jakých? Jako jednička na kandidátce v Královéhradeckém kraji slavila úspěch již v loňských krajských volbách. Přesto hnutí ANO skončilo v opozici a ona sama nedávno opustila řady zastupitelů kraje definitivně. Naplno se ale pustila do sněmovní kampaně. Čím chce voliče zaujmout a co jim nabízí?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Do podpory kultury putuje z Pardubického kraje 32 milionů korun
Zastupitelstvo Pardubického kraje rozhodlo na svém dubnovém zasedání o rozdělení 32 milionů do podpory kultury na území kraje. Do čtyř dotačních programů přišlo 452 žádostí, které byly z 93 procent kladně vyřízeny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
SVS: Prodejce v Královéhradeckém kraji prodával maso ze Španělska jako české
Úřední veterinární lékaři Státní veterinární správy v Královéhradeckém kraji provedli dne 19. 9. 2017 kontrolu prodeje masa v prodejně NOVÁK MASO-UZENINY v Rychnově nad Kněžnou, při které zjistili závažný nedostatek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Červíček (ODS): Dohoda o autobusové dopravě v Královéhradeckém kraji se rýsuje
Jednání o nových smluvních podmínkách na zajištění veřejné autobusové dopravy v Královéhradeckém kraji pokračují. Krajský úřad obdržel dokumenty s informacemi o nákladových cenách a organizuje schůzky se zástupci dopravních firem. První jednání se uskuteční 18. a 20. února.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist