Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Přítel amerického prezidenta nám toto řekl o Trumpovi, Putinovi, Klausovi, Orbánovi a Le Penové...
ROZHOVOR Profesor Paul Gottfried je americký paleokonzervativní politický filozof. Byl přítelem amerického prezidenta Richarda Nixona a řady významných myslitelů. Společně s Patem Buchananem je hlavním představitelem takzvaného paleokonzervatismu, jehož řadu prvků přijal ve své kampani prezident Donald Trump v rámci hesla America first. Gottfried říká, že takzvaní neokonzervativci (s nimiž nejvíce spojovanou postavou byl G. W. Bush jr.) nejsou součástí pravice. Prozradil i svůj pohled na Trumpa, jehož podpořil. Též na Putina, Klause a další... Dnešní levice podle něho opustila pracující třídu a podpora globálního (turbo)kapitalismu již není pozicí autentické pravice, nýbrž kulturní levice typu Macrona či Clintonové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

P. C. Roberts: Podle CNN existují ruské důvěrné materiály k Trumpovi
Dnes se internetem a světovými agenturami rychle šíří zpráva CNN o velmi „důvěrných materiálech“ předaných jak Obamovi, tak i Trumpovi, které se týkají toho, že ruští operativci údajně disponují informacemi, kterými budoucího amerického prezidenta Trumpa osobně a finančně vydírají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
To zas bude uragán: Až si zde kavárna přečte, co Miloš Zeman řekl Vladimiru Putinovi...
Prezident Miloš Zeman se setkal s šéfem Kremlu Vladimirem Putinem. Hlava ruského státu českého prezidenta přijala ve své letní rezidenci Bočarov ručej v Soči. Zeman v úvodu odmítl tlumočníci s tím, že čeští novináři rusky umí a není jejích služeb zapotřebí. Zeman Putinovi řekl, že Bašár Asad je dle jeho názoru demokraticky zvolený prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Babišova hodinová návštěva u amerického prezidenta
Česká média, zřejmě z nedostatku jiných zpráv, se mocně věnují návštěvě českého premiéra Andreje Babiše u amerického prezidenta Donalda Trumpa, jako by to bylo pro svět zcela epochální setkání. Je to až komické, jaká story se dělá z jednohodinové návštěvy u amerického prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kdo nasazuje Putinovi prasečí hlavu? Baroni, co rozprodali naše fabriky. Světaznalý námořník Osoba promlouvá i o tom, komu slouží války v Sýrii a na Ukrajině
JINÝMA OČIMA Je Donald Trump přítel Slovanů? Jak je možné, že jsme k nám i do západní Evropy nechali přicestovat tisíce Rusů i s jejich rodinami a nyní se bráníme ruskému vlivu? „Starý mořský vlk“ Jožka Osoba, který má „na důchod“ malou galerii nedaleko plzeňského náměstí, uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz, proč podporuje nového amerického prezidenta. Zabývá se také situací v naší republice, kdy se nám stále nedaří a pravděpodobně ani nepodaří ekonomicky i společensky dohonit Západ, a naopak nás předhánějí třeba pobaltské republiky. Reaguje na přítomnost amerických vojsk v Polsku a vysílá přece jen optimistickou zprávu o stavu naší společnosti…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hrozí odvolání Donalda J. Trumpa? Situace je vážná
Vlivný demokratický kongresman Al Green z Texasu se rozhovořil o možné neblahé budoucnosti pro amerického prezidenta Donalda Trumpa. Pokud se republikáni nevzchopí, Trumpovi hrozí zcela reálně odvolání z funkce prezidenta. O všem se má rozhodnout už v listopadu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Proboha: Hlavní tvář Pussy Riot řekla, co si opravdu myslí o USA, Trumpovi a Putinovi. Odvysílá to ČT?
Naděžda Tolokonnikovová se společně s dalšími dvěma členkami punkové skupiny Pussy Riot dostala v roce 2012 do vězení, ze kterého i na nátlak mezinárodního společenství nakonec vyšla po necelých dvou letech. Přesto se v rozhovoru pro International Business Times vyjadřuje ke „svému vězniteli“ Vladimiru Putinovi velmi překvapivě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Totálně odvázaný Soukup: Kudy lezl Kalousek do bruselské příšery? A co radí Zdenda Bakala dětem od švýcarského jezera?
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup zahájil pořad Týden podle Jaromíra Soukupa sadou vtipů o Miroslavu Kalouskovi (TOP 09), Viktoru Orbánovi, Evropské unii a Václavu Klausovi starším. K dobru přidal i vtip o pedofilních kněžích, za který si podle svých vlastních slov pravděpodobně vyslouží další stížnost. Navíc řekl do kamer pravdu o Andreji Babišovi (ANO) a rýpl si do Zdeňka Bakaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Výprask Donaldu Trumpovi z ČT. Do studia přišel americký ekonom a spustil...
Americký ekonom Jeffrey Sachs se v pořadu Interview ČT24 velmi zostra obul do amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zároveň se hovořilo i o ekonomice USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Švédský ministr pro migraci vzkazuje Trumpovi: Zjistěte si fakta, situace u nás je perfektní. Uprchlíci prý nepáchají skoro žádné zločiny
Švédsko ústy svého ministra spravedlnosti a migrace reagovalo na kritiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. Informoval o tom server Britské listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nechceme vás tu, řekl poradce Le Penové v uprchlickém táboře. A teď dostal „rasistický paragraf“
Blízký poradce Marine Le Penové a člen její Národní fronty Robert Ménard byl tento týden odsouzen za „podněcování k nenávisti a diskriminaci“. Dovolil si otevřeně konstatovat, že příliš velký počet muslimských žáků ve třídě představuje problém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist