Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Vládní krize: Babiš se bojí kriminálu, Babišovi jde o byznys, padlo. Ale Erik Best to vidí jinak, jde prý o kšefty ČSSD...
Proč je pro ministra financí Andreje Babiše (ANO) klíčové, aby neztratil vliv na ministerstvu? O tom píše Sabina Slonková na serveru Neovlivní.cz. A se svým názorem se svěřil serveru Reflex.cz i expremiér Jiří Paroubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 09:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Parchanti? Teď to má Zeman jednoduché. Erik Best už vidí konec vládní krize
K lithiu a také k nominantovi na ministra kultury Michalu Šmardovi se vyjádřil na svém blogu fsfinalword.cz americký novinář žijící v Česku Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Erik Best: Ještě to může být ošklivé. Vláda ANO a ČSSD je ohrožena
Prezident Miloš Zeman patrně jmenuje novou Babišovu vládu už ve středu v 9 hodin ráno. Jak situaci vidí politický analytik a novinář Erik Best? Všechno podle něho může dopadnout i trochu jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jakub Mikel: Mynář a Nejedlý dělají byznys na Zemanovu hlavu, řekl Babiš studentům a pozval je na Čapí hnízdo
REPORTÁŽ. Babiš v pondělí kvůli prohlubující se vládní krizi navštívil Zemana na Hradě. Vzájemné pragmatické spojenectví je zjevné už delší čas. Reálně se ale Babiš dívá na Hrad úplně jinak. “Zeman má kolem sebe zmrdy, Nejedlého a Mynáře, kteří dělají byznys na jeho hlavu – Kellner, Čína a tak,” svěřil se Babiš při setkání se studenty v Olomouci .
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Babiš je ustrašený, bojí se Zemanovy pomsty, všiml si politolog. Zmínil i výsledek krize, který si prezident vysnil
ROZHOVOR „Nadužívání ústavních pravomocí a snaha přetvořit Českou republiku minimálně do poloprezidentského systému,“ komentuje jednání hlavy státu politolog Petr Sokol. „V každém scénáři Miloš Zeman něco získá, protože premiér se mu postavit nechce nebo to neumí,“ podotýká. Politolog analyzuje varianty řešení vládní krize, popisuje, jaké odvety se bojí premiér Andrej Babiš a k pozici ČSSD říká: „Jsou prezidentem ponižováni, je jim vnucován ministr, kterého nechtějí. V předsednictvu očekávám těsný výsledek.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš ČSSD předběhl. Jak to teď bude? Hamáček to udělá jinak... Erik Best promluvil
ČSSD mohla nominací Michala Šmardy původně sledovat něco úplně jiného, než pouhé obsazení resortu kultury. Politický analytik a komentátor Erik Best, který má letitý vhled od českého politického zákulisí, nastínil, co se pokusili socialisté rozehrát. Nakonec jim to překazil pro ně nečekaný moment, zpráva, že jejich vlastní poslanci podrží Babiš, pokud strana skončí v koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Dobře, že ČSSD nesedla ňoumovi Babišovi na vládní lep
Vyhrát volby Babiš dokázal, ale sestavit vládu, která by vládla jinak než jen v demisi, to už je, panečku, na našeho miliardáře zatím trochu moc  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.4.2018 v 18:40, zobrazit podobné
Jak dopadne vládní krize? Milan Štěch to vidí takhle...
Místopředseda Senátu a jeho dlouholetý předseda Milan Štěch (ČSSD) neočekává, že současná situace ve vládě související s premiérem Andrejem Babišem (ANO) a vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo vyústí do takové vládní krize, která by vedla k předčasným volbám. Politici jsou podle něj schopni tuto situaci vyřešit. Štěch to dnes řekl v Senátu ČTK a České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Sobotka žádnou demisi nepodá, tuší Erik Best. Jinak ho prý prezident zašlape do země
Americký novinář Erik Best má za to, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka zůstane premiérem. Kdyby se rozhodl jinak, tvrdě na to doplatí a prezident Miloš Zeman s vicepremiérem Andreje Babišem (ANO) opanují situaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zatímco Václavák bouří proti Babišovi, mimo Prahu to vidí jinak. Takto promluvil jeho zastánce. Dokonce padlo porovnání s Karlem IV.
ROZHOVOR „Hoši si to tady od revoluce rozdělovali a Babiš to chtěl srovnat. Nedivím se, že to někomu nevyhovuje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k protestům vůči premiéru Babišovi jeho podporovatel Oldřich Jeníček, předseda osadního výboru nejlidnatější liberecké části Rochlice. „Je to přímo rozvracení státu, protože pár lidí potřebuje, aby Babišova vláda, která tady opravdu chce udělat pořádek, padla. Ale podívejte se, jak dopadly teď volby. Zase měl Babiš navrch. A to ho ještě poškodila ta druhá strana s názvem ANO. Což si mnozí starší lidé určitě spletli. Což nemůžou ostatní strany skousnout,“ domnívá se.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist