Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.833x, což odpovídá cca 95.643-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Stín Miroslava Pelty poznamenal návštěvu Zemana v Číně. Jak?
REPORTÁŽ Druhá světová válka začala už v prosinci 1937 v čínském Nanginku. V památníku obětí zdejšího masakru to řekl prezident Miloš Zeman poté, co s první dámou uctil památku až 300 tisíc obětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Z odposlechů Pelty a exnáměstkyně Kratochvílové: Co když někdo zveřejní ty naše SMS...
Policejním odposlechům předsedy Fotbalové asociace Miroslava Pelty a tehdejší náměstkyně ministryně školství Simony Kratochvílové se věnuje web veřejnoprávní televize ČT24. Jak je patrné, Pelta s Kratochvílovou diskutoval o tom, které projekty by v rámci rozdělování sportovních dotací měly dostat přednost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zešikmit oči, nakazit se žloutenkou... Lidovec Jurečka vtipkuje o vztahu prezidenta Zemana k Číně
Prezident Miloš Zeman svým tradičním čtvrtečním vystoupení na TV Barrandov znovu rozvířil české politické vody. Tentokrát pronesl větu o Číně, na kterou se rozhodl reagovat místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka. To co poznamenal, se prezidentovi nemusí dvakrát líbit. Jurečka přitom neudělala nic jiného, než citoval Zemanova slova z 90. let minulého století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Toto je pro Drahoše polibek smrti. Podnikatel v zahraničním obchodu hovoří o tom, jak je to doopravdy se vztahem Zemana k Rusku a Číně
ROZHOVOR „Samozřejmě že jezdí, podporují své národní firmy, prodávají, podbízejí se. Nedávná návštěva prezidenta Francie Emmanuela Macrona dala všem jasnou odpověď, jak tyto záležitosti fungují v silných ekonomikách. Stejně jako v případě cest představitelů České republiky spustí nejprve křik domácí nevládní organizace a několik čínských ‚disidentů‘. Ti jsou zpravidla placeni vašimi konkurenty za to, aby vás buďto ke kritice nakonec přinutili, nebo aby alespoň vrhli na vaši návštěvu negativní stín,“ říká Petr Markvart, který se dlouhodobě obchodně pohybuje v oblasti Blízkého východu (hlavně v Iráku a Sýrii) a v Africe.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Pelta ven. Fotbalový boss opustil vazbu
Pražský městský soud dnes rozhodl o okamžitém propuštění bývalého předsedy fotbalové asociace Miroslava Pelty z vazby. Vyhověl tak jeho stížnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
VIDEO Zemanův první den v Číně: Velkolepé uvítání, investice i první dáma s Jágrem na hokeji
Prezident Miloš Zeman je po páté v Číně. Do Říše středu tentokrát zavítal na summit k Nové Hedvábné stezce, osobně ho pozval tamní prezident Si Ťin-pching. Pozornost, jakou návštěvě české hlavy státu věnuje čínská státní televize CCTV, ukazuje, že v Číně vnímají Zemana jako váženého hosta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Tohle česká média zapomněla hlásit: Vyděsí to ty, kteří křičeli na Zemana kvůli Číně
Analytička Veronika Sušová-Salminen se na serveru časopisu Argument rozepsala o návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga ve Finsku. Návštěva to prý byla pozoruhodná už tím, že šlo teprve o druhou návštěvu čínského prezidenta v severské zemi od roku 1950. Čínský prezident prý mimo jiné vyjádřil sympatie k evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Totální bordel? Po pádu vlády vlétla policie na ministerstvo. A také do úřadu fotbalového Miroslava Pelty
Protikorupční policie den po pádu vlády zasahuje od rána v sídle Fotbalové asociace České republiky na Strahově. Doposud není zřejmé, co policisté na Strahově hledají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil uvádí na pravou míru tvrzení o ukradeném Krymu
Politolog Zdeněk Zbořil se na serveru PrvníZprávy.cz vyjádřil k aktuální situaci na českém Ministerstvu zahraničních věcí. Podle něj se nad diplomacií stále vznáší stín europoslance Miroslava Pocheho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Český fotbal v řiti? Kvůli Peltovi prý dluží miliony, situace je beznadějná
Kvůli kauze kolem předsedy Fotbalové asociace Miroslava Pelty je český fotbal v problémech. Nejde však o jediný sport, který trápí nevyřešená situace. Píše o tom server Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Robejšek: Kdyby EU chtěla vstoupit do EU, nebyla by přijata. Není demokratická!
Česká republika si připomněla 15 let od vstupu do Evropské unie. Podle experta na mezinárodní otázky Petra Robejška je rozhodně co slavit, ale důvody jsou jiné než ty, kterými nás „bombarduje propaganda před evropskými volbami“. Sjednocená Evropa je podle jeho slov destruktivní utopie. Robejšek zanalyzoval i vývoj kolem brexitu nebo návštěvu prezidenta Zemana v Číně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist