Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.979x, což odpovídá cca 103.261-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Pirátům bude online reklamu dělat AdHackers Jana Řeháka
Kreativní agentura AdHackers vyhrála výběrové řízení na online reklamu České pirátské strany v letošní kampani do sněmovních voleb. AdHackers založil bývalý managing director agentury OMD a obchodní ředitel TV Nova, Jan Řehák. Po Jakubu Horákovi tak Piráti získávají do týmu další těžkou váhu českého marketingu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 12:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Musíme mít hrdost. Vozit sem ty děti je hloupost. Maďarsko se EU postavilo. Právnička Hamplová ukazuje, jaké důsledky bude mít kauza Šojdrová
ROZHOVOR „Já považuji za hloupé přivézt sem děti, které sem prostě nepatří a budou tu trpět, jen proto, že někdo chce dělat nesmyslná předvolební gesta,“ říká známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová. Podotýká, že kauzu sirotci považuje za uměle vyrobený problém. „Paní Šojdrová chtěla titulky, a tak je má. Bohužel si myslím, že udělala reklamu spíše současnému premiérovi.“ Hamplová odmítá, že kvůli přístupu české vlády míří republika do izolace a že si zasloužíme opovržení. „Doplatili bychom naopak na to, kdybychom se nechali současným impotentním vedením EU tlačit do nesmyslné politiky a la Německo a podobně.“ Věnuje se i trestání Maďarska: „Čím víc půjde EU proti Orbánovi, tím víc bude on populární.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Politici ODS už nebudou chodit do Soukupových pořadů. Nechtějí dělat reklamu politickému soupeři
To asi majitele TV Barrandov a nyní již i politika Jaromíra Soukupa nepotěší. Jeho diskusní pořady budou, alespoň tedy co se zástupců Občanské demokratické strany týká, zet prázdnotou. Strana totiž veřejně oznámila, že se před kamerami Soukupovy televize odmítá dál objevovat. „ODS už mu nechce asistovat a pomáhat v kampani,“ sdělila pevné stanovisko strany její mluvčí Jana Havelková, podle které se ze Soukupa stal politický soupeř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Zelení: S čím může radit Pirátům takový člověk?
Reakce Strany zelených na sociální síti Facebook v návaznosti na zprávu, že Pirátům radí Vlastimil Tlustý:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
SYNOT chystá velkou expanzi na světový trh online her!
Skupina SYNOT má nakročeno ke spuštění online kasin v dalších zemích Evropy. Prostřednictvím společnosti SYNOT Games Ltd. se totiž stala držitelem licence na Maltě – a právě tu řada zemí pro vstup nového provozovatele na online herní trh vyžaduje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Horáček ruší reklamu na proruských webech. Drahoš má seznam zakázaných stránek, Topolánek si vybírá
Dezinformační weby často vystupují proti soupeřům Miloše Zemana. Někteří z nich si u nich nakupují reklamu.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 29.12.2017 v 12:36, zobrazit podobné
dTest: Může online cesta za láskou skončit exekucí?
Období roku, kdy všude kolem vídáme valentýnské dárky ve tvaru srdce a online pozvánky k seznámení, je opět tady. Mnohé internetové seznamky nabízí měsíc služeb zdarma nebo za snížený poplatek. Říkáte si, proč to nezkusit, když je to gratis? Pak byste měli vědět, že se musíte po zkušebním měsíci aktivně odregistrovat, jinak vám začnou z účtu odcházet tisícové částky za další členská období. Co dělat, když už o služby seznamky nestojíte?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Mentální komunisté stále zkouší zakazovat reklamu
Ústecká radnice chce ve městě regulovat reklamu. Snaha o regulaci cizího majetku je mediálně částečně kamuflována falešnou záminkou řešení černých výlepů. Neskočte jim na to, jdou po vás!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Online půjčky jsou stále více oblíbené. Nemusíte nikam chodit!
Potřebujete si půjčit peníze a zatím přemýšlíte nad tím, jaká možnost pro vás bude nejvýhodnější? Vsaďte na rychlost a objevte nezpochybnitelné výhody online půjček. Ušetříte díky nim nejen čas, ale i peníze. Podání žádosti z domova je otázkou několika minut.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Dvojí kvalita potravin! Co s tím bude dělat EU?
Test kvality potravin prokázal, že dostáváme pod stejnou značkou ve stejném balení podstatně horší produkty než Němci. Bude s tím něco dělat Evropská unie?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.7.2017 v 10:40, zobrazit podobné
dTest: Evropská reforma autorského práva otevírá cestu k omezení sdílení obsahu na internetu
Podoba směrnice o autorském právu, jak ji včera odhlasoval Evropský parlament, povede k výrazné proměně online sdílení uživatelsky vytvořeného obsahu. Hrozí, že každé video, hudební nahrávka či obrázek potenciálně zasahující do autorsky chráněných práv, bude kontrolován a blokován ze strany online platforem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist