Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.014x, což odpovídá cca 105.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Česko si musí odpovědět, kdy je schopno přijmout euro, uvedl premiér Sobotka
zdroj: www.ceskatelevize.cz, přidáno 16.5.2017 v 14:16, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Sobotka: Musíme zůstat ve tvrdém jádru EU a rychle přijmout euro
Česká republika musí zůstat v jádru Evropské unie a co nejdříve, jakmile to bude možné, přijmout euro. Pro ekonomiku závislou na exportu není podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) jiné cesty. Všechny, kteří jakkoliv mluví o vystoupení z EU, označil dnes při vystoupení na sněmu Svazu průmyslu a dopravy na strojírenském veletrhu v Brně za blázny a poloblázny. Setrvání v jádru EU považuje za jedinou alternativu k zajištění bezpečnosti a ekonomické prosperity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
ODA: Česko je na euro připravené
Česká republika je připravená přijmout euro. Občanská demokratická aliance podporuje názor guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka na vstup do měnové unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Euro šíří finanční problémy jednotlivých států do všech evropských zemí, je neštěstím EU. Slova uznávaného profesora Rejnuše jdou proti Sobotkovu volání po jeho brzkém přijetí
Týden poté, co na sněmu Svazu průmyslu a dopravy prohlásil premiér Bohuslav Sobotka, že Česká republika musí co nejdříve, jakmile to bude možné, přijmout euro, zaznělo naprosto protichůdné vyjádření z úst experta. Profesor Oldřich Rejnuš, který se zabývá soudobým vývojem světového finančního systému s ohledem na vznik novodobých jak ekonomických, tak i společenských rizik, konstatoval na konferenci Vyšehradské fórum, že euro je na pokraji kolapsu a šíří problémy z jedné členské země Evropské unie do všech ostatních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe: Euro je český domácí úkol
Nový volební lídr sociální demokracie Lubomír Zaorálek vysvětlil nedávno absenci jakékoliv zmínky o přijetí eura Českou republikou ve volebním programu ČSSD slovy, že abychom euro mohli přijmout, musí si nejprve udělat domácí úkoly nejen Česká republika, ale i eurozóna. To předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který ještě před několika lety zastával názor, že Česká republika by euro měla přijmout, argumentuje nyní proti přijetí eura ještě méně…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.6.2017 v 08:41, zobrazit podobné
Euro přichází po špičkách.
Tak vzhledem k tomu, že naše vláda se stále nemá ke stanovení pevného data, ke kterému chce ČR přijmout euro, se dnes podíváme na to, zda-li se sem euro nedostane časem jinou cestou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.1.2019 v 21:40, zobrazit podobné
Kalousek s zahraničními hosty diskutoval v kavárně o EU: Rychle do eurozóny a rychlejšího pruhu integrace, jinak nám ujedou a odpadneme
REPORTÁŽ Nový francouzský prezident Emmanuel Macron musí dát rozpočet do pořádku a ne, aby někdo jiný platil francouzské dluhy. Němci některé jeho návrhy nechtějí. Česko musí přijmout euro, je na to připravené. S otevřením trhu přestal existovat maďarský průmysl. Takové věty padaly při debatě významných politiků z rodiny evropských křesťanských demokratů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kalousek se zahraničními hosty diskutoval v kavárně o EU: Rychle do eurozóny a rychlejšího pruhu integrace, jinak nám ujedou a odpadneme
REPORTÁŽ Nový francouzský prezident Emmanuel Macron musí dát rozpočet do pořádku a ne, aby někdo jiný platil francouzské dluhy. Němci některé jeho návrhy nechtějí. Česko musí přijmout euro, je na to připravené. S otevřením trhu přestal existovat maďarský průmysl. Takové věty padaly při debatě významných politiků z rodiny evropských křesťanských demokratů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Tohle si Zeman vychutná. Přečtěte si, co všechno může provést s demisí, kterou mu Sobotka přinese
Ústavní právník Jan Kysela v rozhovoru pro ČT24 uvedl, že prezident republiky nemusí přijmout demisi vlády, o níž dnes informoval premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Záleží čistě na jeho uvážení, dodal. Pro ParlamentníListy.cz pak zareagoval i právník Zdeněk Koudelka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Česko by se mohlo připojit k žalobě na německé mýto, říká Sobotka
Zavedení mýtného pro osobní auta v Německu od roku 2019, které dnes schválil Spolkový sněm, považuje český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) za diskriminační. Česko by se mohlo připojit k chystané žalobě dalších zemí proti německému opatření, pokud pro to budou dostatečné argumenty, uvedl Sobotka. Opatrnější přístup má zatím ministr dopravy Dan Ťok (za ANO), který chce počkat na analýzu pravidel německého mýta, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka se setkal se správní radou Česko-německého fondu budoucnosti
V úterý 13. června 2017 se předseda vlády Bohuslav Sobotka zúčastnil jednání správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. Pravidelné setkání premiér navštívil v souvislosti s letošním 20. výročím podpisu Česko-německé deklarace, na základě které fond vznikl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist