Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.825x, což odpovídá cca 95.226-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Úředníci z finančáků píší Sobotkovi: Nejsme žádné gestapo, přestaňte nás zpochybňovat
Odbory finanční správy se ohradily proti znevažování práce berních úředníků v posledních dvou měsících. Premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) v otevřeném dopise žádají, aby vláda přestala zpochybňovat nezávislost finanční správy vůči politickým tlakům. V dopise s pondělním datem zdůrazňují, že správa je nezávislým a odborně erudovaným orgánem státní správy, a ne „mocenskou zbraní v rukou ministerstva financí“. Odmítají také nálepku „represivního orgánu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

My jsme snížili daňové úniky o polovinu, vykládal Moravcovi šéf finančáků Janeček. Trvá na tom, že jeho úředníci postupují citlivě a správně
Do druhé hodiny nedělních Otázek Václava Moravce si moderátor do Žižkovské věže pozval šéfa Generálního finančního ředitelství Martina Janečka a bývalou náměstkyni ministra financí Simonu Hornochovou. Debatovali i tom, jak dobře funguje elektronická evidence tržeb. Došlo i na případ svatby, u které se finanční správa ptala svatebčanů, kolik peněz za svatbu zaplatili. Podle Janečka je takovýto dotaz citlivý a naprosto v souladu se zákonem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš prý čistí Úřad vlády. Od lidí, kteří řeší EU
Úřad vlády v příštích měsících opustí tři vysocí úředníci, kteří v současné době jednají s Bruselem. Píší o tom Hospodářské noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Průzkum: Úředníci se obávají přechodu na Národní elektronický nástroj
Od dubna platí, že všechny organizační složky státu a centrální zadavatelé musí s dodavateli zakázek komunikovat výhradně elektronicky a nesmí již přijímat žádné listinné nabídky. Už za měsíc by navíc měli k zadávání veřejných zakázek malého rozsahu začít povinně používat Národní elektronický nástroj (NEN). Úředníci a odborníci ale upozorňují, že nový systém je příliš pomalý, složitý a stát nestihl vyřešit mnoho jeho nedostatků. Sporné otázky i výhody elektronizace ve veřejných zakázkách dnes řešili odborníci se zadavateli na konferenci společnosti Otidea v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Žádný teror tu za komunistů nebyl, vystoupila francouzská historička. Nakládá jí za to Džamila Stehlíková
Někdejší ministryně pro lidská práva Džamila Stehlíková se pustila do francouzské historičky Muriel Blaive. Francouzka by podle Stehlíkové neměla zpochybňovat činy, které mají komunisté na svědomí. Sama si žila ve svobodné Francii a nemuselo ji trápit, co se v Československu děje, ale jako Francouzka by si nepochybně nedovolila zpochybňovat nacistické zločiny v její vlasti. Neměla by to proto dělat ani s komunistickými zločiny v Československu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Úředníci musí nést zodpovědnost za své chyby
Státní úřady, ale také jednotliví úředníci musí být zodpovědní za škody, které svým nezodpovědným jednáním způsobí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Dopravci a živnostníci si stěžují u premiéra Sobotky. Jak jim asi odpoví?
Svaz průmyslu a dopravy České republiky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR jako reprezentanti výrazné části tuzemského hospodářství píší ministerskému předsedovi Sobotkovi v souvislosti s připravovaným výběrovým řízením na nového výběrčího českého mýta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Gang lifroval do Berlína stovky Nigerijců. Úředníci na to upozorňovali, ale nikdo je neposlouchal
Po odhalení, že na brémské pobočce ilegálním způsobem úředníci udělovali povolení k pobytu migrantům, přichází další závažné obvinění. Tentokrát se jedná o berlínskou pobočku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 21:34, zobrazit podobné
Nejsme malé děti, nepostavíme se na hlavu, tvrdí Kováčik v tisku
Předseda poslanců KSČM Pavel Kováčik se domnívá, že budoucí vláda Andreje Babiše (ANO) nebude levicová. Jak uvedl dále, komunisté mají za důvěru udělenou menšinové vládě ANO a ČSSD získat kontrolní funkci. „Na zadní se ale stavět nebudeme,“ uvedl Kováčik. Píší o tom Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Je to prý jasné: Pelta chtěl s pomocí dotací podkuřovat Sobotkovi a jeho kamarádům
„Karel chce příběhy do voleb.“ Tuto větu pronesla náměstkyně ministryně školství Simona Kratochvílová, když se domlouvala s šéfem Fotbalové asociace Miroslavem Peltou o tom, jak se rozdělí sportovní dotace. Karlem byl vlivný politik ČSSD Karel Březina, píší Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Paroubek: Proč nejsme tygry Evropy?
Guvernér ČNB J. Rusnok měl včera zajímavý rozhovor v MfD. Po přečtení tohoto rozhovoru se nejde ubránit dojmu, že ve svém základním poselství může mít Rusnok pravdu. Nejsme a nikdy nebudeme „tygrem Evropy“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist