Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.979x, což odpovídá cca 103.261-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Babišův poslanec prozradil Witowské: Mně to ministerstvo financí taky nabízejí
Poslanec hnutí ANO Ivan Pilný usedl v úterním Interview ČT24 proti Světlaně Witowské a prozradil, že je jedním z kandidátů hnutí ANO na ministerstvo financí a už nemá moc času na rozhodování, zda tuto pozici přijme, či nikoliv. Tvrdě se obul do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a vyjádřil se také ke kauze korunových dluhopisů. Tady přece vůbec nejde o dluhopisy, které má pět set lidí, řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 19:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Jsem oběť, hodnotí svou pozici Babišův pravděpodobný nástupce Pilný
Poslanec Ivan Pilný, jenž se s velkou pravděpodobností stane nástupcem svého stranického šéfa v hnutí ANO Andreje Babiše v pozici ministra financí, šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi v Rádiu Impuls prozradil, co si myslí o vládní krizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Přituhuje: Poslanec ČSSD podal žalobu na ministerstvo Andreje Babiše
Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) se spolu s Věrou Šeneklovou dohodl, že podá žalobu na Ministerstvo financí. Důvodem je danění a sankce českých lodníků pracujících v Holandsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Hvězda ze Superstar, pravděpodobný ministr zdravotníctví: Babiš není žádný despota. Několikrát jsem ho už přesvědčil
Novopečený poslanec hnutí ANO Adam Vojtěch, Babišův expert na zdravotnictví, už dal najevo, že by tento resort rád řídil. V rozhovoru pro iRozhlas.cz ovšem dodal, že jako poslanec bude mít vlastní hlavu a nebude jen Babišovou loutkou. Prozradil také, zda se šéf hnutí ANO Andrej Babiš chová jako despota.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Poslanec Feri žádá ministerstvo o zprávu OLAF k Čapímu hnízdu
Poslanec Dominik Feri (TOP 09) žádá na základě jednacího řádu Sněmovny Ministerstvo financí o poskytnutí závěrečné zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o vyšetřování farmy Čapí hnízdo. Materiál označuje za důležitý pro výkon poslanecké funkce. Podle jednacího řádu Sněmovny má ministerstvo 30 dní na poskytnutí požadovaných informací. Vyjádření ministerstva ČTK zjišťuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zaorálek v ČT prozradil, kolik chtěl dostat hlasů. Lithium prý byl podraz
Místopředseda sociální demokracie Lubomír Zaorálek ve čtvrtečním Interview ČT24 řekl moderátorce Světlaně Witowské, co teď ČSSD čeká. Prozradil také, kolik procent hlasů chtěl dostat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pokud zůstane Ministerstvo financí hnutí ANO, tak si umíme všichni představit... Redaktorka ČT vypěnila při rozhovoru se Zaorálkem
Hostem Světlany Witowské v pořadu Interview ČT24 byl dnes ministr zahraničních věcí a místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Téma bylo jasné – dnešní zpětvzetí demise premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí odmítlo poskytnout plné znění vyšetřovacího spisu, Piráti podali rozklad
Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek obdržel odpověď na písemnou interpelaci zaslanou ministryni Aleně Schillerové. Poslanec Pirátů žádal kopie písemností, které Ministerstvo financí ČR obdrželo od orgánů EU v kauze Čapí hnízdo a zajímalo ho, z jakých prostředků bude hrazena částka pokrývající dotaci farmě Čapí hnízdo ve výši 50 milionů korun. Ministerstvo odmítlo dokumenty zveřejnit a nárok na náhradu škodu dosud neuplatnilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí: Kontrola v OZP ukázala nedostatky v revizním systému i veřejných zakázkách
Ministerstvo financí a Ministerstvo zdravotnictví prověřily hospodaření Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP). Kontrola Ministerstva financí se zaměřila na zadávání veřejných zakázek a funkčnost revizního systému pojišťovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Někdejší Babišův náměstek vede válku s ministerstvem financí. Přišel tam o práci
Někdejší náměstek bývalého ministra financí Ondřej Závodský, který měl na starosti boj proti hazardu, si příliš nekápl do noty s Babišovou nástupkyní Alenou Schillerovou. Jemně řečeno, nekápli si do noty dokonce tak moc, že byl jako úředník postaven mimo službu. Ministerstvo by ho rádo úplně odstřihlo. Závodský si to však nenechává líbit a s ministerstvem se soudí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Prožrané daně
Ministerstvo financí opakovaně – už roky, a to bez ohledu na stranu, která mu zrovna vládne – podléhá nebezpečné iluzi. Má dojem, že jak se ekonomice dařilo letos, tak se jí taky bude dařit v roce příštím. To má ale jisté ponuré následky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist