Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Od Jana Čulíka: Babiš je predátorský psychopat
Bohumil Kartous na serveru Britské listy zhodnotil českou politiku, respektive počínání Andreje Babiše (ANO) na české politické scéně. Současného ministra financí označil za „predátorsky orientovaného psychopata“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Trump pohrdá obyčejnými muslimy, zajímá ho jenom ropa, rozčiluje se komentátor od Jana Čulíka
Daniel Veselý na Britských listech Jana Čulíka zhodnotil politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa vůči muslimskému světu. Je to prý učiněná hrůza. Trump údajně ukazuje, že pohrdá muslimy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Apríl podle Jana Čulíka: Miloš Zeman sedí v paneláku na Lužinách a hraje si na světového vůdce
Na Apríl nezapomněli ani na severu Britské listy šéfredaktora Jana Čulíka. Sice až de facto na poslední chvíli, ale i tak přišel redaktor Bohumil Kartous 1. dubna s textem o tom, jak TV Barrandov v tichosti připravuje velkolepý životopisný seriál o prezidentu Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Předvolební Maďarsko očima amerického liberálního tisku. V překladu Jana Čulíka. Velmi výživné
Server Britské listy Jana Čulíka přeložil pro české čtenáře část článku deníku The New York Times, v němž se praví, že maďarský premiér Viktor Orbán postupně přeměňuje maďarskou společnost k obrazu svému. Prý se přitom bohužel odklání od demokracie a mění se v autokrata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zeman ocenil ParlamentníListy.cz, řádí u Jana Čulíka
Daniel Veselý se na Britských listech šéfredaktora Jana Čulíka rozohnil nad tím, že prezident Miloš Zeman vyznamenal mimo jiné také občany, kteří se vyjadřují i pro server ParlamentníListy.cz. Prezident tak prý nepřímo vyznamenal i server ParlamentníListy.cz, což je podle Veselého nepřijatelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Proč EU zasahuje proti Polsku? Vysvětlení najdete u Jana Čulíka
Server Britské listy Jana Čulíka pro české čtenáře přinesl shrnutí komentáře Natalie Nougayrede, která ve článku pro server deníku The Guardian vysvětluje, že ve sporu EU s Polskem to není tak, že by Brusel vyhlásil Polsku válku a že statečná a hodná polská vláda stojí proti zlé Evropské komisi. Jak je to podle dámy doopravdy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Od Jana Čulíka: Zeman kdysi sliboval, že bude slušným prezidentem. Teď už je ve vleku sebedestrukce
Když se Miloš Zeman chtěl v roce 2013 stát prezidentem, snažil se vyjadřovat co nejslušněji. Byl si totiž vědom toho, že Češi, Moravané a Slezané mají určité požadavky na svého prezidenta. Jedním z těchto požadavků bývalo i to, že se prezident veřejně nevyjadřuje jako dlaždič. Dnes Miloš Zeman toto pravidlo přehlíží, a ničí tak sám sebe, míní Boris Cvek v textu pro Britské listy Jana Čulíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Od Jana Čulíka: Babiš a ODS patří k sobě, jsou to ti nejpřirozenější partneři
Podle serveru Blisty.cz jsou ANO a ODS přirození partneři soudě podle toho, že „majitel ANO je produkt kapitalismu z dílny ODS“. Babiš po minulých volbách deklaroval, že chce vládnout s ODS, což se podle serveru zdá být logické. Nicméně propast autor spatřuje v tom, jak se ANO dostalo k moci. V kontextu nepříznivých výsledků ČSSD na venkově pak dále deklaruje, že strana by měla buď ovládnout velká města, nebo zaniknout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Predátorský kapitalismus, člověk je degradován. Jsme v posledním stadiu, směřujeme ke katastrofě, varuje profesor filozofie
ROZHOVOR Dnešní korporátní kapitalismus je sice adekvátní, ale patrně poslední formou krajně predátorsky rozvinuté symbiózy redukcionistické přírodní vědy s kapitálem. Teprve biofilní, tedy život a planetu ochraňující duchovní nastavení kultury, jež by vycházelo například z právně závazné Ústavy Země, by mohlo být sebezáchovným aktem lidského druhu. Mohlo by být i hledanou změnou sociálně politickou. Během rozhovoru o knize Fenomén technika to tvrdí profesor Josef Šmajs, přední odborník v oboru ekologické filosofie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Babišův predátorský styl v politice nefunguje
Komentář na facebookovém profilu k ukončení vyjednávání ANO a ČSSD o nové vládě
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Šok! Co bude dál? Jiří Pehe s redaktorem od Jana Čulíka před kamerou
Politolog Jiří Pehe se na serveru Britské listy vyjádřil k výsledkům sněmovních voleb, jež se konaly minulý týden. Rozhovor vedl Bohumil Kartous.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist