Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Karel Schwarzeberg udeřil ze zahraničního tisku: Soros je největší nadějí pro demokracii ve východní Evropě
Východní Evropa podle Karla Schwarzenberga stále potřebuje lidi, jako je George Soros. A pokud se jí jich nebude dostávat, mohla by se opět vrátit do časů, kdy jí vládl autoritatismus. Schwarzenberg, který se se Sorosem zná tři desítky let, to sdělil v rozhovoru pro zpravodajskou agenturu Bloomberg. Ta Schwarzenberga označuje za prince české diplomacie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 18. 05. 2017

Související články

Karel Schwarzenberg udeřil ze zahraničního tisku: Soros je největší nadějí pro demokracii ve východní Evropě
Východní Evropa podle Karla Schwarzenberga stále potřebuje lidi, jako je George Soros. A pokud se jí jich nebude dostávat, mohla by se opět vrátit do časů, kdy jí vládl autoritatismus. Schwarzenberg, který se se Sorosem zná tři desítky let, to sdělil v rozhovoru pro zpravodajskou agenturu Bloomberg. Ta Schwarzenberga označuje za prince české diplomacie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
George Soros vypustil hrozivá slova proti Trumpovi. Jde o uprchlíky
Miliardář a filantrop George Soros se znovu obul do 45. prezidenta USA. Udeřil na něj, že proti přistěhovalcům postupuje „prostě špatně“. A vysvětlil proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
W.A.G. získala jako první ve střední a východní Evropě licenci na evropské elektronické mýto
Společnost W.A.G. payment solutions, známá také pod obchodní značkou Eurowag (EW), přední poskytovatel platebních řešení pro silniční mobilitu v Evropě, obdržela od Ministerstva dopravy ČR oprávnění na poskytování Evropské služby elektronického mýtného (EETS) v Evropě. Firma je tak vůbec první subjektem v Česku a také v celé střední a východní Evropě, jenž toto oprávnění získal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Arabský svět o západní demokracii nestojí, vysvětloval poslanec. Moderátor Borek nesouhlasil a jako argument mu předložil Japonsko...
Předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Karel Schwarzenberg (TOP 09), člen zahraničního výboru Poslanecké sněmovny nestraník Milan Šarapatka a arabista a islamolog Petr Pelikán, bratr ministra spravedlnosti za hnutí ANO Roberta Pelikána, debatovali o aktuálním vývoji ve světě. Bude bezpečný, nebo nás čekají těžké časy?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Jděte do předčasných voleb, pane Babiši, je čas
Sebastián Kurz, bývalý nejmladší kancléř Rakouské republiky, je snad největší stratég a politický taktik v Evropě. Zcela vědomě vyvolal největší krizi v dosavadní historii Rakouska i za cenu svého dočasného pádu, který musel předpokládat, aby dosáhl předčasných voleb v září tohoto roku, kdy má velkou naději na triumfální úspěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Na Harvardu odhalili největší rasisty v Evropě: K nejméně tolerantním národům patří...
Harvardská studie naznačuje, že Češi jsou největší rasisté v Evropě. Píše o tom server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Soros opět tvrdě udeřil kvůli brexitu. Zamlčel však, co udělal před 25 lety
Americký finančník maďarského původu George Soros ve svém včerejším textu opět ukazuje, proč je považován v mnoha ohledech za kontroverzní osobnost. Podivuje se nad rozhodnutím opustit Evropskou unii, přitom se o to před 25 lety sám zasadil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Aleš Rozehnal: Schwarzenbergův výrok, že je potřeba více lidí jako Soros, by v Asii mnoho přívrženců nenašel
Podle Karla Schwarzenberga potřebuje východní Evropa lidi, jako je George Soros, a pokud se jí jich nebude dostávat, mohla by se opět vrátit do časů, kdy jí vládl autoritarismus. Nikdo nemůže popřít mimořádnou, byť někdy problematickou Sorosovu filantropickou činnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Aleš Rozehnal: Proč by Schwarzenbergův výrok, že je potřeba více lidí jako Soros, v Asii mnoho přívrženců nenašel
KOMENTÁŘ. Podle Karla Schwarzenberga potřebuje východní Evropa lidi, jako je George Soros, a pokud se jí jich nebude dostávat, mohla by se opět vrátit do časů, kdy jí vládl autoritarismus. Nikdo nemůže popřít mimořádnou, byť někdy problematickou Sorosovu filantropickou činnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Šarapatka: Škůdce země největší
Škůdci země nazval minulý týden v rozhovoru uveřejněném v Parlamentních listech předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Karel Schwarzenberg současného a bývalého prezidenta Miloše Zemana a Václava Klause kvůli jejich volání po referendu o vystoupení z EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist