I Ty Brute? Alles gute!
Český vicepremiér Pavel Bělobrádek se začátkem června zúčastní sjezdu sudetoněmeckého sdružení v Augšpurku. Zatím(!) nejvýše postavený politik, který se sjezdu zúčastní. Loni se sjezdu zúčastnil ministr kultury Herman.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.5.2017 v 06:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 28. 05. 2017

Související články

Deutschland über alles. Německým tenistkám zazpívali nacistickou hymnu
Trapas. Jinak se nedá nazvat to, co se stalo při úvodním ceremoniálu tenisového fedcupového víkendu mezi USA a Německem. Místo současné německé hymny totiž zazněla její nacistická verze. Píše o tom server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jan A. Mařenka: Merkelová dala v Polsku jasně najevo - I vy jste součást Čtvrté říše
Jan A. Mařenka si pobrukuje známý hit "Deutschland, Deutschland über alles" a počítá náboje, které mu zbyly po poslední návštěvě Matějské pouti, protože ostatní zbraně německý Brusel již brzy občanům sebere.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Tohoto se vlivné síly v ČSSD bojí… Celý svět má dost americké nabubřelosti. Deutschland, Deutschland über alles, blbost Bruselu. Poslanec promlouvá
ROZHOVOR „Německo bohužel nemá alternativu vůči paní Merkelové. Socialisté jsou s ní v koalici (oficiální opoziční smlouva) a jasně ukazují, že pro zájmy kapitálu se klidně spojí i s pravicí, jen aby byli u toho. Ostatní strany nejsou v současné době schopny relevantní konkurence takto silné vládní většině, kontrolující vše od určení, co je a není xenofobie, po zatajování násilí, aby se občané nestrašili. Němci v průzkumech ví, že to není dobře, ale zároveň nevidí alternativní sílu schopnou to změnit,“ říká poslanec KSČM Leo Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist