Pokud se řekne A, musí následovat i B!
Vícepremiér Bělobrádek odsoudil ve svém projevu v Augsburgu vyhnání sudetských Němců po skončení války.  Šéf sudetských Němců, blahobytně vyhlížející Bermd Posselt sdělil, že nenávist a nacionalismus jsou výrazem hlouposti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.6.2017 v 14:40, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2017

Související články

Jan Ziegler: Odebrání MS bobistů Rusku je jenom začátek, následovat musí fotbal
Víc než tisíc ruských sportovců v letech 20011 – 2015 za podpory ruského státu dopovalo. Oznámila to Světová antidopingová agentura WADA. Toto masivní zlo musí být samozřejmě tvrdě potrestáno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Pokud jste vyšetřován a máte vyjednávat v EU... Zkušený expert odhaduje budoucnost Andreje Babiše
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Bude to bezesporu tématem volební kampaně, ale pro mnohé se jedná o Čapí hnízdo po padesáté sedmé,“ říká k aktuálnímu dění kolem Andreje Babiše v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz politolog Jan Kubáček. Neočekává nějaký výrazný propad preferencí ANO. Proč? „Začíná to být takový český evergreen. S velkým humbukem se přijde, ukáže se na vybraného politika a řekne se, že zásadně pochybil. Otřese se jeho důvěrou a pak se roky nic neděje. Takže si mnoho lidí řekne, bylo to tu už několikrát, kdo ví, jak to celé je,“ konstatuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Kučera (TOP 09): Lithium musí zůstat v Čechách
Pokud se má lithium v Česku těžit, tak musí být zajištěno několik podmínek. Zejména peníze z těžby musí zůstávat v Čechách, a především v regionech, kde těžba probíhá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Pokud vláda řekne A, je důležité, aby řekla i B a peníze na vyšší platy poslala
Zdravotničtí pracovníci v Jihomoravském kraji dostanou přidáno. O peníze požádá kraj ministerstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Pokud to takto půjde dál, tak nás neziskovky brzy sežerou!
Svět neziskovek začíná být stále větším a větším byznysem, a pokud se podíváme na osoby a organizace, které je zakládají, řídí a financují, musí nám být jasné, co nás čeká, pokud je budeme i nadále tak štědře podporovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Šachy kolem Sýrie. Analytik Štefec rozebírá, co bude následovat po americkém náletu
Bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec ve vysílání ČT24 uvedl, že útok v Sýrii čekal. Zároveň také popsal, co dle jeho názoru bude následovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Bonzáci všech zemí, spojte se
Systém elektronické evidence tržeb EET byl spuštěn 1. prosince. Prozatím jej musí využívat „jen“ provozovatelé podniků poskytujících stravovací a ubytovací služby, rozšíření na další subjekty bude následovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Klán (KSČM): Ke kontrole hospodaření obcí
Mnoho nesmyslných kontrol, které si často odporují, je až zarážející. Jak je možné, že jedna kontrola řekne, že je vše v pořádku a jiná, že není? Poté se mnoho projektů zdržuje a peníze musí obce často vracet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Případ „Peroutka“ ukazuje, že i prezident musí vážit svá slova…
Každý občan si musí dobře rozmyslet, co kde plácne, napíše, nebo udělá. Pokud bude výše uvedenou činnost vykonávat bez rozmyslu, hrozí mu právní postih...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.9.2016 v 11:40, zobrazit podobné
Tak co, pane Hašku? Vládce Moravy to má prý nahnuté
POLITOLOGOVÉ Na jihu Moravy pokračuje kauza kolem neexistující mluvčí Michala Haška, financování PR aktivit kraje a toho, že hejtman věci dostatečně nevysvětlil. Čtyři strany včetně hnutí ANO, které má druhé nejvyšší preference, deklarovaly, že s ČSSD nebudou po volbách jednat, pokud ji bude reprezentovat současný hejtman. „Jestliže vyhraje, zůstane výrazným lídrem, když prohraje, může následovat cestu Romana Onderky. Pokud ztratí domovskou baštu, to by mohlo pro něj být zničující,“ řekl na adresu Haška politolog Jan Bureš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2016 v 19:34, zobrazit podobné
TOPlist