Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2017
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.363x, což odpovídá cca 123.298-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Imám: Máme právo lovit otrokyně, zotročovat a unášet nevěřící, zabíjet nemuslimské vojáky
Nevládní organizace The Middle East Media Research Institute (MEMRI) uveřejnila dvouminutové video, na němž kuvajtský muslimský duchovní Uthman al-Chamís věřícím vysvětluje, kdy mají právo získávat od nevěřících otrokyně a kdy smějí znásilňovat jejich ženy. Někdy prý nevěřící ženu znásilnit smíte a jindy ne. A to není to jediné, co imám řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2017

Související články

Zabíjet za Alláha! Přijdete do nebe, burcoval imám. Když ho zavřeli, oháněl se svobodou slova
Před soudem v Londýně se včera objevil imám Kamran Sabir Hussain, který vyzýval malé děti, aby se připojily k Islámskému státu a zabíjely „nevěřící“. Přes jasně prokazatelné provinění imám veškerá obvinění popírá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Nůž, zbraň a lano, to na tebe všechno použiju. Svědectví sexuální otrokyně Islámského státu
Džihádisté z Islámského státu zajali a udělali sexuální otrokyně z více než 5000 žen z řad jezídů. Některým z nich se podařilo po mnoha měsících bezbřehých krutostí utéci. V britském deníku Daily Mail byly nyní publikovány jejich výpovědi, kterým je mnohdy obtížné vůbec uvěřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
SVS: V části zamořené oblasti na Zlínsku bude možno lovit divoká prasata
Proškolení lovci budou nově moci lovit divoká prasata v části zamořené oblasti (okresu Zlín). Umožňuje to schválená změna mimořádných veterinárních opatření Krajské veterinární správy pro Zlínský kraj ze dne 3. 7. 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Nevěřící zabít nebo zmasakrovat- to je podstata islámu, žádná úchylka pomatenců. Vladimír Železný vzpomíná na paniku hlavounů EU, když někdo spustil nekorektně
ROZHOVORY „Napadený dav žen v Kolíně nad Rýnem? To jsou ale pro muslimy otrokyně! Dlouhé blonďaté vlasy? No, a ještě jsou samy v noci na ulici? Tak jaképak copak! Musíme si uvědomit, že ty ženy přece nekonvertovaly na islám,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz bývalý generální ředitel televize Nova, exposlanec Evropského parlamentu, novinář a podnikatel Vladimír Železný. Podle něj byl rok 2015 zlomový. Kromě mnoha jiných věcí si totiž prý lidé začali uvědomovat, co je to islám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Klidně můžete krást! vybízel imám muslimy. A sám na dávkách pobral 14 milionů na luxusní život
Imám, původem z Libi, Abú Ramadán si přišel na 600 tisíc švýcarských franků (v přepočtu 13,7 milionu korun) v sociálních dávkách. V době, kdy pobíral dávky přitom kázal nenávist proti jiným náboženstvím v mešitě ve švýcarském Bielu. Odhalila to švýcarská státní televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Občané, je čas! Máme právo nechtít uprchlíky, máme právo vzdorovat EU, řekli nejvyšší soudci Evropy. Klára Samková vzpomíná, jak ji týral Veselovský, a má plán
Českým éterem prošly bez většího povšimnutí dva zásadní rozhovory vysokých soudních autorit Evropy. Expředseda německého ústavního soudu Hans-Jürgen Papier sdělil, že současné řešení uprchlické krize ničí právní systém a je třeba chránit hranice. Ještě dále šel český zástupce u Evropského soudu pro lidská práva Aleš Pejchal, který dokonce naznačil právo států EU postavit se Lisabonské smlouvě. Ze slov obou mužů vyvozuje v odpovědích pro ParlamentníListy.cz advokátka a aktivistka jediné: Nastal čas se ozvat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rokytka (KSČM): Loupit, vraždit, zotročovat a znásilňovat, to vidí jako svobodu elitáři
Srdce temnoty tepe ve Fashingtonu. Naplno!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 08:35, zobrazit podobné
České tajné služby vyšetřují výhružný vzkaz, který poslal muslimům bývalý pražský imám
Bývalý pražský imám Samer Shehadeh před shromáždění proti terorismu na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad vzkaz muslimům, ve kterém je upozorňoval, že účast na křesťanské mši „hraničí s odpadlictvím od víry“. A nyní jej opět šetří tajné služby. Podle duchovního však nešlo o žádné výhrůžky, jen konstatoval fakta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Aleš Brichta k uprchlíkům: Jsme pro ně jen nevěřící psi. Naštvanost lidí roste, stačí poslední kapka a bouchne to. Naše vláda zhnědla expedicemi do řitních otvorů...
ROZHOVOR „Pasáci ovcí a jezdci na velbloudech obsluhovat stroje ve fabrikách nepomůžou.“ Zpěvák Aleš Brichta otevřeně kritizuje evropskou migrační politiku a tvrdí, že jsme v postavení „kolonie“. Zpěvák se vyjádřil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz i ke stovkám případů napadených žen o silvestrovské noci: „Jsme pro ně podle jejich víry jen nevěřící psi, které je potřeba zotročit, nebo vyhubit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
„Nenechme si vnutit, že jsou jacísi lepší Evropané a my ti horší!“ A to není rozhodně vše, čím šéf ODS pálí do Bruselu
ROZHOVOR „Jednotu Evropské unie rozbíjí některé velké státy svou nerealistickou politikou, svým pohrdáním jinými zkušenostmi, svou arogancí,“ konstatuje předseda ODS Petr Fiala. Své myšlenky ještě dále rozvíjí. „Máme přece právo rozhodovat o tom, kdo u nás žít může, máme právo odmítat lidi, u nichž vidíme bezpečnostní rizika, máme právo bránit tomu, aby u nás vznikaly radikální muslimské komunity, jako v některých zemích na západ od nás.“ K aktuálním událostem v české politice pak předseda Fiala dodává: „Andrej Babiš nemůže být součástí příští vlády, protože důvody, proč z té současné odešel, i nadále trvají.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist