Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.887x, což odpovídá cca 202.818-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Imám: Máme právo lovit otrokyně, zotročovat a unášet nevěřící, zabíjet nemuslimské vojáky
Nevládní organizace The Middle East Media Research Institute (MEMRI) uveřejnila dvouminutové video, na němž kuvajtský muslimský duchovní Uthman al-Chamís věřícím vysvětluje, kdy mají právo získávat od nevěřících otrokyně a kdy smějí znásilňovat jejich ženy. Někdy prý nevěřící ženu znásilnit smíte a jindy ne. A to není to jediné, co imám řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2017

Související články

Zabíjet za Alláha! Přijdete do nebe, burcoval imám. Když ho zavřeli, oháněl se svobodou slova
Před soudem v Londýně se včera objevil imám Kamran Sabir Hussain, který vyzýval malé děti, aby se připojily k Islámskému státu a zabíjely „nevěřící“. Přes jasně prokazatelné provinění imám veškerá obvinění popírá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Prezident se nebojí říci odvážný realistický názor, vy se jen necháváte unášet hlavním proudem. Sobotka to schytal z Hradu po útoku na Zemana
Sobotka se nechává unášet médii a zastává zbabělé názory, sdělil ParlamentnímListům.cz na adresu premiéra Sobotky hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Reagoval na kritická slova premiéra stran projevu prezidenta Zemana v Radě Evropy o Krymu a protiruských sankcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nůž, zbraň a lano, to na tebe všechno použiju. Svědectví sexuální otrokyně Islámského státu
Džihádisté z Islámského státu zajali a udělali sexuální otrokyně z více než 5000 žen z řad jezídů. Některým z nich se podařilo po mnoha měsících bezbřehých krutostí utéci. V britském deníku Daily Mail byly nyní publikovány jejich výpovědi, kterým je mnohdy obtížné vůbec uvěřit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Imám z Austrálie si zamudroval na téma sexuálního obtěžování. Pak vyzval k něčemu hodně kontroverznímu
Do celosvětové debaty o sexuálním obtěžování, kterou odstartovalo obvinění amerického producenta Harvey Weinsteina, se osobitým způsobem zapojil australský imám Sheikh Zainadine Johnson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Nevěřící zabít nebo zmasakrovat- to je podstata islámu, žádná úchylka pomatenců. Vladimír Železný vzpomíná na paniku hlavounů EU, když někdo spustil nekorektně
ROZHOVORY „Napadený dav žen v Kolíně nad Rýnem? To jsou ale pro muslimy otrokyně! Dlouhé blonďaté vlasy? No, a ještě jsou samy v noci na ulici? Tak jaképak copak! Musíme si uvědomit, že ty ženy přece nekonvertovaly na islám,“ tvrdí v rozhovoru ParlamentníchListů.cz bývalý generální ředitel televize Nova, exposlanec Evropského parlamentu, novinář a podnikatel Vladimír Železný. Podle něj byl rok 2015 zlomový. Kromě mnoha jiných věcí si totiž prý lidé začali uvědomovat, co je to islám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
SVS: V části zamořené oblasti na Zlínsku bude možno lovit divoká prasata
Proškolení lovci budou nově moci lovit divoká prasata v části zamořené oblasti (okresu Zlín). Umožňuje to schválená změna mimořádných veterinárních opatření Krajské veterinární správy pro Zlínský kraj ze dne 3. 7. 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bývalý pražský imám a jeho 2 příbuzní obviněni z terorismu
Policie obvinila z terorismu a přímé účasti v teroristické organizaci tři Čechy. Je mezi nimi bývalý pražský imám, jeho bratr a švagrová. Bratra muslimského duchovního a jeho ženu policisté viní z toho, že vycestovali do Sýrie, kde se účastnili bojů v sesterské teroristické organizaci Al-Káidy. Imám jim podle obvinění pomáhal. Muži s palestinskými kořeny se narodili v Praze, všichni tři jsou stíháni na útěku. Šéf Ústředí muslimských obcí v ČR se od všech tří distancoval. Napsal to dnes server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Klidně můžete krást! vybízel imám muslimy. A sám na dávkách pobral 14 milionů na luxusní život
Imám, původem z Libi, Abú Ramadán si přišel na 600 tisíc švýcarských franků (v přepočtu 13,7 milionu korun) v sociálních dávkách. V době, kdy pobíral dávky přitom kázal nenávist proti jiným náboženstvím v mešitě ve švýcarském Bielu. Odhalila to švýcarská státní televize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Modlete se za smrt nevěřících a vítězství Islámského státu, znělo mešitou v Británii. Jen jsem tlumočil proroka, hájil se imám u soudu
Pověstnou britskou toleranci vzal až příliš doslovně radikální islámský imám Kamran Sabir Hussain. Nicméně britské úřady vzaly doslovně i jeho nenávistná kázání a muslimský duchovní stráví příštích šest a půl roku ve vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ctností islámu je, že ženy a děti bere do otroctví. Také bychom je mohli zabíjet, kázal muslimský duchovní
Jeden z předních českých odpůrců islámu, Lukáš Lhoťan, v textu pro server Reflex.cz vyvrací tvrzení, že islám je mírumilovným náboženstvím. Podle Lhoťana si muslimové chtějí podrobit nevěřící a dovést je k „pravé víře“. Třeba i násilím. Pokud tomu někdo nevěří, má se podle Lhoťana podívat na video, na němž je zachycen muslimský duchovní Saalim bin Sad at-Taweel, který muslimům sděluje, že je v pořádku, pokud ve jménu islámu berou ženy a děti do otroctví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist