Lidé Angely Merkelové odmítli „umýt hlavu“ Viktoru Orbánovi. Už dostali za uši
Angela Merkelová to nemá jednoduché. Zatímco ona sama hájí „evropské hodnoty“ v první linii, někteří europoslanci CDU jí „vrazili dýku do zad“. Hlasovali proti rezoluci odsuzující maďarskou vládu v čele s Viktorem Orbánem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2017

Související články

Jan Urbach: Proti Orbánovi demonstrovalo sto odpůrců
Asi stovku příznivců strany Együtt (Spolu) přilákal dnes protest proti Viktoru Orbánovi a jeho 19. výročnímu projevu o stavu země. Multifunkční centrum Várkert Bazár, kde premiér hovořil, a jeho okolí nakonec hlídalo více policistů něž bylo demonstrantů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Konec Angely Merkelové. Historik vymezil konkrétní datum
Za poslední týdny se v komentářích německých publicistů hovořilo o konci éry Angely Merkelové vícekrát. Slyšet podobný vývoj z úst renomovaného historika je však přece jenom novum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Neradi trápíme příznivce Angely Merkelové. Ale toto se o ní teď píše v Německu
Debakl CDU v Meklenbursku – Předním Pomořansku stále rezonuje německými médii. Pozice kancléřky Angely Merkelové byla značně oslabena a využívají toho k její kritice mnozí další politici. Kromě Seehofera také místopředseda SPD Stegner a dále také straničtí kolegové Merkelové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Smrt Angely Merkelové? Více zde
Zatímco zahraniční média či političtí vůdci AfD po neúspěchu CDU v zemských volbách v Meklenbursku – Předním Pomořansku věští konec kancléřky Angely Merkelové v politice, německá média jsou opatrnější. Kancléřka prý ještě zdaleka není ze hry venku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Levicová aktivistka se zastala Angely Merkelové a dopadla moc zle
Levicově naladěná média v Německu značně pobouřilo rozhodnutí soudu, v rámci kterého čelí známá aktivistka pokutě ve výši 1800 eur za to, že přemalovala nápis na zdi požadující odchod německé kancléřky Angely Merkelové z politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Magda Vášáryová věští zlý konec Viktoru Orbánovi. A znovu spílá těm, co nechtějí uprchlíky
Expolitička SDKÚ-DS Magda Vášáryová vyhodnotila pro server ParlamentnéListy.sk uplynulý summit EU, situaci v Polsku, vrátila se i ke svým výrokům na adresu migrantů a komentuje i aktuální domácí politickou scénu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Paní Merkelová, opět úder Vaší osobě. Tentokrát už velmi zblízka
Šéf německé SPD a vicekancléř ve vládě Angely Merkelové Sigmar Gabriel o víkendu poskytl rozhovor televizi ARD, ve kterém se kriticky vyjadřuje o přistěhovalecké politice Angely Merkelové. Mimo jiné tvrdí, že je nutné pokračovat v přístupových rozhovorech s Tureckem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Pád Angely Merkelové? Čtěte prognózu
Server Lidovky.cz upozorňuje na skutečnost, že přední kandidáti Křesťanskodemokratické unie (CDU) pro březnové volby se ve třech německých spolkových zemích odvracejí od politiky kancléřky Angely Merkelové. Nesouhlasí s ní v jejím řešení migrační vlny. Všímá si toho také jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Soudný den Angely Merkelové? Dost se jí toho hroutí, klíčová zkouška je tu
Berlínský dopisovatel deníku The Financial Times Stefan Wagstyl analyzuje současnou pozici německé kancléřky Angely Merkelové na domácí i mezinárodní scéně. Konstatuje, že ztratila mnoho spojenců, ale zatím by bylo předčasné ji odepisovat. Klíčové pro ni bude, jak uspěje na zítřejším summitu v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2016 v 10:35, zobrazit podobné
V Praze se demonstrovalo na podporu univerzity miliardáře Sorose
Na podporu budapešťské Středoevropské univerzity (CEU) dnes v Praze před maďarským velvyslanectvím demonstrovala asi stovka lidí. Vyplývá to z odhadu dohlížejících policistů. Účastníci shromáždění podepisovali dopis premiérovi Viktoru Orbánovi, ve kterém nesouhlasí s omezováním zahraničních vzdělávacích institucí v Maďarsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist