Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2017
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.481x, což odpovídá cca 181.634-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dokument ČT připomněl normalizaci. Odborník na propagandu nám o její tvorbě řekl ještě mnohem více
ROZHOVOR Boj proti nenávisti na internetu je předem ztracený a odhalovat falešné zpravodajství podle dvanáctisetstránkové příručky je hodně černý humor. Nejlepší obranou proti propagandě či mediální manipulaci je všeobecný rozhled a zdravý selský rozum. Uvedl v exkluzivním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz historik a odborník na propagandu Pavel Suk, který přednáší na dvou vysokých školách. Nedávný dokument České televize „Co dokáže lež“ mu prý připomněl propagandistické dokumenty z období normalizace. Ovšem největší šok mu v něm připravila šéfka Centra proti terorismu a hybridním hrozbám Eva Romancovová, pro niž je největší hrozbou veřejnost, která začne volit populistické strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 14:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2017

Související články

Jak z propagandistické knihy 50. let! Expert na propagandu vytáhl na besedě text Respektu k dezinformacím a zacitoval
REPORTÁŽ Nešiřme kontrapropagandu. Mohlo by se to vymstít. Historik a odborník na propagandu Pavel Suk debatoval spolu se specialistou na pobaltské státy Lubošem Švecem a novinářem Hospodářských novin Ondřejem Soukupem o vlivu ruské propagandy a propagandy obecně. A došlo i na kritiku uznávaného novináře Respektu Martina M. Šimečky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Víc krve je za kapitalismem než komunismem. Co výrok Albrightové o iráckých obětech. Proč dnes nemáte žádné politické vězně! U Jílkové se do sebe drsně pustili Skála, disident a historik
Kapitalismus selhal. Má navíc na rukou mnohem více krve než komunismus, co třeba oběti v Iráku? U Michaely Jílkové se pořádně rozjel komunistický místopředseda pro ideologii a propagandu Josef Skála. A narazil na tvrdého oponenta. Historik Petr Blažek nevynechal jedinou příležitost, aby poukázal na zločiny, ke kterým za vlády komunistů docházelo. Připomněl, že sám Skála schvaloval sovětskou okupaci ze srpna 1968, a díky lidem, jako byl on, končívali sedláci v uranových dolech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2016 v 06:35, zobrazit podobné
„Budete asi pohlceni nějakým sousedem, na což jste ale zvyklí, ne?“ Expert na ruskou propagandu věští Evropě i nám temné časy
Obsáhlý rozhovor s Peterem Pomerantsevem, jedním z největších expertů na sovětskou a ruskou propagandu a její šíření moderními technologiemi, přinášejí dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Dnešek mi připomíná normalizaci
Nemohu se ubránit dojmu, že to, co se děje v paktu Andrej Babiš a Miloš Zeman, mi velmi připomíná normalizaci
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.12.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Odposlechy Babiše a novináře Přibila? Ještě mnohem větší skandál. Získali jsme oficiální dokument. Podepsán: Ivo Ištvan?
Z kauzy nahrávek ministra financí a šéfa hnutí ANO 2011 Andreje Babiše, které pořídil dnes už bývalý novinář Babišova deníku Mladé fronty Dnes Marek Přibil, roste ještě mnohem větší skandál, než by se zprvu čekalo. Podle dokumentů, které mají ParlamentníListy.cz k dispozici, usiloval s Přibilem spolupracující bývalý policista Stanislav Hájek v minulosti o to, aby měl dohled nad policií pořizovanými odposlechy. Na spojení Babiše nahrávajícího Přibila a expolicisty Hájka upozornil Český rozhlas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Česká republika si normalizací už procházela. Teď je v ní Evropská unie až po uši
Dne 12. 4. 2016 odhlasoval europarlament další normalizační dokument, který má za cíl upravit smýšlení našich dětí ve školách. Euroskeptici nesmí projet za žádnou cenu. Své „dvě dávky“ dostanou už i děti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.4.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Bernard , ČSSD a její boj proti oligarchům
  Pokrytectví ČSSD při tvorbě antibabišovského zákona nejlépe znázorňují její vazby na různé miliardáře. Jeden z nich za ČSSD dokonce v našem kraji kandiduje na hejtmana.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.9.2016 v 09:40, zobrazit podobné
OPL (Rozumní): Lumpárna za 250 miliard korun
Zatím a bude to celkem ještě mnohem více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Ryzí propaganda svědčící o brutální nevyváženosti.“ Jan Schneider se zhrozil nad nejnovějším pořadem v ČT
Analytik Jan Schneider v textu pro server Česká pozice rozcupoval pořad České televize o šíření ruské propagandy v Česku. Pořad s názvem „Co dokáže lež“ byl odvysílán 23. května. Dozvíme se v něm, že některé portály šíří propagandu, a jiné se zkrátka snaží psát takové zprávy, které přitáhnou čtenáře, a tím i větší peníze z reklamy. Podle Schneridera byl ale právě dokument České televize natolik jednostranný, že i veřejnoprávní televize vlastně šířila propagandu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Muslimský učenec chválil evropskou metropoli: Je to tu ještě počestnější a "islámštější" než u nás
Londýn je podle prominentního šíitského klerika Maulana Syed Ali Raza Rizvi mnohem více „islámským městem“ než mnoho metropolí v muslimském světě. Více informací o překvapivém vyjádření muslimského učence přidává deník The Telegraph.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2016 v 10:34, zobrazit podobné
TOPlist