Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ivan Hoffman o EU: Jedeme ve vlaku, který řídí někdo jiný. My v něm můžeme jen sedět a přát si, aby nevykolejil
Vystoupit z vlaku nazývaného Evropská unie by byla podle komentátora Ivana Hoffmana naše sebevražda. „Jedeme ve vlaku, který řídí někdo jiný. My v něm můžeme jen sedět a přát si, aby nevykolejil,“ podotkl pro Rozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 11:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 28. 06. 2017

Související články

Potřebujeme vzor demokracie, říká rozhlasový komentátor Hoffman. A o Trumpovi dodal...
Komentátor Ivan Hoffman se pro Český rozhlas vyjádřil k nově inaugurovanému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi. Podle jeho názoru se náš život s Trumpem až tak nezmění, ale to, že bude trochu jiný, je asi už jasné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Publicista Hoffman promluvil na veřejnoprávních vlnách: Doba, kdy pro EU a USA bylo výhodné mít Rusko za nepřítele, pomalu končí
Komentátor a publicista Ivan Hoffman se věnuje právě skončenému summitu G7 v kanadském Torontu. Na vlnách Českého rozhlasu Dvojka se vyjádřil k tomu, jaký postoj by měl svět přijmout ohledně ruských sankcí. Společně s moderátorkou Zitou Senkovou řešil Hoffman také migrační politiku nebo Babišovu budoucí vládu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ivan Hoffman: Obyčejní členové ČSSD do vlády s ANO chtějí. Berlusconi byl obviněn pořád, a stejně ho lidé volili
Publicista, novinář a rozhlasový komentátor Ivan Hoffman se na vlnách Českého rozhlasu Dvojka věnuje nekonečnému příběhu sestavování vlády. Jak se k „zásnubám“ ČSSD a ANO staví řadoví členové sociální demokracie? Je osoba Andreje Babiše nepřekonatelnou překážkou? Rozhovor moderovala Zita Senková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ivan Hoffman: Že lid neslaví listopad? Vítězný únor v roce 78 taky neslavil. Dopadlo to podobně. Havla bylo na politiku škoda, ale on sám na to nepřišel. Okopávání Zemana a Babiše je trapné
POLOČAS HORKÉHO ROKU Při protestech proti Andreji Babišovi často slyšíme, jak demonstranti chtějí navazovat na odkaz Listopadu 1989. Novinář a písničkář Ivan Hoffman, jedna z hvězd Listopadu v Bratislavě, ale uvádí tyto nadšené paralely na pravou míru. Podle něj ideály roku 1989 rozhodně nezabil Andrej Babiš, ale ti před ním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
To je rána: Lidi mají pocit, že je to tu horší než před rokem 89, řekl v rozhlase zkušený novinář
Komentátor Ivan Hoffman se vyjádřil v rozhovoru s Českým rozhlasem k tomu, jak je vnímána změna po roce 1989. Podle jeho slov převažuje rozčarování až pocit, že je to tady ještě horší. „Že se příslib dob lepších nenaplnil,“ podotkl Hoffman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Legendární Ivan Hoffman pro PL brání Jana Petránka před „Honzou“ Čulíkem a tvrdě odmítá Chovancův úřad pro hledání pravdy: Pochováte nezávislá média
ROZHOVOR Ztráta důvěry v mainstreamová média může mít stejnou příčinu, proč její odliv potkal prakticky všechny tradiční, zavedené politické strany. Komentátor Ivan Hoffman vidí spojitost v tom, že politici i novináři mají pocit, že jejich úkolem je bránit a propagovat globální liberální demokracii. Módní termín hybridní hrozba pak považuje za novotvar pro nežádoucí názory, které za všech režimů vrchnosti komplikují její panování. Zamýšlí se i nad tím, proč šéfredaktor internetového deníku, jinak také univerzitní profesor literatury, se vyjadřuje jako dlaždič.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Legendární Ivan Hoffman pro PL brání Jana Petránka před „Honzou“ Čulíkem a tvrdě odmítá Chovancův úřad na hledání pravdy: Pochvalte nezávislá média
ROZHOVOR Ztráta důvěry v mainstreamová média může mít stejnou příčinu, proč její odliv potkal prakticky všechny tradiční, zavedené politické strany. Komentátor Ivan Hoffman vidí spojitost v tom, že politici i novináři mají pocit, že jejich úkolem je bránit a propagovat globální liberální demokracii. Módní termín hybridní hrozba pak považuje za novotvar pro nežádoucí názory, které za všech režimů vrchnosti komplikují její panování. Zamýšlí se i nad tím, proč šéfredaktor internetového deníku, jinak také univerzitní profesor literatury, se vyjadřuje jako dlaždič.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ve vlaku u Brna se stala vražda. Mělo jít o feťáky
Jen těžko uvěřitelnou událost zažili lidé ve vlaku Český drah, jenž odjížděl v pátek minutu po desáté hodině večer z Brna. Při výjezdu z bílovického nádraží ve směru na Adamov někdo zatáhl ruční brzdu, neboť se domníval, že je ve vlaku cestující, jenž zkolaboval. Až později se ukázalo, že se v kupé stala vražda. O případu píše server Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
ČSSD chce přes Chovance manipulovat volby, prozradil šéf Pirátů Ivan Bartoš
„Trubte na poplach. ČSSD se skrze ministerstvo vnitra dle mého názoru chystá nepřímo manipulovat volby, respektive využít svých kompetencí ve prospěch sociální demokracie. Nic jiného mi z toho nevychází,“ uvádí Ivan Bartoš, předseda České pirátské strany, který nechce, aby z něj někdo dělal blbce. Ve vedení ČSSD je to dle něj jeden „dezinformátor“ vedle druhého a na závěr se ptá: "Proč kauza údajně trvající měsíce najednou vyleze, když se jedná o šmírovací novele o vojenské rozvědce, můžeme jen spekulovat..."
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
David Klimeš: Co přát republice 17. listopadu? Udržitelný a solidární první příští konsenzus
Jak známo, od minulého roku se v Česku dělí svátky důležité a důležitější. Na ty první se supermarkety nechají otevřené, na ty druhé se zavřou. Podle tohoto rozdělení tedy o mnoho 17. listopadu nejspíše nejde – je otevřeno a můžeme se vesele věnovat konzumu. Anebo na to můžeme jít jinak: sami sobě si odpovědět, který svátek nás dělá Čechy, určuje naši identitu, vymezuje naši historii. Pak je nepochybně právě 17. listopad, vedle 28. října asi…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 17.11.2017 v 12:41, zobrazit podobné
TOPlist