Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.043x, což odpovídá cca 263.137-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Komentátor vypustil hodně temnou předpověd pro Starosty
Peripetie kolem společné kandidatury a následného krachu vyjednávání mezi KDU- ČSL a hnutím Starostové a nezávislí se dostaly na novou úroveň poté, co STAN odmítl jakoukoliv formu společných kandidátek s tím, že by to byl začátek jeho konce. Komentátor Petr Honzejk si naopak myslí, že začátkem konce je to, co Starostové provedli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 26. 07. 2017

Související články

Slovutný Bohumil Pečinka: Zeman to bude mít hodně těžké. Musí zlikvidovat Drahošovu pověst
Komentátor Bohumil Pečinka se vyjádřil k výsledkům prvního kola prezidentských voleb a vydal předpověď pro kolo druhé. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Zeman je hodně naštvaný a Babiš to v úterý schytá. Komentátor ze Seznamu přináší neuvěřitelné informace
Komentátor webu Seznam.cz Václav Dolejší přišel se senzační teorií, ve které dostává neobyčejně zajímavé grády souboj prezidenta Zemana a premiéra Babiše o pozici hegemona české politické scény. Vrcholem této teorie jsou podle něj paranoidní obavy prezidenta Zemana, že se Babišovi podaří to, po čem on sám marně prahne už více než rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Honzejk z Hospodářek: Zemanovi hoří koudel a dobře to ví. Drahoše čeká hnusných čtrnáct dní
Dá se očekávat, že druhé kolo prezidentských voleb bude hodně vyrovnané. Jde o hodně a budeme tak proto nejspíše svědky podstatně tvrdší kampaně, než tomu bylo doposud. „První kolo ukázalo nejistou Zemanovu pozici, úlevu pro Jiřího Drahoše i drahou porážku Mirka Topolánka,“ rozepsal se komentátor Petr Honzejk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Demokratická strana zelených získala první post starosty
Prohlášení DSZ k získání prvního postu starosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Někdejší šéf ČT vypustil na veřejnost hodně silná slova o Zemanovi
Někdejší generální ředitel ČT Ivo Mathé, její vůbec první generální ředitel v moderních dějinách našeho státu, se domnívá, že prezident Miloš Zeman neusiluje jen o destrukci České televize v její současné podobě. Prezident podle jeho názoru hodlá rozvrátit celý český právní systém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Kiska vykládal v televizi, kolik bere Václav Klaus za přednášku. Úplný nesmysl, reaguje Institut
Slovenský prezident Andrej Kiska v minulých dnech vypustil informaci, že exprezident Václav Klaus dostává za přednášku až sedmdesát tisíc eur. Mluvčí Institutu Václava Klause se však informaci směje a udává, že suma je hodně přemrštěná. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Lež, kterou vypustil Halík. Uprchlíci? Měli jsme pravdu. Od kardinála Duky přišla reakce na zlé nařčení
Římskokatolický kněz a osobní tajemník arcibiskupa Dominika Duky Milan Badal zareagoval na dopis skupiny českých katolíků papeži Františkovi, aby neprodlužoval mandát právě Dominiku Dukovi. Badalovo prohlášení se pak mimo jiné zmiňuje o uprchlících i o lži, kterou vypustil kněz Tomáš Halík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kritizovat koalici lidovců se starosty je hodně mimo mísu
Kdybych byl manažerem společnosti, která se rozhodne sloučit s jinou společností a po prvním výzkumu, který nedopadne dobře, vzal zpátečku, asi by se na mě všichni dívali jako na blázna. Podobně by se teď mnozí dívali na KDU-ČSL..
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.7.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Komentátor líčí svou návštěvu Petrohadu: Policejní kontroly a bezpečnostní rámy, ale nakonec klidně pronesete ve sportovní tašce kalašnikova
Komentátor Ondřej Leinert před pár dny vyrazil na návštěvu do Ruska a jeho dojmy jsou tak silné, že se rozhodl se s nimi v pátečním vydání deníku MF Dnes podělit i s jeho čtenáři. Realita totiž byla hodně odlišná od jeho původních představ. „Vše je tam naleštěná bída. Je to země neustálých kontrol, policejního dohledu, bezpečnostních rámů, nedostatku vody a chudých lidí,“ líčil podobu Petrohradu tak, jak jej měl možnost vidět svýma očima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Merkelová a Macron si hrají na hodného a zlého policajta, ukazuje Petráček a „šmudlové z východu“ prý mají námět na přemýšlení
Komentátor Zbyněk Petráček se v dnešním sloupku Lidových novin rozepsal o zlé a hodné Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist