Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.808x, což odpovídá cca 198.696-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vzorový nositel multikulturního obohacení Evropy! Martin Koller po řádění imigranta s nožem v Hamburku navrhuje tři radikální věci
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller se obává, že po posledních teroristických útocích, kdy útočníci použili jako zbraň nůž, může být tento kus příboru v některých zemích Evropy zakázán. „Nedivil bych se, kdyby k něčemu takovému došlo a všichni se museli hromadně stravovat v nějakých jídelnách, přičemž vaření doma se stalo trestným činem. Na první pohled bláznivá myšlenka, ale v současné EU si to dovedu představit,“ odhaduje Koller. Stejně jako další islámské teroristické útoky, i ten v Hamburku je podle něho dokladem nemožnosti soužití civilizovaných Evropanů se značnou částí muslimů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 19:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 31. 07. 2017

Související články

Martin Koller k Londýnu: Dnes nožem, zítra motorovou pilou. Jako když utečou opice ze zoo, jen místo klacků mají nože. Jak je možné, že...
Dnes se útočí nožem, zítra přijde na řadu motorová pila, obává se po nočním teroristickém útoku na Londýn analytik Martin Koller.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Právo na protest, zapomněli na obyčejné lidi. Benda, Kováčik a Kroupa v ČT diskutovali o řádění v ulicích vedle summitu G20 v Hamburku
Pondělní Události, komentáře na ČT hostily politologa Daniela Kroupu z univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně a dvojici politiků Marka Bendu (ODS) a Pavla Kováčika (KSČM). Tématem byly dozvuky víkendového řádění levicových radikálů během summitu G20 v severoněmeckém Hamburku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verzi
Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu. Upozorňuje, že výbušnin, se kterými lze snadno manipulovat, je v zemích bývalého SSSR dostatek. Stejně tak se zamýšlí nad motivy pachatelů a dává najevo, jakým verzím by on sám sluchu rozhodně nepopřál. Každopádně, dle nejnovějších zpráv ruští policisté z útoku podezírají muže z Kyrgyzstánu, napojeného na radikální islám. Ten by dle některých zpráv měl být již mrtev.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kdo má zájem na vraždě profláklého dvojitého agenta? Martin Koller staví argumenty proti hlouposti, stádnosti a totalitě
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Analytik Martin Koller přináší další zamyšlení pro čtenáře ParlamentníchListů.cz. Zatímco v Rusku volili prezidenta a Vladimir Putin na dalších šest let obhájil svůj mandát, v EU řeší úplně jiné věci...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo vraždil nožem v Hamburku? Ahmad, známý islamistů, kterého chtěli deportovat, ale nějak to nevyšlo
Jednu oběť a šest zraněných má na svědomí 26letý muž ze Spojených arabských emirátů, který včera kuchyňským nožem zaútočil v jednom z hamburských supermarketů. Blíže o útočníkovi píše dnes server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nůž opět zabíjel. V Hamburku zemřel člověk, několik dalších lidí je zraněno
Další útok nožem, tentokrát v německém Hamburku, si vyžádal jeden lidský život a několik zraněných. Pachatel byl po činu zadržen, motiv činu je však neznámý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Tomáš Krystlík: Pan Koller jen opakuje lži české historiografie
V žádném případě neboří pan Martin Koller legendy o sudetských Němcích a nepředkládá fakta, jak zní titulek článku ´Umělé překrucování historie, především v ČT! Martin Koller předkládá fakta a boří „legendy“ o sudetských Němcích´, nýbrž jen papouškuje lži a dezinformace české historiografie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Teroristé už vědí, že mohou... Nepříjemná zpráva Petra Robejška, která přichází po válce radikálů s policií v ulicích Hamburku
Předseda nového politického uskupení Realisté Petr Robejšek se ve svém komentáři pro MF Dnes zamyslel nad tím, kdy se začneme bránit. Podle jeho slov se totiž málo mluví o řádění bojůvek tzv. černého bloku při summitu G20 v Hamburku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Teroristi by si zgustli. Martin Koller z vlastní zkušenosti popisuje rozklad naší armády. A tak pod vedením herce táhneme na Rusko...
Vojenský analytik Martin Koller se pro ParlamentníListy.cz tentokrát zamyslel, jaká by měla být v současném světě úloha české armády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Tu máš loktem! Rakouští policisté dostali nakládačku od nigerijského migranta. A potom zjistili něco šokujícího
Zvláštní způsob multikulturního obohacení připravil migrant z Nigérie dvěma rakouským policistům. Nakonec ke slovu musely přijít policejní chvaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist