Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.178x, což odpovídá cca 218.002-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Proč se Babišova kauza vyšetřovala tak dlouho? Lidové noviny nabízejí vysvětlení
O dotacích pro firmu Andreje Babiše Čapí hnízdo se píše už déle než rok. Šlo o podvod, pokud firma Čapí hnízdo vznikla poté, co se vyčlenila z holdingu Agrofert, zažádala o evropskou dotaci pro malé a střední podniky, na kterou by obří Agrofert nikdy nedosáhl? A pokud je to podvod, kdo přesně ho spáchal? To jsou otázky, které řeší čeští vyšetřovatelé. Už přes rok. Proč to trvá tak dlouho?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2017

Související články

Paroubek: Lidové noviny – Babišova Černá sotňa
Pročítat Lidové noviny (LN), to je někdy jako brodit se špínou. Většina autorů je ideologicky předpojatá, další mají zjevně stanovené úkoly od svého nejvyššího kormidelníka, resp. majitele vydavatelství Mafra, kam LN patří, A. Babiše. Vlastně se vůbec nežinýrují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Vyděšený Sobotka se bojí soudu. Temné vysvětlení konce vlády
Premiér Bohuslav Sobotka v úterý odpoledne ohlásil demisi celé vlády a šokoval tím i své nejbližší. Rozhodnutí podle všeho neprobíral vůbec s nikým a učinil jej hodně narychlo. Lidové noviny a Andrej Babiš nabízejí shodný výklad, co premiéra Sobotku tolik vyděsilo. Vůbec to prý není pěkné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Mynářova spojka? Lidové noviny píší o manželce podnikatele z ruiny
Lidové noviny pokračují v pátrání po byznysu hradního kancléře Vratislava Mynáře. Kauza „doporučení“ do Kyrgyzstánu pro firmu Liglass Trading CZ přivedla investigativní hvězdu deníku Ondřeje Koutníka až k Mynářově obchodní minulosti a odkryla linky na advokátní kancelář, kterou v Lidových novinách už dříve nazývali „Mordor“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Petr Rafaj: Proč Lidové noviny náhle řeší GCR
Deník Lidové noviny se v posledních dnech hned třikrát obsáhle zabýval neúčastí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže v hodnocení soutěžních úřadů, které každoročně pořádá zahraniční magazín Global Competition Review.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pane Horáčku, ten Staromák se Vám nepovedl. Proti Zemanovi musíte jinak, radí Lidové noviny
Experti, které oslovily dnešní Lidové noviny, hodnotili výkon Michala Horáčka, který v pátek moderoval alternativní oslavu státního svátku na pražském Staroměstském náměstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman, pak dlouho, dlouho nic. Je zde nový průzkum
Úterní Lidové noviny přináší průzkum společnosti TNS, podle které je Miloš Zeman vůbec nejdůvěryhodnějším prezidentským kandidátem. Věří mu takřka 39 procent občanů. Michal Horáček a Jiří Drahoš jsou z hlediska důvěry občanů až za Zemanem. Nejeden občan by prý také uvítal návrat Václava Klause na Hrad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Tohle ne! Lenka Bradáčová se začala tvrdě bránit
K závěrům sněmovní vyšetřovací komise k policejní reorganizaci se ve svých dnešních vydáních vrátily Lidové noviny a MF Dnes. A jak konstatují například Lidové noviny, místo na strůjce nepromyšlených policejních reforem se zloba politiků stočila na státní zástupce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš si to s Ondráčkem podělal u KSČM. Má problém, píší noviny
Premiér Andrej Babiš (ANO) se dnes setká s šéfem komunistů Vojtěchem Filipem, aby mu vysvětlil, proč požaduje odvolání Zdeňka Ondráčka z funkce předsedy sněmovní komise pro kontrolu GIBS. Píší to Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Kyrgyzský politik ke kauze české firmy Liglass: Vývoj situace mě nutí mluvit...
Páteční Lidové noviny informují o tom, že kauza české firmy Liglass Trading CZ nabírá na obrátkách. Dosavadní kancléř kyrgyzského prezidenta Sapar Isakov by se mohl stát příštím premiérem země a má strach, aby mu kauza nepříliš známé české firmy, která má dokončit kaskády vodních elektráren, nezlomila politicky vaz. Rozhodl se tedy otevřeně promluvit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babišova kritika mi nevadí, říká šéf kontrolorů. A prozradil, jak na něj útočili Kalousek nebo Topolánek
Prezident NKÚ Miloslav Kala se ohradil proti kritice od premiéra Andreje Babiše (ANO). Ten jej sepsul za to, že si dovolil kritizovat rozpočtovou politiku vlády v roce 2017. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist