Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.147x, což odpovídá cca 216.385-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Považují se za demokraty, oponenty kritizují za nedemokratičnost. Kdo s nimi ale nesouhlasí, je póvl a debil, udeřil Chalupa na určité jedince
ROZHOVOR "Dějí se zvěrstva. Jak na moři, tak i na souši zahynou stovky lidí. Jenom proto, že nejsme schopni zabránit migrační vlně. Tvrdím už delší dobu, že je potřeba udělat humanitární akci, převzít pobřeží Libye. S vojenskou podporou tam postavit humanitární tábory s veškerou infrastrukturou," navrhuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec, místopředseda Výboru pro obranu Bohuslav Chalupa (ANO). Na námitky ohledně mezinárodního práva argumentuje, že pokud šlo o svržení Kaddáfího a rozvrácení Libye, také se na něj nehledělo. Podivuje se i nad tím, že ani po třech letech nikdo nebyl schopen zasáhnout mozky pašeráckých gangů lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 12:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2017

Související články

Sládek (SPR-RSČ): Vykalení debilové s kocovinou budou vládnout?
„Já tam šel v úplných ho..ech. A to právě těm lidem přijde hrozně sympatický. V úvodu řeknu: „Jsem vykalený, vy určitě taky, já mám kocovinu jako debil.“ Oni se zasmějou, uvolní se atmosféra a bereme se, jako že jsme na stejný lodi,“...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Miloš Forman – režisér, který proslavil Českou republiku
Svět opustil génius kinematografie, který točil filmy hlavně o důstojnosti a svobodě jedince proti systému. Svoboda jedince byla pro pana Formana nedotknutelná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Analytik Tomáš Haas: Ti, kdo podporují Drahoše, označují ty, co s nimi nesouhlasí, za extremisty, xenofoby, agenty Kremlu a nepřátele. Proč nezvolíme rovnou Junckera nebo Schulze?
ROZHOVOR Strany a lidé, kteří podporují Jiřího Drahoše, se podle Tomáše Haase naprosto rozešli s myšlením veřejnosti, odtrhli se od svých vlastních voličů a bagatelizují či ignorují otázky, které občany znepokojují, odmítají diskusi, ty, kdo s nimi nesouhlasí, označují za etremisty, xenofoby, agenty Kremlu a nepřátele. „Ale Drahoš jako alternativa? Protože je ‚slušný‘? Proč nezvolíme rovnou Junckera nebo Schulze? Proč nepřeneseme Hrad do Bruselu?“ říká exporadce prezidenta Václava Klause, premiérů Topolánka a Fischera, Tomáš Haas.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Jihočeský kraj i nadále nesouhlasí se zpoplatněním silnic I. tříd
Aby nedošlo k nedorozumění - Jihočeský kraj i nadále nesouhlasí se záměrem ministerstva dopravy zpoplatnit určité úseky silnic I. tříd pro vozy nad 3,5 t. Toto stanovisko koresponduje s usnesením krajského zastupitelstva z 11. května 2017. V tomto smyslu kraj opakovaně informoval ministerstvo dopravy, které však na jeho připomínky, zástupců obcí ani asociace krajů nebralo zřetel. Potvrdil to krajský radní pro dopravu Jiří Švec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Individuální vzdělávání zjednodušeno nebude. Piráti rozhodnutí Sněmovny kritizují
Piráti dlouhodobě prosazují svobodu volby v přístupu ke vzdělání. Považují proto za chybné, že Sněmovna v pátek nepřijala pirátský pozměňovací návrh školského zákona, který by zjednodušil možnost individuálního vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Adriano, tvé pomočení koránu a jeho následné spálení považuji za projev vlastenectví a národní hrdosti
?Čin, který vykonala před kamerou Adriana a následně jej zveřejnila na FB, může působit na některé jedince kontroverzním způsobem, ale vezmeme li v potaz obrovské nebezpečí, které všem Evropanům? ze strany islámských vetřelců hrozí, tak jej vnímám jako akt snahy o probuzení letargické společnosti. Mít po ruce korán, tak jej pomočím taktéž. Ptáte se proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Prezident pojmenoval v Evropské radě věci tak, jak jsou
asi určitě v rozporu se zahraniční politikou ČR i EU, se zavedeným a bezpochyby velmi silným principem politické "korektnosti" a přirozené, i když z hlediska politické odpovědnosti zcela nepřijatelné obavy VIP o udržení "teplé" sesle
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Zelení: Dělení ČEZ a výstavba drahých jaderných elektráren nedává smysl
Ve čtvrtek, 1. 2., byl zveřejněn plán polostátního gigantu ČEZ na financování výstavby nových jaderných bloků. Kromě státních garancí pro jadernou energetiku, které Zelení dlouhodobě kritizují, obsahuje preferovaná varianta také rozdělení a částečnou privatizaci firmy. Zelení jednoznačně nesouhlasí s tímto postupem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
"Máme na Chovance slušně nabito." Tajně pořízená nahrávka naznačuje, že Babiš ovlivňuje svá média
Babiš ovlivňování médií popřel. "Určitě nic neovlivňuji. Je však podivné, že někdo sleduje vicepremiéra. Považuji to za špínu," řekl Babiš.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 3.5.2017 v 20:36, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Řešením není blokáda, ale narovnání pravidel
Zítra zasáhne obyvatele Prahy v krátké době už druhá protestní akce taxikářů proti alternativním přepravcům. Řidiči taxíků oprávněně kritizují neférovou regulaci a nečinnost vedení metropole. ODS ale nesouhlasí s formou protestu. Řešení vidí ve změně regulace, která taxikářům ubere zbytečné povinnosti a alternativním službám dá jasná pravidla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist