Je mi z vás nanic. Ostrý pozdrav Pražskému duhovému týdnu od jednoho z těch, za které prý mluví
Bloger Adam Mikulášek, jenž je od narození nevidomý, se vyjádřil na svém blogu k uplynulému týdnu festivalu LGBT komunity Prague Pride. „Jsem bisexuál a odmítám LGBT aktivismus,“ zmínil jasně Mikulášek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 13. 08. 2017

Související články

Německý novinář, který mluví arabsky, navštěvoval osm měsíců kázání v mešitách. Nyní zveřejnil knihu, ze které mrazí
Německý novinář Constantin Schreiber, který mluví plynně arabsky, navštěvoval loni během osmi měsíců páteční modlitby v německých mešitách. Schválně vynechal ty extrémní i ty příliš liberální. Chtěl poznat, jak to vypadá v těch „běžných“, kam chodí většina německých muslimů. Své poznatky sepsal do knihy Inside Islam (Uvnitř islámu). Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Byzantský katolický patriarchát: Čiňte pokání a věřte evangeliu - Hereze synkretismu, část 5
První Boží přikázání zní: „Já Hospodin jsem tvůj Bůh… Nebudeš mít jiných bohů mimo mne. Neučiníš sobě rytiny ani jakého podobenství těch věcí, které jsou na nebi svrchu, ani těch, které jsou na zemi dole, ani těch, které jsou u vodách v podzemí. Nebudeš se jim klanět, ani po nich toužit. Neboť já jsem Hospodin, Bůh tvůj…“ (Dt 5,6-9)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Saúdové se vysmívají světu… mají na to
Když Západ mluví o „diktátorských režimech“, které potlačují lidská práva, svobodu projevu a další nepostradatelné atributy „západních hodnot“, mluví v zásadě jen o režimech, které si nemohou dovolit (nebo nechtějí, samozřejmě) platit výpalné „vůdcům svobodného světa“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Nemohl jsem přihlížet spekulantům, kteří chtějí ukrást Jednotu
V posledních týdnech se na Valašsku rozhořel ostrý spor o budoucnost Jednoty Vsetín. Nově založená společnost Coop Jednota Obchodní ve velkém skupuje podíly od dosavadních družstevníků. Mezi řádky se mluví o pokusu o násilné převzetí Jednoty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Miroslav Macek: Svoboda projevu je nanic, neexistuje-li svoboda po projevu
Čtvrteční glosy Miroslava Macka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Boje o Žateckou teplárenskou neutuchají. Máme další informace
O Teplárenské společnosti v Žatci jsme psali opakovaně. Většina článků přitom vyvolala značné reakce. Musíme říci, že z obou táborů: těch, kteří postupy obhajují, i těch, kteří je rozporují. Tentokrát se jedná o příběh nákupu horkovodu od jednoho z žateckých zastupitelů. Podle našeho zdroje se celý příběh odehrál takto.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Procházka (TOP 09): Důchodová reforma bude spíše evolucí
O důchodové reformě se mluví od počátku tisíciletí, ale kromě jednoho vzápětí zrušeného pokusu se nezměnilo prakticky nic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Paroubek: Prezidentský kandidát Fišer perlí
Poznal jsem jednoho z prezidentských kandidátů, pana Pavla Fišera jako velvyslance v Paříži, a musím říci, že jsem měl z jeho jednání vynikající dojem. Zcela ovládal problematiku mé oblíbené země, tedy Francie, byl skvěle orientován v její politice, ekonomice. Zařadil jsem si ho do kolonky těch nejlepších velvyslanců, které republika má.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kluci z ČSSD si sedli a jako správní chlapi si všechno vyříkali.
Komentovat podle veřejných médií je ošidné. Už v první třídě politické školy je hlavním předmětem dementování zpráv. Těch které politik nevyslovil, ale především těch vyslovených.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.6.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Petr Hampl: Robert Lee, Wittgenstein a intelektuálská nadřazenost
Dne 19. ledna uplynulo 210 let od narození velitele armád jižanské konfederace Roberta E. Lee. Někteří jej budou připomínat jako prototyp buržoazního ušlechtilého mužného gentlemana. Pro jiné je Robert Lee jen odporný rasista. A dost možná, že v řadě případů bylo výročí podnětem k akci za přejmenování jednoho z těch stovek náměstí a ulic, které dosud nesou Leeho jméno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist