Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.455x, což odpovídá cca 180.277-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Václav Klaus mladší křtil knihu přímo před ministerstvem školství a na veřejnost tam vypustil silná slova. O neziskovách a exministryni Valachové. A nejen to
REPORTÁŽ Cesta do hlubin českého školství. Útlou knížku pod tímto názvem v úterý dopoledne před budovou ministerstva školství pokřtil Václav Klaus mladší. Školství podle něho do značné míry ovládají neziskové organizace. Jak ale řekl ParlamentnímListům.cz, vláda těchto nikým nevolených organizací jednou skončí. „Komunismus byl taky pevně zakořeněn a nakonec to padlo za pár týdnů,“ sdělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 16:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 29. 08. 2017

Související články

VIDEO Václav Klaus křtil knihu. A pronesl slova o Putinovi, na kterých se kavárna vyřádí
Bývalý prezident Václav Klaus v úterý v centru Prahy pokřtil svou již čtvrtou knihu zápisků ze svých cest. Řeč byla nejen o jeho knižním dile, došlo i na brexit, na kritiku jeho syna Václava Klause mladšího, ale také například na Putina či na selhání ODS a ČSSD. Řadu lidí také překvapilo, které osobnosti na křest jeho knihy dorazily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Valachová ztrácí nervy. Jednou řvala na ředitele škol tak, až kolabovaly mikrofony, vzpomíná Klaus mladší
Václav Klaus mladší se v rozhovoru pro Reflex.cz vyjádřil k nadcházejícím volbám. Prozradil například, že Tomio Okamurovi nevěří jeho antievropskou rétoriku. Pár slov padlo i ke školství a o kroku exministryně školství Kateřiny Valachové (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Václav Klaus mladší usedl proti Mynářové: Chtěl bych zabrat, aby ODS zkusila v Praze vyhrát
Hostem Alex Mynářové v pořadu Vlivní na TV Barrandov byl expert na školství ODS Václav Klaus mladší. Mimo jiné zmínil i to, v čem souhlasí s ministryní školství Kateřinou Valachovou (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Političtí šášulové a mladí joudové. Náhrada inkluze. Učit se válením po koberci nejde, promlouvá o školství Václav Klaus mladší
I když do školství přijde obrovské množství peněz, obává se, že se někde cestou poztrácí. Tak vidí slíbených 40 miliard korun na platy učitelů Václav Klaus mladší (ODS) a upozorňuje, že hlavní chybou je špatný systém přerozdělování a politika v krajích. Peníze by podle jeho slov měly dostat přímo školy. O tom, který učitel dostane přidáno a na co budou finance využity, by měli rozhodovat ředitelé. Klaus mladší zdůraznil, že i když má mít škola průměrně zhruba 60 tisíc korun na jednoho žáka, v praxi tomu tak často není.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Václav Klaus mladší vypustil rázný text o „lepšolidech“: Neustále se snaží lézt do životů jiných lidí, převychovávat...
Především na sociálních sítích se často objevují diskuse o tzv. „lepšolidech“. Poslanec ODS Václav Klaus mladší se rozhodl lidem vyložit, co si pod tímto pojmem představuje on sám. A nabídl cestu, jak jim čelit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO Zločin na dětech! Pořád nějaké antixenofobní projekty...Václav Klaus vypěnil kvůli školství
Expert ODS na školství Václav Klaus mladší zveřejnil na svém facebookovém profilu video z diskuze serveru SeznamZprávy. Již dříve řekl, že inkluze je zločin na dětech. Svá slova by zpátky nevzal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Klaus mladší: Nesmysly paní Valachové se musí zrušit, nic jiného se s nimi dělat nedá. A pak se rozpovídal o Sorosových neziskovkách...
ROZHOVOR Václav Klaus mladší se bude v podzimních volbách ucházet o místo v Poslanecké sněmovně v barvách občanských demokratů na třetím místě pražské kandidátky. V rozhovoru konaném po skončení besedy, na které ODS představila své pražské lídry, Klaus coby odborník na školství ParlamentnímListům.cz sdělil svůj názor na aktuálně horké téma – kariérní řád pro učitele, který minulý týden neprošel Senátem. A došlo i na Sorosovy fondy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Václav Klaus mladší nepotěší BIS. S Plagou se postavili obviněním. A dostal od ministra důležitý úkol
Ministr školství Robert Plaga dnes na schůzce školského výboru, kterou inicioval jeho předseda Václav Klaus mladší (ODS), vysvětloval svou schůzku s ředitelem Bezpečnostní a informační služby (BIS) Michalem Koudelkou. Setkání vzbudilo poprask především z důvodu, že BIS v loňském roce vydala svoji výroční zprávu, kde v poznámce pod čarou uvedla, že se ve školách učí prosovětská verze moderních dějin. O tom, jaké výbor odhlasoval usnesení, Klaus ml. informoval veřejnost na svém facebookovém účtu a prozradil, jaký úkol si odnesl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Začala válka mezi experty na školství a první obětí má být Václav Klaus ml.
Zahájil ji náměstek ministryně školství prof. Stanislav Štech výstřelem proti Václavu Klausovi ml. v článku Klaus mladší není expertem na školství, jen se za něj vydává.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.1.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Euro? Ne! Klaus mladší se bojí, že skončíme jako protektorát. A Kalousek kontruje
Před přijetím eura varoval v rozhovoru pro server Reflex.cz expert ODS na školství Václav Klaus mladší. Obává se, že v případě, že by se Česká republika vzdala koruny, skončí země jako protektorát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist