Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.217x, což odpovídá cca 167.858-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Kdyby bylo stejně „lacino“ jako za komunistů
Ať všichni vidí, jak bylo za komunistů „levně“. A to vůbec nemluvíme o nedostatku zboží, pošlapávání lidských práv, zaostávání země... Od revoluce naše země ušla pořádný kus cesty. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.9.2017 v 19:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2017

Související články

Tesařík (ČSSD): Web Neovlivní.cz by se měl přejmenovat na Nesoudní.cz
Máme opět před volbami. A stejně spolehlivě, jako se vracel pilot ve filmu Vesničko má středisková, se v tomto čase do médií vracejí „zaručené kauzy“. V době ODS to bylo strašení nástupem komunistů, pak přišly Věci veřejné a dnes se v novinách objevují články z pera paní Slonkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Volný pád ČSSD?
Dnes byl publikován nový průzkum volebních preferencí. Vychází z něj, že kdyby se výsledky voleb shodovaly s tímto průzkumem, ANO by mohlo vytvořit jednobarevnou vládu s tichou podporou komunistů. To by zas bylo v alejích nablito!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.5.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Žantovský vydává velmi citlivou knihu. Tématem je špionáž, stejně jako Moskva s Bruselem
Co by se stalo, kdyby neshody mezi EU a Ruskem přerostly v opravdovou studenou válku? Co by se stalo, kdyby se české podniky ocitly bez energie a české domácnosti bez tepla? Co by se stalo pak, kdyby opravdu začalo mrznout? To vše se dozvíte v thrilleru Ochlazení z pera Michaela Žantovského, který vychází v rámci Velkého knižního čtvrtka. Vydává nakladatelství Prostor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2016 v 10:34, zobrazit podobné
Integrace Evropy v podání EU je stejně neuskutečnitelná idea jako komunismus!
Stejně jako několik let (ne)fungoval komunistický režim a bylo otázkou času, kdy skončí, (ne)funguje evropská integrace v podání nadnárodní Evropské unie a je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.9.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Uznávaný geolog: Vám by se také nelíbilo, kdyby se v médiích řešilo, kdy máte zemřít, aby byl zvolen politicky korektní prezident! Ti, co odešli při inauguraci, by odešli stejně. Mají to v popisu práce
ROZHOVOR Bylo by pro vás příjemné, kdyby se v médiích rozebíralo, kdy zemřete? Světově uznávaný přírodovědec, nadšený geolog, ale také autor řady regionálních publikací a milovník „čertových obrázků“ – filatelie, docent Václav Ziegler mj. komentuje pro ParlamentniListy.cz aktivitu v médiích, jejich vzájemné „šťouchance“, které možná vyvrcholí občanským neklidem. EU také není v nejlepší situaci, ale podle docenta Zieglera tak jako v případě habsburské monarchie, „byli jsme a budem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Integrace Evropy v podání EU je stejně neuskutečnitelná idea jako komunismus
Stejně jako několik let (ne)fungoval komunistický režim a bylo otázkou času, kdy skončí, (ne)funguje evropská integrace v podání nadnárodní Evropské unie a je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Gorbačovova perestrojka podle Jakeše nebyla zapotřebí
Politika „perestrojky“ (přestavby) posledního sovětského vůdce Michaila Gorbačova nebyla ani promyšlená, ani potřebná. V rozhovoru, který dnes zveřejnil ruský internetový list Gazeta.ru, to prohlásil Miloš Jakeš, který před 30 lety stanul v čele československých komunistů. Gorbačov podle něj nechápal, že Sovětský svaz drží pohromadě ideologie a komunistická strana. Československo by podle Jakeše dopadlo stejně špatně jako Gorbačovův Sovětský svaz už v roce 1968, kdyby tehdejší vývoj nezastavil zásah sovětských vojsk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta objevil zajímavou paralelu. Rusko je prý ve stejné pozici jako kdysi naši husité
Všechno už tu někdy bylo. Právě tak by mohla znít základní myšlenka textu někdejšího českého diplomata v Rusku a na Ukrajině Jaroslava Bašty. Podle jeho názoru dnes EU a NATO slovně útočí na Rusko, stejně jako kdysi katolíci útočili na kacířské české husity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr zveřejnil Topolánkovi, co ho nenechali říct na Václaváku: Jsme jako žáby, které se pomalu vaří. Prezident umetá cestu extrémistům
Mirek Topolánek byl jedním z těch prezidentských kandidátů, kteří nedostali pozvání na páteční podvečerní akci na Václavském náměstí v Praze. Stejně jako Michal Horáček tak, na rozdíl od Jiřího Drahoše, nemohl promluvit k lidem. Přece jen si však našel cestu, jak sdělit lidem slova, která od něj mohli slyšet, kdyby se ke všem prezidentským kandidátům přistupovalo na Václavském náměstí stejně. Co by tam tedy Topolánek řekl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Že za komunistů bylo lépe? Novinář se ponořil do dat a předložil výsledek
Snad každý během svého života alespoň jednou zaslechl tvrzení především příznivců socialismu, že za komunistů bylo lépe a byly alespoň nějaké jistoty. Na to, zda toto tvrzení platí a jak se vlastně za dvacet devět let od revoluce změnila naše společnost, se zaměřil reportér serveru Seznamzprávy.cz Pavel Cyprich v dalším díle Datažurnálu, jehož cílem je dívat se na největší kauzy naší doby jiným pohledem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist