Kdyby bylo stejně „lacino“ jako za komunistů
Ať všichni vidí, jak bylo za komunistů „levně“. A to vůbec nemluvíme o nedostatku zboží, pošlapávání lidských práv, zaostávání země... Od revoluce naše země ušla pořádný kus cesty. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.9.2017 v 19:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 09. 2017

Související články

Tesařík (ČSSD): Web Neovlivní.cz by se měl přejmenovat na Nesoudní.cz
Máme opět před volbami. A stejně spolehlivě, jako se vracel pilot ve filmu Vesničko má středisková, se v tomto čase do médií vracejí „zaručené kauzy“. V době ODS to bylo strašení nástupem komunistů, pak přišly Věci veřejné a dnes se v novinách objevují články z pera paní Slonkové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Volný pád ČSSD?
Dnes byl publikován nový průzkum volebních preferencí. Vychází z něj, že kdyby se výsledky voleb shodovaly s tímto průzkumem, ANO by mohlo vytvořit jednobarevnou vládu s tichou podporou komunistů. To by zas bylo v alejích nablito!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.5.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Žantovský vydává velmi citlivou knihu. Tématem je špionáž, stejně jako Moskva s Bruselem
Co by se stalo, kdyby neshody mezi EU a Ruskem přerostly v opravdovou studenou válku? Co by se stalo, kdyby se české podniky ocitly bez energie a české domácnosti bez tepla? Co by se stalo pak, kdyby opravdu začalo mrznout? To vše se dozvíte v thrilleru Ochlazení z pera Michaela Žantovského, který vychází v rámci Velkého knižního čtvrtka. Vydává nakladatelství Prostor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2016 v 10:34, zobrazit podobné
Integrace Evropy v podání EU je stejně neuskutečnitelná idea jako komunismus!
Stejně jako několik let (ne)fungoval komunistický režim a bylo otázkou času, kdy skončí, (ne)funguje evropská integrace v podání nadnárodní Evropské unie a je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.9.2017 v 07:40, zobrazit podobné
Gorbačovova perestrojka podle Jakeše nebyla zapotřebí
Politika „perestrojky“ (přestavby) posledního sovětského vůdce Michaila Gorbačova nebyla ani promyšlená, ani potřebná. V rozhovoru, který dnes zveřejnil ruský internetový list Gazeta.ru, to prohlásil Miloš Jakeš, který před 30 lety stanul v čele československých komunistů. Gorbačov podle něj nechápal, že Sovětský svaz drží pohromadě ideologie a komunistická strana. Československo by podle Jakeše dopadlo stejně špatně jako Gorbačovův Sovětský svaz už v roce 1968, kdyby tehdejší vývoj nezastavil zásah sovětských vojsk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Integrace Evropy v podání EU je stejně neuskutečnitelná idea jako komunismus
Stejně jako několik let (ne)fungoval komunistický režim a bylo otázkou času, kdy skončí, (ne)funguje evropská integrace v podání nadnárodní Evropské unie a je jen otázkou času, kdy po ní neštěkne ani pes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta objevil zajímavou paralelu. Rusko je prý ve stejné pozici jako kdysi naši husité
Všechno už tu někdy bylo. Právě tak by mohla znít základní myšlenka textu někdejšího českého diplomata v Rusku a na Ukrajině Jaroslava Bašty. Podle jeho názoru dnes EU a NATO slovně útočí na Rusko, stejně jako kdysi katolíci útočili na kacířské české husity.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Jan Lipold: Zeman chce Lány i Karlštejn
Miloš Zeman se v rozhovoru pro Blesk.cz vyslovil, že by uvítal, kdyby prezident republiky dostal právo navrhovat parlamentu zákony. Poznamenal, že zákonodárnou iniciativu čeští prezidenti ztratili v roce 1993, kdy ji “sebrali Václavu Havlovi.” "Kdyby bylo na mně, tak bych byl velmi rád, kdyby se zákonodárná aktivita vrátila do rukou prezidenta," pravil.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 14.3.2017 v 17:41, zobrazit podobné
Novináři "loví" další tajemnou mluvčí. Tentokrát u komunistů. Stopa prý vede opět k Mrencové
Eva Komínková. Tak se jmenuje tajemná mluvčí, kterou hledají komunisté. Stopy prý míří, stejně jako v případě Lucie Proutníkové u jihomoravského hejtmana Michala Haška, k lobbistce Janě Mrencové. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Klub českého pohraničí je zločineckou bandou
Je to stejné, jako kdyby německý prezident poslal blahopřání tamním neonacistům. To se samozřejmě nemůže stát, ovšem u nás Miloš Zeman podobnému obskurnímu spolku zdravici poslal.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.6.2017 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist