Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.052x, což odpovídá cca 159.249-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Paroubek: Jak skončit se zlem úniků z policejních spisů?
V posledních letech jsme zažili celou řadu kauz, ve kterých se manipuluje prostřednictvím médií s veřejným míněním. Průběh těchto kauz byl prakticky vždy stejný. Z policejních spisů unikly informace, které měly ovlivnit veřejné mínění v neprospěch obviněného či obžalovaného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 08:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Poslanci zvolili komisi na vyšetření úniků z policejních spisů. V čele stojí topkař Plíšek, který tlačil zákony proti Babišovi
Sněmovní vyšetřovací komisi k úniku policejních spisů povede Martin Plíšek (TOP 09). Poslanci mu dali ve středeční tajné volbě přednost před nominantem Úsvitu Jiřím Štětinou. O výsledku informoval předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). Komise, která míří na předsedu hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše, může se zvolením předsedy začít pracovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Impulzem k policejní reformě byla podle Babiše kauza úniků ze spisů
Vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš se domnívá, že impulzem ke sporné reformě policie byla kauza úniků z policejních spisů, ve které byl obviněn mimo jiné detektiv protikorupční policie. Řekl to novinářům po dnešním jednání vlády, která se zabývala především vypořádáváním připomínek Nejvyššího státního zastupitelství ke změnám v policii. Podle ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera (ČSSD) byli ministři ujištěni o tom, že ministerstvo vnitra a vedení policie vypořádá všechny připomínky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Všech osm mužů z kauzy úniku informací z policejních spisů je na svobodě
Osm mužů obviněných v případu poslal soud do vazby koncem května.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 7.8.2017 v 14:36, zobrazit podobné
Komise k úniku z policejních dokumentů nekoná. Sněmovna stále nezvolila šéfa
Sněmovna zatím nezvolila předsedu komise k úniku policejních spisů. Dostatečný počet hlasů nedostali v dnešním prvním kole tajné volby kandidát TOP 09 Martin Plíšek ani nominant Úsvitu Jiří Štětina. Oznámil to předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). Druhé kolo volby se uskuteční patrně na příští schůzi na přelomu června a července. Komise, která míří na předsedu hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše, nemůže bez předsedy pracovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ÚOOZ je likvidován kvůli kauze policejních úniků. Promluvil Rober Šlachta
Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) je likvidován kvůli vyšetřování kauzy úniků z policejních spisů, je přesvědčen končící šéf útvaru Robert Šlachta. Důkazy pro to ale nemá, píše týdeník Respekt ve svém pondělním vydání. Šlachta od policie odchází, protože se mu nelíbí plánovaná reorganizace policie, jejíž součástí je převedení ÚOOZ a protikorupčního útvaru pod jedno vedení. Autor změn v policii, náměstek policejního prezidenta Zdeněk Laube, takový motiv pro reformu odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Plíšek (TOP 09): Vystoupení Andreje Babiše? Arogance, nechuť odpovídat na dotazy a útoky na komisi
Komentář Martina Plíška na Facebooku ke schůzi vyšetřovací komise k možnému úniku policejních spisů
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
ÚOOZ je likvidován kvůli kauze policejních úniků. Promluvil Robert Šlachta
Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) je likvidován kvůli vyšetřování kauzy úniků z policejních spisů, je přesvědčen končící šéf útvaru Robert Šlachta. Důkazy pro to ale nemá, píše týdeník Respekt ve svém pondělním vydání. Šlachta od policie odchází, protože se mu nelíbí plánovaná reorganizace policie, jejíž součástí je převedení ÚOOZ a protikorupčního útvaru pod jedno vedení. Autor změn v policii, náměstek policejního prezidenta Zdeněk Laube, takový motiv pro reformu odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Sněmovna projedná zřízení komise k možným únikům spisů policie
Sněmovna by dnes měla projednat návrh na vznik vyšetřovací komise k možnému úniku policejních spisů. Poslanci budou také hlasovat o pravidlech přechodu na nový formát pozemního digitálního vysílání televize, což podle odhadů přijde domácnosti zhruba na pět miliard korun za pořízení nových přijímačů. Schvalovat budou také rozšíření právní pomoci na útraty státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Bradáčová popřela, že údaje ze spisů unikají ze zastupitelství
Pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová se ohradila proti tvrzením, že informace z vyšetřovacích spisů unikají ze státního zastupitelství. Řekla to dnes novinářům po výslechu před sněmovní komisí pro vyšetřování úniků z vyšetřovacích spisů, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Velká kauza vynášení z policie: Informace prý kradla zapisovatelka, partnerka expolicisty ÚOOZ
Tajné informace byly nabízeny někdy třeba jen za tisíc korun. I to zjistila MF Dnes v kauze úniků z policejních spisů. A za vším mimo jiné stála řadová zapisovatelka pracující na Krajském státním zastupitelství v Brně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist