Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.052x, což odpovídá cca 159.249-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Petr Nárožný napaden za rozhovor, kterým předpověděl migrační krizi. Mimochodem, vzpomínáte? Je to zásadní
Publicista a scenárista Luděk Staněk se na svém facebookovém profilu obul do sedm let starého rozhovoru herce Petra Nárožného ze serveru iDnes.cz. Ten tehdy uvedl, že Evropa umírá a neumí se bránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 08:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Petr Nárožný napaden za rozhovor, kterým přepověděl migrační krizi. Mimochodem, vzpomínáte? Je to zásadní
Publicista a scenárista Luděk Staněk se na svém facebookovém profilu obul do sedm let starého rozhovoru herce Petra Nárožného ze serveru iDnes.cz. Ten tehdy uvedl, že Evropa umírá a neumí se bránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jak z blázince, když to poslouchám. Petr Nárožný učinil po čase vystoupení k politice
Herec Petr Nárožný v rozhovoru pro Vitalplus.org mimo jiné vzpomínal na druhou světovou válku. „Jsem válečné dítě,“ řekl s tím, že jako malý byl asi tři roky v Německu. Tam zažil spoustu souborů stíhačů, viděl ruské zajatce, pamatuje si však dle svých slov i pražskou revoluci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
VIDEO Prostě střílet. Petr Robejšek už zcela bez okolků o migrační krizi
Politolog, ekonom a zakladatel Institutu 2080 Petr Robejšek diskutoval v televizním studiu s moderátorkou Martinou Kociánovou především o tom, jaká možná řešení má současná migrační krize. Nahrávka besedy je dostupná na serveru Youtube.com.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 15:34, zobrazit podobné
Komárek k výbušnému rozhovoru o "mongoloidech z venkova": Máme větší provokatéry, než je tento Novotný. Mimochodem, kdo to je?
ROZHOVOR „Klasická tištěná média se zmítají na smrtelné posteli. Nenašla zbraň na konkurenci internetu a sociálních sítí," říká v rozhovoru známý novinář a momentálně poslanec hnutí ANO Martin Komárek. „Kdo to je?" kroutí pak hlavou poslanec nad slovy Pavla Novotného, bulvárního novináře, jenž před pár dny rozčeřil hladinu veřejného mínění, protože ParlamentnímListům.cz poskytl velmi otevřený rozhovor. V této souvislosti pak Komárek hovoří o provokatérech, kteří si chtějí nahnat na migrační krizi mediální body...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2016 v 15:35, zobrazit podobné
NATO pomůže s migrační krizí
Ministři obrany Severoatlantické aliance se dohodli na pomoci s migrační krizí v Evropě. Do Egejského moře zamíří alianční lodě, situaci budou ze vzduchu monitorovat průzkumná letadla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Největší hrozba a nebezpečí skrývající se za uprchlickou krizí. Toto nám řekli ekonom a politolog
ROZHOVOR Ekonom Lubor Lacina a politolog Petr Strejček z Mendelovy univerzity v Brně se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zamýšlejí nad ekonomickými dopady migrační krize, jejími příčinami i možným vyústěním. A ne všechno vidí tak černě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Zásadní posun v migrační krizi byla dohoda s Tureckem. Tu vyjednala Merkelová. Sledujme činy, ne proklamace, hájí německou kancléřku lidovec Heller
ROZHOVOR Jaký byl rok 2016 v České republice i v zahraničí, zhodnotil pro ParlamentníListy.cz mladý lidovec Šimon Heller. Za dobrou zprávu nepovažuje zvolení Donalda Trumpa, výhrady má i k české politice. „Na české politické scéně je alarmující vzestup Andreje Babiše, člověka, který byl aktivní za minulého režimu a který by si rád naši zemi zprivatizoval jako svoji firmu,“ říká Šimon Heller. Promluvil i o uprchlické krizi, o útocích na Evropu i o kancléřce Merkelové. Pochválil ministra kultury Hermana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Nestraník v čele kandidátky SPO: Chování EU v migrační krizi je jak padlé na hlavu. A ještě nutí státy do podivných kvót!
ROZHOVOR Fotbalový funkcionář, nestraník za Stranu práv občanů (SPO) a lídr její kandidátky v Olomouckém kraji Stanislav Kaláb je odpůrcem politické korektnosti, proto se mu líbí vystupování volebního lídra strany F. R. Čecha. Chování Evropské unie v migrační krizi označuje jako „padlé na hlavu“. V neposlední řadě v rozhovoru rovněž uvádí, jak a kam rozdělovat peníze ve sportu, aby se zamezilo korupci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ve Sněmovně se bude dnes opět diskutovat o migrační krizi
Poslanci budou pokračovat dnes odpoledne v debatě o migrační krizi, kterou nedokončili minulý čtvrtek. V úvodním kole by měli projednat vládní předlohu, která zvýší o desetinu příspěvky na péči postiženým lidem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
A teď bude azylovou politiku řídit někdo od Šabatové nebo od Dienstbiera. Petr Hampl má po "uklizení" zkušeného úředníka Haišmana vážné obavy
Proslýchá se, že na Ministerstvu vnitra končí ředitel odboru azylové a migrační politiky Tomáš Hajšman. Pánové Martin Konvička a Petr Hampl píší, že případný odchod Hajšmana bude pro Českou republiku špatnou zprávou, protože z důležitého postu zmizí člověk, který rozumně hodnotí migrační krizi. Pokud odejde, otevřou se dveře lidem typu ombudsmanky Anny Šabatové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist