Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.903x, což odpovídá cca 203.653-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vlastenci zvítězí! 50 tisíc teroristů v Evropě. Dnes mluvil Juncker... A my přinášíme nový projev Geerta Wilderse
Oponenti hlavního proudu evropské integrace jsou často obviňováni, že jen kritizují a sami nemají žádnou pozitivní vizi. Nizozemský euroskeptik Geert Wilders se pokusil dokázat, že tomu tak není. V Itálii, kde se účastnil konference Ambrosetti, představil vizi Evropy, kterou by si představoval. Představuje pozoruhodný kontrast k projevu, který dnes dopoledne přednesl před europoslanci předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 13:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Flachs (SPD): Neurvalé chování Turků v Nizozemí a volební úspěch Geerta Wilderse
Násilnosti, kterými se prezentovala 400 tisícová turecká menšina v Nizozemí, nenechaly nikoho na pochybách, že tito imigranti jsou nadále loajální tureckým politikům. V této situaci jde do parlamentních voleb Strana pro Svobodu Geerta Wilderse.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Tady dělníci volí Geerta Wilderse! Reportáž z města „hrůzy“
Německý magazín Spiegel v předvečer nizozemských voleb publikoval reportáž z města Almere, kde dominuje Strana pro svobodu Geerta Wilderse. Reportéři se pokouší najít odpověď na to, proč se někdejší bašta socialistů stala hlavní základnou pro „krajní populisty“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kdysi to býval takový milý katolický hoch, seděl v koutku... Česká televize propírala po nizozemských volbách Geerta Wilderse
Středeční Události, komentáře České televize si posvítily na nizozemského nacionalistického politika Geerta Wilderse. Zavzpomínala na něj politička, která ho zná z nizozemského parlamentu z roku 2004. „Byl to takový milý katolický chlapec,“ prozradila dáma. Svůj pohled přidala i Anna Kuznická, která popsala, v čem tkví problém s Wildersem v nizozemské politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Facebook řádil v Nizozemsku. Umlčel stovky tisíc lidí, kteří nesouhlasí s uprchlíky
Facebook se stal terčem ostré kritiky v Nizozemsku poté, co deaktivoval tři velmi sledované vlastenecké stránky. Dvě z nich se týkají podpory protiislámského bojovníka a šéfa Strany pro svobodu Geerta Wilderse.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Arabský princ plísnil Geerta Wilderse za drsné řeči proti muslimům. A dostalo se mu odpovědi
Nizozemský politik Geert Wilders, který v předvolební kampani slibuje deislamizaci země, velmi rozezlil jordánského prince a toho času vysokého komisaře OSN pro lidská práva Zeida Ra'ada Al Husseina. Ostrá kritika, kterou Hussein počastoval Wilderse během svého projevu v Hágu, se vzápětí dočkala ještě ostřejší reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Juncker mluvil před europoslanci a ti čeští nevěřícně zírali. Ale Telička spokojeně tleskal
Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker vystoupil ve středu před europoslanci a pronesl projev o budoucnosti EU. A již se na něj sesypal hněv mnoha českých politiků, kteří jeho představy rozhodně nesdílejí. Informuje Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Všichni proti Wildersovi
V Holandsku budou zanedlouho parlamentní volby. A stále čtu, jak „hrozí“, že je vyhraje strana Geerta Wilderse, ale že nikdo s ním nechce jít do koalice kvůli jeho „extremizmu“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.3.2017 v 11:40, zobrazit podobné
Nový Protektorát. To chtějí z Česka udělat novináři a neziskovky, šokuje známý ekonom, který má jasno i o zatčení Babiše
ROZHOVOR Několik tisíc aktivistů rozesetých po různých neziskových organizacích, médiích, politických stranách, ústavech a vysokých školách považuje za své poslání zbavit Česko vlastní vlády a vytvořit zde nový Protektorát. Ten má převýchovou a ekonomickým tlakem skoncovat s českým národním povědomím a s vlastenectvím. Podle ekonoma a publicisty Karla Kříže jsou skutečné volby v Evropě dávno na obtíž, a tak se jim Brusel, mýtické centrum eurohujerů, snaží čím dál rafinovaněji vyhnout. Nedávná prezidentská volba u nás byla střetem eurohujerů a kolaborantů s vlastenci a patrioty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Juncker se pustil do Farage s Johnsonem: Retronacionalističtí zbabělci prchli. Tohle že jsou vlastenci?
Nigel Farage a Boris Johnson jsou nepatriotičtí zbabělci, pronesl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker na půdě Evropského parlamentu. Informoval o tom server britského deníku The Guardian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Novým velvyslancem USA v Praze má být kongresman Steve King. Respektuje prý Geerta Wilderse
Novým americkým velvyslancem v České republice se má stát kongresman Steve King. S odkazem na české diplomatické zdroje o tom dnes informovaly server IHNED.cz a Aktuálně.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist