Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.903x, což odpovídá cca 203.653-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Podle ODS si Juncker připouští problémy EU, TOP 09 jeho projev ocenila
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 13.9.2017 v 13:46, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

A jéje. Juncker má velké problémy. Možná půjde před soud
Britský deník The Times píše o zahájení vyšetřování deset let staré kauzy, do které je „namočen“ také současný šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Juncker mluvil před europoslanci a ti čeští nevěřícně zírali. Ale Telička spokojeně tleskal
Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker vystoupil ve středu před europoslanci a pronesl projev o budoucnosti EU. A již se na něj sesypal hněv mnoha českých politiků, kteří jeho představy rozhodně nesdílejí. Informuje Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
ODS: Juncker opět dokázal, že nemá v čele komise co dělat
Za nudný a neinspirativní označili europoslanci za ODS letošní projev o stavu unie předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Juncker je podle nich bohužel zárukou, že se Evropská unie žádných potřebných reforem nedočká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Za krizi EU mohou lidé jako současný předseda Evropské komise. Jeho řeč ukázala, že je nepoučitelný
Řeč předsedy EK Jean-Claude Junckera ukázala, že problémy nynější EU sice už připouští, ale jejich příčiny nepochopil a žádná reálná řešení nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Paroubek: Junckerova velká řeč v Evropském parlamentu
J. C. Juncker včera v Evropském parlamentu předvedl celý arzenál nápadů, jak řešit „existenční krizi“, které nyní podle něj čelí EU po hlasování Britů o odchodu z EU. Před Evropským parlamentem ve Štrasburku položil předseda Evropské komise Juncker hlavní důraz na zlepšení ochrany unijních hranic a na budování základů společné evropské armády. Tento jeho návrh ostatně plně reflektuje již společný francouzsko- německý návrh na vybudování společné evropské armády a je podporován také řadou dalších států EU vč. ČR. Bohužel se J. C. Juncker zabýval znova také přerozdělováním migrantů EU podle kvót. Nicméně jeho rétorika v této věci byla již mnohem mírnější než před časem. Juncker zřejmě pochopil, že zejména nové země EU nemají pro tento plán EK pochopení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Merkelová a Juncker: Odhalení ze zákulisí
Leonid Beršidskij ve svém textu publikovaném agenturou Bloomberg poukazuje na zuřící boj mezi jednotlivými frakcemi bruselských elit, který vypukl po brexitu. Vývoj je podle jeho názoru natolik dynamický, že včerejší odpůrci Juncker a Merkelová jsou dnes pragmatickými spojenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Předseda Juncker ztrácí podporu. Už jej kritizují i jeho nejvěrnější
Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker plánoval porazit euroskepsi. Ta však porazila jeho. Výsledkem a důsledky rozhodnutí Britů opustit Evropskou unii se zabývá dnešní MF Dnes. Lidové noviny také konstatují, že Junckera za jeho jednostranné kroky kritizují i Němci a Francouzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Nechcete přijímat muslimy. Nepřijatelné, naštval se Juncker. A u nás tvrdě narazil: Žvaní, sám se muslimům vyhýbá jak čert kříži. A ta jeho zkušenost s uprchlíky...
ANKETA Jako červený hadr na býka působí "diplomatická" vyjádření předsedy Evropské komise Junckera a jeho krajana, ministra zahraničí Lucemburska Asselborna na české politiky. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) považuje Asselbornův výrok o vyloučení Maďarů z Unie za největší pitomost, kterou za poslední rok slyšel. Podle Václava Klause mladšího (ODS) je doba vážná, europoslanec Jiří Pospíšil (za TOP 09) míní, že nikdo by neměl být trestán za to, že má jiný názor než Juncker a Merkelová. Spisovatel Břetislav Olšer si myslí, že Juncker asi "spadl z višně. Na hlavu".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Uprchlíci a Evropa: Juncker trousil perly v zapadlé díře. Naše média vám to nenabídla
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker dnes vystoupil na diskuzním fóru v rakouském Alpbachu, které je věnováno zejména uprchlické krizi. Uprchlíci si podle jeho názoru zaslouží naši solidaritu. Hranice označil za „nejhorší vynález politiků všech dob“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2016 v 13:34, zobrazit podobné
TOPlist