Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.213x, což odpovídá cca 167.650-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Luboš Zálom: Čas se nám krátí. Od útoku na "dvojčata" Západ jen přešlapuje na místě
Před šestnácti lety se západní civilizace, ukolébaná tezemi o konci dějin, probudila do nového globálního konfliktu. Jak si za tu dobu stojíme?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 15:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

VIDEO Konspirátoři na koni. Toto má být konečně důkaz, že se Dvojčata nezřítila kvůli teroristickému útoku
Konspirační teoretici si mohou připadat takřka jako v ráji. Server britského bulvárního deníku The Sun uveřejnil video, které má dokázat, že se Dvojčata v New Yorku nezřítila po nárazu letadel, ale kvůli řízené demolici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Luboš Zálom: Merkelová má naprostou pravdu
Evropa se opět stala cílem islámského nepřátelství. A i tentokrát se mediální i politické elity snaží budit dojem, že i když se k útoku v Barceloně přihlásil Islámský stát, nemá terorismus s islámem nic společného. S každým dalším útokem je stále obtížnější tuto falešnou tezi držet při životě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Luboš Blaha: Západ by měl Rusům líbat ruce. Držím jim palce
ROZHOVOR Ve válce objektivní informace neexistují, propagandu používají všichni, říká pro ParlamentníListy.cz Luboš Blaha, poslanec Národní rady Slovenské republiky za stranu SMER-SD. Kritizuje pozici Turecka, které podle něho zneužívá syrskou krizi a podráží nohy všem – Kurdům, Rusům i Asadově vládě – kteří bojují proti „islamofašistům“. Západ považuje poslanec Blaha za neschopný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Schubert (NEZ): Přešlapuje Bohumín na místě?
Když Vám desítky let ve městě vládne jen jedna strana, pak se jejím programem ve většině stane jen tzv. každoroční porcování rozpočtu a plnění jen dílčích, nikoliv strategických cílů...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Zálom ze Svobodných: Kdyby EU měla armádu, tak ji pošle na Británii
ROZHOVOR Luboš Zálom, lídr koalice Svobodných a Soukromníků ve Středočeském kraji, tvrdí, že Brusel bude Británii šikanovat, vydírat a dělat jí naschvály. Arogance bruselské politické aristokracie nás musí varovat: chceme být jenom nějakým feudálním lénem? Čím dříve se Británie od EU odtrhne, tím lépe pro ni. Revize českého členství je nutná. Nesmíme dopadnout jako Řecko. Jsme v jiné Unii, než do které jsme vstupovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2016 v 19:35, zobrazit podobné
ZOO Brno: Pár exotických opiček má dvojčata
Dvojčata tamarína žlutorukého (Saguinus midas) se narodila v Brněnské zoologické zahradě. Jsou to první potomci čtyřleté samičky Belle a šestiletého samečka Henryho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Výročí 11. září: Americký tisk zveřejnil nové šokující odhalení
Ve dnech, kdy si Spojené státy a celý svět připomínají šestnáctileté výročí od teroristického útoku na newyorská dvojčata, magazín The New York Post přichází s podrobnostmi ze žaloby pozůstalých po obětech útoku proti vládě Saúdské Arábie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Sociální bydlení – vláda přešlapuje na místě a byznys s chudobou kvete
Vláda se na své poslední schůzi zabývala návrhy ministra pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Dienstbiera na řešení problémů, souvisejících s bydlením sociálně vyloučených obyvatel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Luboš Zálom: Tak tohle "přání od srdíčka" se asi Babišovi líbit nebude
Právě v těchto dnech si připomínáme smutné devětašedesáté výročí komunistického převratu v roce 1948. Únorovým pučem začala čtyřicet let dlouhá éra systematického a téměř úplného pošlapávání svobody tohoto národa. A není žádná náhoda, že za jeden z prvních cílů svého frontálního útoku na svobodu si komunisté zvolili malé podnikatele - živnostníky, soukromé zemědělce, řemeslníky, majitele dílen, atd. Protože jak nejlépe ovládnout lidi? Přece tím, že je napřed zbavíte jejich výdělku a postupně je ožebračíte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Milan Faltus: Dvojčata přelstila berlínskou zeď - v devadesáti všechno vyklopila
Ingeborg Kosmowská a Ursula Rebienová jsou jednovaječná dvojčata. Nedávno jim bylo devadesát. Berlínskému „Kurieru“ na oslavě narozenin prozradila, jak si kvůli berlínské zdi dělala dobrý den z úřadů západního i východního Německa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist