Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.887x, což odpovídá cca 202.818-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Doktor Sládek, tak jak si jej pamatujeme: Neříkejte jim uprchlíci, pane redaktore. Jsou to přivandrovalci, kterým se nechce zvelebovat vlastní zemi
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval dalšího hosta. Dorazil předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslav Sládek. Raději se přesvědčte sami, co všechno moderátorovi řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Fleischer (SPR-RSČ): Předseda Republikánů doktor Sládek zadržen devíti vozy Policie ČR
Po listopadu 1989 zmizela politická pluralita, jsou nám předsouvány stále stejné strany a opoziční politici jsou zatýkáni policií, jako v gangsterském filmu, zatímco kmotři starých partají jsou na svobodě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jestli Kalousek kradl, tak Babiš krade milionkrát víc, rozjel se doktor Sládek. A pak vyzval k následování Maďarů
Hned několik dotazů, které se objevily na jeho profilu na serveru ParlamentníListy.cz, zodpověděl v poslední době předseda SPR-RSČ Miroslav Sládek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vláda je banda idiotů nacpaná v chomoutu Berlína. Přivandrovalce nerozlišovat, prostě všechno ven, radí Miroslav Sládek
ROZHOVOR Vláda je banda idiotů, která neumí řešit věci podstatné, a tak se uchyluje k nepodstatným, jako jsou zásobování toaletním papírem či název země. „Předsedníčkové“ Okamura a Černoch své strany neřídí, musejí poslouchat své nadřízené. Těmi jsou Babiš a Bárta. Přivandrovalci musejí všichni ven. Dohoda EU s Tureckem je katastrofální a bude mít nedozírné následky. To vše tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Miroslav Sládek, který jde s obnovenými republikány znovu do boje, tedy do voleb. K válce v Sýrii říká: „Co je to v Sýrii vlastně za válku. Američané jsou tam už takovou dobu, bombarduje se, bombarduje, a kde je výsledek? Tam je to úplná rovina, jenom písek, není se kam schovat. Kdyby skutečně chtěli, už dávno ta válka skončila.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2016 v 18:34, zobrazit podobné
Komplot Hanči, Tonči a teroristů. Vylákali z nás stamiliony. Promlouvá doktor Miroslav Sládek
K zaplacenému výkupnému Českou republikou únoscům Hany Humpálové a Antonie Chrástecké, které dnes potvrdil prezident Miloš Zeman, se vyjádřil i bývalý předseda republikánů Miroslav Sládek. Video se svým příspěvkem zveřejnil na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Macků: O jedné megalomanské pitomosti
Pane redaktore Šviheli, jako celoživotní novinář se zvláště zajímám o produkci lidí, kteří v současnosti exhibují na tomto mně blízkém profesním teritoriu. Že je to na něm čím dál tím větší humus není snad nutno dlouze rozebírat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš nakročuje k Okamurovi: Je to poslední možnost. Jací extremisté? Lidi SPD zvolili. To jsou ti lidi méně než vy, pane redaktore?
Trestně stíhaný premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) prozradil v rozhovoru pro čtvrteční MF Dnes, jak to bude dál s vyjednáváním o vládě. Pořádně se přitom rozčílil. Prý má teď před sebou poslední možnost jednat s komunisty a SPD Tomia Okamury, kteří byli do Sněmovny zvoleni v demokratických volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Odcházení a přicházení Jiřího Paroubka
Před několika dny odešel Jiří Paroubek z živého vysílání Českého rozhlasu Plus. Nelíbili se mu otázky týkající se jeho návratu do ČSSD. Zvedl se ze židle se slovy: "Takže na shledanou, pane redaktore." Nebyl to jeho první odchod. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.6.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Martin Konvička: Čtvrti obklopené zdmi jsou charakteristickým rysem těch správně multikulturních zemí
My starší si pamatujeme - z půle 90. let - strašlivý virvál kvůli "zdi v Matiční", která měla oddělit převážně bílou čtvrť od romáckého ghetta. Angažovali se tehdy president Havel i Michal Kocáb, zahraniční dobroseři byli "znepokojeni" ...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Na Slovensku pletou bič na lenochy. Toto čeká lidi, kterým se nechce pracovat
U našich východních sousedů dosahuje nezaměstnanost 9,4 procenta. V Česku je to přibližně jen 5,4 procenta. Vláda sociálnědemokratického Smeru Roberta Fica s tím hodlá něco udělat. Došlápne si na lidi, kterým se nechce pracovat. Krušnější časy prý nastanou i firmám, které zaměstnávají lidi na černo. Informuje o tom server Správy.Pravda.sk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Důrazná politika Lotyšska: Uprchlíci dostanou necelých 60 korun na den
Lotyšsko přišlo na to, jak sice formálně přijmout evropské kvóty na migranty, ale fakticky nepřijmout jediného migranta. Jejich sociální dávky jsou na opravdu nízké úrovni. Tak nízké, že za ně uprchlíci jen těžko v zemi přežijí. A práci téměř nemají šanci najít, pokud neumějí jazyk. Znalost jazyka totiž vyžaduje zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist