Lubomír Man: Vzhůru do Mošnova za letadly NATO – jsou super
Se vším nadšením i přízní tam pozdravme křídla, která se tak nezapomenutelně vyznamenala při přeměně velké Jugoslávie v řadu dnešních malých státečků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2017 v 13:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 09. 2017

Související články

Na Dny NATO & Dny Vzdušných sil AČR vypraví České dráhy letos rekordní počet spojů
I letos budou moci návštěvníci shlédnout největší středoevropskou bezpečnostní show Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil AČR bez stresu z ucpaných silnic a problémů s parkováním. Národní dopravce České dráhy zásadním způsobem posílí možnosti vlakové dopravy na akci. Opět pojedou speciální dálkové vlaky z Prahy, Brna a Olomouce až do Mošnova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Jsme průchoďák pro NATO. Ani parlament si už neškrtne
Lubomír Vylíčil si povšiml jedné nenápadné zprávy, která však skrývá velké důsledky, neboť ukazuje, k čemu naše vláda "pod vedením Bruselu a NATO" připravuje českou armádu - a současně odzbrojuje občany, protože... co kdyby...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Bartoš (Piráti): Nevěříme, že zavedení rozsáhlého super-registru stát zvládne
Stanovisko Pirátů ke vzniku zdravotního super-registru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Řekněte mi, k čemu to NATO je
NATO je zdrojem napětí v Evropě, prohlásil v minulých dnech Lavrov, a v kostce tak vyjádřil, proč zde tato ošuntělá organizace (jak ji charakterizoval Trump), stále ještě přetrvává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Vzhůru na Václavák do útoku proti pravdě
Prezident Zeman ve svém inauguračním projevu neučinil nic víc, než řekl to, co všichni dobře víme – že totiž Česká televize není nestranná a že tzv. drží klandr hlavně jedné politické straně u nás, nesoucí název TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Václav Husák: Ženy české, matky české, vzmužte se
„ … již vzhůru ženy této země, již vzhůru všechny, jež vztek zhnět. Teď duní právo v jícnu temně a výbuch zahřmí naposled.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Američané jsou z nás zklamaní,“ naříkal Jakub Janda po summitu NATO. Pak spustil o Trumpovi
Jsme jedni z těch, kvůli kterým americký prezident Donald Trump říká, že aliance, na které česká bezpečnost plně závisí, by mohla být rozpuštěna, upozorňuje aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. Reaguje tak na požadavek prezidenta Donalda Trumpa, aby se výdaje členských států NATO na obranu zvýšily na čtyři procenta jejich HDP. Někteří čeští politici však něco takového důrazně odmítají. Například ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) je toho názoru, že dvě procenta jsou zcela optimální. Ministr obrany Lubomír Metnar (ANO) zase připomněl, že českým cílem jsou dvě procenta HDP do roku 2024.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
František Dostál: Sic itur ad astra aneb Vzhůru ke hvězdám
Titulek v latině prozrazuje větu – Vzhůru ke hvězdám. Mám ho vepsaný na medaili, kterou Balon klub Praha udělil svého času čtyřem lidem a já jsem jedním z nich.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jestli mě něco naplňuje optimismem, je to podpora armády v očích veřejnosti, říká Stropnický
Tisíce lidí dnes zamířily na Dny NATO a Vzdušných sil Armády ČR na letiště do Mošnova nedaleko Ostravy. U letiště to zkomplikovalo dopravu a tvořily se tam kolony. Podle operátora speciální policejní linky Michala Tichého ale kolony nebyly tak dlouhé jako v minulých letech, neboť na letiště zřejmě kvůli špatnému počasí vyrazilo méně lidí. I tak jich ale byly desetitisíce, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Recyklovaný Lubomír
Lubomír Zaorálek předvedl v Událostech, komentářích dokonalý obrat téměř ve všem.   Kde že loňské proevropské časy jsou!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2017 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist