Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.362x, což odpovídá cca 227.603-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Zákeřnou dezinformaci o svém zdravotním stavu prezident vyvrátil, měla odradit voliče
Odpůrci hlavy státu, kteří nenávistnými výlevy už pátý rok kontaminují veřejné mínění a většinově ovládli média, se v těchto dnech odhodlali k obzvlášť nechutné špinavosti. Vypustili novinářskou kachnu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.10.2017 v 20:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2017

Související články

Ten člověk je svině, rozjel se prezident na Barrandově kvůli fámě o rakovině. A šílený, pomstychtivý Kalousek…
V pořadu TÝDEN s prezidentem Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se Zeman vyjádřil nejen k šíření lží o svém zdravotním stavu, ale také k pomalému drolení nevůle politických stran jít do vlády s ANO nebo k počtu podpisů, které udělují senátoři na přihlášky prezidentských kandidátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Umře Andrej Babiš? Z TOP 09 zazněla mrazivá slova
Na zprávu o zdravotním stavu premiéra v demisi Andreje Babiše reagoval na svém facebookovém profilu bývalý poslanec TOP 09 František Laudát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman promluvil o svém zdravotním stavu. Ministr zdravotnictví inženýr Ludvík z toho bude mít těžké spaní
Prezident Miloš Zeman zakončil svou třídenní návštěvu Jihomoravského kraje v Kuřimi. Na tiskové konferenci se mimo jiné zastal svého protokolisty Vladimíra Kruliše, či pohovořil o ministryni školství Kateřině Valachové (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
David Rath: Má být vězení mučírna - aneb koho má Pelikán v kriminálech?
V diskusi k mé poznámce o neutěšeném stavu kriminálů, v nichž vidím určitou podobnost s podmínkami panujícími v lágru Lety, se objevily dvě věcné poznámky. První vycházela z úvahy, že vězení by měla být ještě horší, protože mají trestance odradit od zločinů. Druhá se pak pozastavila nad tvrzením, že věznice jsou už dnes dost drahé, a tudíž zlepšení podmínek by stálo ještě více.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.2.2018 v 08:41, zobrazit podobné
Že nás prý táhne na Východ? I Anglie, Francie, USA si pravidelně zvou státníky z Ruska a Číny. Obchod je až na prvním místě, promlouvá starosta obce, kde znají Zemana jako chalupáře
ROZHOVOR Nikdo by neměl znevažovat informace o svém zdraví a zdraví ostatních lidí. Z tohoto důvodu předpokládám, že pan prezident o svém zdravotním stavu informoval pravdivě, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz starosta obce Nové Veselí na Vysočině Zdeněk Křivánek, kde má Miloš Zeman svou chalupu. ParlamentníListy.cz se starosty zeptaly i na často zmiňované tvrzení, že Zeman táhne naši zemi na Východ.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Biskup Malý po svátečním projevu prezidenta: Nic státnického, jen sebestředná prezentace. A ti lidé, co vyznamenal...
Prezident Miloš Zeman 28. října vyznamenal takřka čtyři desítky osobností. V projevu proneseném ve Vladislavském sále už dopředu počítal s tím, že si vyslouží kritiku, a poznamenal, že budou protestovat především lidé, kteří budou vyznamenaným závidět. Možná tím chtěl část kritiků předem odradit. Biskup Václav Malý se však odradit nenechal a prezidenta zkritizoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Maštálka (KSČM): Každým dnem se můj stav zlepšuje
Ke spekulacím o mém zdravotním stavu:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Herman (SPO): Politika se nedělá nohama, ale hlavou
Při nedávné návštěvě Miloše Zemana na jižní Moravě jsme dostali příležitost s panem prezidentem pohovořit ohledně jeho zdravotním stavu. A zároveň jsme došli k závěru, že ve světě vytváří ostudu pouze kníže Schwarzenberg a nikoliv prezident Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Odstoupení Miloše Zemana z funkce prezidenta? Prý už brzy
Debaty kolem zdravotního stavu prezidenta republiky možná ještě nekončí. V rámci předvolebního boje o post hlavy státu byla kondice Miloše Zemana jedním z hlavních témat. Jeho tým po řadu týdnů vyvracel spekulace o Zemanově zdravotním stavu, spekulace museli vyvracet i Zemanovi doktoři. Nejdrsnějším spekulacím se prezident bránil i soudně. Nyní prezidenta k abdikaci vyzývá ředitel komunikace informačního centra o vzdělávání EDUin Bohumil Kartous. Článek zveřejnil server Britské listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Změnit by se měla hlavně vládní politika
Výměna ministrů necelý rok před konáním parlamentních voleb je jen marketingovým trikem pro voliče. Žádný nový ministr ve svém rezortu nebude pár měsíců před volbami schopen téměř nic prosadit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist