Soudruh StBák Babiš má všechno v rukou. Euro nás zbaví úplně všeho. V rozhlasové debatě si notovali Sládek s Cibulkou
Předseda Občané 2011 Ludvík Adámek, Miroslav Sládek za republikány, předseda hnutí Volte pravý blok Petr Cibulka, Vladimír Havel Šedivý z Unie H.A.V.E.L. a předseda hnutí Sportovci Vlastimil Sehnal se sešli k předvolební debatě v Českém rozhlase. Pánové Sládek a Cibulka neváhali používat velmi provokativní výroky. Cibulka ze všeho vinil ruské tajné služby. I z vysokých cen másla v Česku. Sládek konstatoval, že za vysoké ceny másla může šéf hnutí ANO Andrej Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 18:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2017

Související články

Sládek (SPR-RSČ): Slouha prezidentem aneb Bude příští prezident nosit na saku logo svého mecenáše?
V parlamentních volbách předvedl soudruh Babiš, jak snadné je koupit si volební výsledek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš zavrhl euro. S korunou je prý spokojen
Premiér v demisi Andrej Babiš dnes na festivalu Re:publika v Brně uvedl, že český vstup do eurozóny a tedy přijetí společné evropské měny euro pro něj není prioritou a že je spokojen s českou korunou. Za blahodárné pro tuzemskou ekonomiku považuje intervence České národní banky. Babiš to řekl v moderované debatě s názvem „Jakou Evropskou unii chceme?“ Informovala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Pokud je Kalousek vrah, potom Babiš bude masový
Právě jsem dočetl dotaz jednoho občana, který oponoval mé kritice majitele Babišolandu. Že prý je Kalousek, který podle majitele takřka všech médií v republice, viníkem úplně všeho a je za každou lumpárnou, která se tady kdy odehrála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Babiš (ANO): Mě neumlčí
Jak asi dnes ví úplně každý v této zemi, v těchto říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jde o všechno. Jsou to úplně nejdůležitější volby v dějinách České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Josef Provazník: Vážně věříte tomu, že se Babiš vypaří, když jej budete ignorovat?
Babiš je ksindl. Babiš je STBák. Babiš je....! Jo, souhlas. Ale on prostě jen tak sám od sebe nezmizí. Fakt ne. Ani mávnutím kouzelného proutku. Získal 30% v demokratických volbách. Není proto možné jej i nadále ignorovat a nebavit se s ním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lepší euro nežli rubl. Vy jste tady za energetické firmy. Prezidentští kandidáti v rozhlase na poslední chvíli lovili voliče a vytáhli už úplně všechno
Poslední velká prezidentská debata! Ve 12:30 na Českém rozhlase odstartoval už poslední střet osmi uchazečů o Hrad. Stávající prezident Miloš Zeman už tradičně na debatě chyběl. Údajně kampaň nevede. Moderátor Jan Pokorný dokázal i tak rozehrát koncert. Marek Hilšer varoval před politiky utrženými ze řetězu, Petr Hannig se pochlubil, že má ve studiu jediného podporovatele, a Jiří Hynek bil na poplach jak v uprchlické krizi, tak v otázce přijetí eura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš (ANO): Euro pro nás není aktuálně úplně výhodné
Komentář předsedy dnutí ANO na facebookovém profilu ke vstupu do ERM 2
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Televize Barrandov se rozloučila s moderátorskou dvojicí Alešem Cibulkou a Michalem Jagelkou
Jedna z nejúspěšnějších tuzemských soukromých televizních stanic – TV Barrandov – se rozloučila s moderátorským duem Alešem Cibulkou a Michalem Jagelkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Bruselská diktatura
Pokud je nám všem známo, jsme suverénní stát. Bruselská centrála se však chová, jako bychom byli Protektorát Čechy a Morava. Diktuje od používání názvů pro rum a máslo až po odzbrojování občanů. Diktuje tedy již úplně všechno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Šarapatka: Jiří Drahoš ležící, spící?
Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš mi trochu připomíná českého imaginárního velikána Járu Cimrmana. Všechno ví, všechno zná a od všeho má klíče. Zato jeho předchůdce dělal dosud všechno špatně…..
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist