Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.362x, což odpovídá cca 227.603-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jak náš chytrý pan prezident na lep sedl
Bylo to popsáno už mnohokrát. Vyjádřením o tom, že Rusko by Ukrajině mělo za zabrání Krymu zaplatit nějakou kompenzaci, pobouřil kdekoho. Ale pointa pokračování je dokonalá. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.10.2017 v 06:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 10. 2017

Související články

M. Zeman je se svými milostmi jako Chytrá Horákyně (jirihermanek)
Pan prezident Zeman je bezesporu chytrý a vzdělaný člověk. To mu nelze upřít. Ale žádná růže není bez trnů a ani Miloš Zeman trny nepostrádá. Já bych řekl, že je nejen chytrý, ale i vychytralý, což je významný rozdíl.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.2.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Chytrý, loajální a nepodléhá neziskovkám. Seznamte se s mužem, který má nahradit Dienstbiera
Chytrý, ambiciózní a vždy loajální premiéru Sobotkovi. Takový je prý nový ministr pro lidská práva Jan Chvojka. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Tahle země není pro chytrý, píší na Britských listech. Lidé tu odmítají uprchlíky a nedovedou si ani zjistit informace...
Tato země není pro chytrý, píše na serveru Britské listy Petr Huďa z Jihlavy. O vánočních svátcích totiž navštívil svoje staré známé a příbuzné, lidi různého sociálního postavení a věkových kategorií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Milan Faltus: Jak jsem sedl na lep pravicovému i levicovému tisku
„Vy jste sedl na lep Springerově tisku“ řekla mně paní lektorka z NDR při hodinách lektorských cvičení na katedře germanistiky někdy koncem roku 1967 nebo začátkem roku 1968. Doba byla uvolněná a o sporných otázkách se dalo diskutovat. (Im Originalton, jak se říká v německé televizi:“Herr Faltus, Sie sind der Springerpresse auf den Leim gegangen). (vlevo na snímku z deníku Allgemaine Zeitung v r.1968 autor článku)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Herec Pavel Nový: Drahoš je suchoprd, no a co? Je to chytrý pán, volím ho. Ty blbosti, co slyším v hospodě...
ROZHOVOR „Je vzdělaný, chytrý a rozvážný. Co víc si přát? Někdo mu sice vytýká, že je takový trošku suchoprd, ale to mi vůbec nevadí!“ říká o prezidentském kandidátovi Jiřím Drahošovi herec Pavel Nový. Kdyby prý mohl, tak by Drahošovi poradil: „Neustupujte ze dvou televizních debat! Jenom dvě debaty stačí – jedna ve veřejnoprávní televizi a jedna třeba u soudruha Soukupa, protože tomu evidentně trčí ze zadku pana prezidenta jenom chodidla...“ Herec se ale kromě toho pro ParlamentníListy.cz rozhovořil i o dalších prezidentských kandidátech, kteří však v prvním kole neuspěli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nedokážu pochopit spoustu věcí, co Zeman dělá, vykládal na ČT Šimon Pánek. Pak zúčtoval s Ruskem i s dezinformátory
Ve středečním Interview ČT24 si proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové sedl ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Pořádně se obul do ruského prezidenta Vladimira Putina, který prý není vycvičen ke hledání kompromisů, ale k dosahování vítězství. Skepticky hodnotil i osm let prezidentství Baracka Obamy. Poslední prezident, který to od Pánka pořádně schytal, byl Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
„Imigranti ze Sýrie a Maroka. Tam je problém, ti se často nepřizpůsobí.“ Nizozemský umělec popisuje situaci s cizinci v jeho zemi. Vedle toho chválí Miloše Zemana
ROZHOVOR „Prezident Zeman je velice chytrý člověk. Měli bychom za něj být rádi,“ říká známý nizozemský hudebník Jeroen Smit s tím, že oceňuje, že se český prezident snaží mít dobré vztahy jak na východ, tak na západ. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o migrantech v Nizozemsku i o tom, jak se podle jeho zkušeností žije podnikatelům v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman - chytrý, nikoli však moudrý muž
Chová se jak malé děcko, zdaleka nezmíním všecko. Budí odpor, jindy smích, shrnul jsem vše ve verších.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.3.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Zeman oznámil, že mu kampaň bude řídit manželka. A Jakub Janda hned sedl k počítači a začal mastit komentář o Nejedlém a Lukoilu
Prezident Miloš Zeman oznámil, že jeho choť bude hlavní organizátorkou jeho volební kampaně a povede volební tým. Jen na ní podle Zemana bude, jak volební tým povede a koho si zvolí za spolupracovníky. A Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty přispěchal s komentářem. Prozradil, jak asi bude fungování volebního týmu vypadat v praxi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
I Jiří Paroubek sedl na lep „výrobci pseudoskandálů“
Expremiér Jiří Paroubek zveřejnil 7. září na svém blogu článek „Výrobce pseudoskandálů Kroupa“, v němž se kriticky vyjadřuje o tomto investigativním žurnalistovi.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.9.2018 v 09:40, zobrazit podobné
TOPlist