Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.903x, což odpovídá cca 203.653-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jak náš chytrý pan prezident na lep sedl
Bylo to popsáno už mnohokrát. Vyjádřením o tom, že Rusko by Ukrajině mělo za zabrání Krymu zaplatit nějakou kompenzaci, pobouřil kdekoho. Ale pointa pokračování je dokonalá. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 12.10.2017 v 06:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 12. 10. 2017

Související články

M. Zeman je se svými milostmi jako Chytrá Horákyně (jirihermanek)
Pan prezident Zeman je bezesporu chytrý a vzdělaný člověk. To mu nelze upřít. Ale žádná růže není bez trnů a ani Miloš Zeman trny nepostrádá. Já bych řekl, že je nejen chytrý, ale i vychytralý, což je významný rozdíl.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.2.2016 v 09:40, zobrazit podobné
Chytrý, loajální a nepodléhá neziskovkám. Seznamte se s mužem, který má nahradit Dienstbiera
Chytrý, ambiciózní a vždy loajální premiéru Sobotkovi. Takový je prý nový ministr pro lidská práva Jan Chvojka. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Tahle země není pro chytrý, píší na Britských listech. Lidé tu odmítají uprchlíky a nedovedou si ani zjistit informace...
Tato země není pro chytrý, píše na serveru Britské listy Petr Huďa z Jihlavy. O vánočních svátcích totiž navštívil svoje staré známé a příbuzné, lidi různého sociálního postavení a věkových kategorií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Herec Pavel Nový: Drahoš je suchoprd, no a co? Je to chytrý pán, volím ho. Ty blbosti, co slyším v hospodě...
ROZHOVOR „Je vzdělaný, chytrý a rozvážný. Co víc si přát? Někdo mu sice vytýká, že je takový trošku suchoprd, ale to mi vůbec nevadí!“ říká o prezidentském kandidátovi Jiřím Drahošovi herec Pavel Nový. Kdyby prý mohl, tak by Drahošovi poradil: „Neustupujte ze dvou televizních debat! Jenom dvě debaty stačí – jedna ve veřejnoprávní televizi a jedna třeba u soudruha Soukupa, protože tomu evidentně trčí ze zadku pana prezidenta jenom chodidla...“ Herec se ale kromě toho pro ParlamentníListy.cz rozhovořil i o dalších prezidentských kandidátech, kteří však v prvním kole neuspěli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nedokážu pochopit spoustu věcí, co Zeman dělá, vykládal na ČT Šimon Pánek. Pak zúčtoval s Ruskem i s dezinformátory
Ve středečním Interview ČT24 si proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové sedl ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Pořádně se obul do ruského prezidenta Vladimira Putina, který prý není vycvičen ke hledání kompromisů, ale k dosahování vítězství. Skepticky hodnotil i osm let prezidentství Baracka Obamy. Poslední prezident, který to od Pánka pořádně schytal, byl Miloš Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zeman oznámil, že mu kampaň bude řídit manželka. A Jakub Janda hned sedl k počítači a začal mastit komentář o Nejedlém a Lukoilu
Prezident Miloš Zeman oznámil, že jeho choť bude hlavní organizátorkou jeho volební kampaně a povede volební tým. Jen na ní podle Zemana bude, jak volební tým povede a koho si zvolí za spolupracovníky. A Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty přispěchal s komentářem. Prozradil, jak asi bude fungování volebního týmu vypadat v praxi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
„Imigranti ze Sýrie a Maroka. Tam je problém, ti se často nepřizpůsobí.“ Nizozemský umělec popisuje situaci s cizinci v jeho zemi. Vedle toho chválí Miloše Zemana
ROZHOVOR „Prezident Zeman je velice chytrý člověk. Měli bychom za něj být rádi,“ říká známý nizozemský hudebník Jeroen Smit s tím, že oceňuje, že se český prezident snaží mít dobré vztahy jak na východ, tak na západ. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o migrantech v Nizozemsku i o tom, jak se podle jeho zkušeností žije podnikatelům v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman - chytrý, nikoli však moudrý muž
Chová se jak malé děcko, zdaleka nezmíním všecko. Budí odpor, jindy smích, shrnul jsem vše ve verších.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.3.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Silná VIDEA: Okamura utřel Kalouska a lidovce. Babiš sedl před kameru a rozjel téma Rusko
Šéf SPD Tomio Okamura a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se na svých facebookových profilech vyjádřili k palčivým problémům současnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Apolitická sobota
Pracovní týden byl trochu hektický. Svítí slunce, sedl jsem si na zahradu a otevřel blog v mobilu, že se podívám co je nového. Zeman, ANO, sjezd ČSSD ... Dnes mi to nějak nesedlo. Tak jsem chtěl mobil odložit, ale neudělal jsem to
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.4.2018 v 13:40, zobrazit podobné
TOPlist