Fleischer (SPR-RSČ): Jak mohou skončit letošní možná poslední volby v ČR?
Volby se zdají být věcí „tam těch“ a za můj práh se nedostanou. To si říká řada lidí této země, ale i jiných zemí, kde už i přeskakují volby, jako ve Švédsku. A co u nás?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 08:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 15. 10. 2017

Související články

Fleischer (SPR-RSČ): Letošní volby mohou opravdu zlepšit životy většiny lidí
Píše se rok, kdy se můžeme zbavit polistopadových stran, které zničily tuto zemi a poznamenaly životy milionů lidí. Je šance ukončit zlodějny nejvyšších a kšefty soukromých exekutorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Programové cíle zastupitelů pro volby do ZM Brna
Předsednictvo MO Brno předkládá svůj program pro letošní volby do Zastupitelstva města Brna. Volit nás, ale i kandidovat za nás může každý občan města, který se ztotožňuje s našimi cíli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Hrozí chaos a předčasné volby, protože s Babišem možná nikdo nepůjde. ČSSD může skončit mimo parlament. Okamura není extremista. Profesor Keller o tom, co znamenají volby a co nás čeká...
ROZHOVOR Podle europoslance a sociologa Jana Kellera může ČSSD v příštích volbách skončit mimo parlament. Vítězství Babiše může být Pyrrhovým vítězstvím, pokud nesestaví vládu. Hrozí předčasné volby a politický chaos. Je nesmysl tvrdit, že Babišova strana ohrožuje demokracii a že Okamura je extremista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Budeme rozhodovat o tom, zda zůstaneme svobodnými občany, uvedl k volbám Kalousek
Podle předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska mají letošní volby do Poslanecké sněmovny dvě hlavní témata. Jedním z nich je budoucnost právního státu a druhým otázka směřování zahraniční politiky. Kalousek to řekl dnes novinářům v Bechyni na Táborsku, kde odvolil. Dodal, že letošní volby proto mohou být přelomové. Zprávu přinesla ČTK
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Drahoš zveřejnil seznam dezinformačních webů. Až nápadně se shoduje s tím od aktivisty Jandy
Profesor Jiří Drahoš zveřejnil na svých osobních internetových stránkách seznam dezinformačních webů, které teoreticky mohou negativně ovlivnit volby. Na zveřejněném seznamu zájemci naleznou i server ParlamentníListy.cz. Drahoš se obává, že už došlo k ovlivnění voleb sněmovních. Možná uvažuje nad tím, že stejným způsobem mohou být ovlivněny i volby prezidentské.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Babišův kandidát Stuchlík: Jiná vláda než ta současná nebyla možná. V USA jsem viděl, jak tvrdě tam vybírají daně
Pokud hnutí ANO vyhraje letošní komunální volby, mohl by se primátorem stát multimilionář, zakladatel společnosti Fincentrum. Co od něj mohou voliči čekat? Bude postupovat zcela jinak než stávající primátorka za hnutí ANO Adriana Krnáčová? Nebo je přesvědčen, že některé věci udělala primátorka dobře a stojí za to na ně navázat? A co si myslí o „pražské kavárně“?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Čeští miliardáři se chystají vytunelovat naší demokracii
Možná si to zatím mnoho lidí neuvědomuje, ale letošní parlamentní volby budou zřejmě výjimečné a v něčem dokonce zcela nové.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.1.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Jeroným Tejc vyslal vzkazy Sobotkovi. Možná už poslední, ale peprné
Obsáhlý rozhovor poskytl časopisu Týden poslanec, předseda ústavně-právního výboru Jeroným Tejc. Mimo jiné uvedl, že předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka po volební prohře nemusí skončit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Nedělní volby ve Švédsku možná ovlivní imigrace v Evropě
Koncem týdne zažije Švédsko nejdramatičtější volební boj ve své histroii. 7 proimigračních parlamentních politickcýh stran stojí proti jedné, jejíž preference rostou, ale mnozí mají obavy z manipulace voleb. Za vším stojí údajně miliardář Soros.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Silvie Kovářová: Buď vyhrajeme naši republiku zpět nebo je s námi amen
Letošní volby jsou pro budoucnost naší země velmi důležité! Víc než kdy jindy! Za čtyři roky bude pozdě! Za čtyři roky už nemusíme mít naši Českou republiku! A možná už nikdy další volby nebudou- to může uzákonit naše vláda opět o nás bez nás!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist